Najdi forum

Pozdravljen.

Razšla sva se 3 mesece nazaj na mojo pobudo (kreg na kreg, ni bilo tretje osebe). Prve tri mesece je bilo kar ok, pač se s tem nisem ne vem kaj obremenjeval. Sedaj me pa je zvilo. Že ko sem odhajal sem imel solzne oči. Sedaj ne morem nehati misliti nanjo. Okoli hodim tako, da jo res ne bom srečal. Se izogibam na veliko vseh možnih lokacij, kjer jo bi lahko slučajno srečal. Ne vem kaj mi je, pa vem da ko sem jo zapustil ji je bilo hudo.

Oba kar nekaj čez 30.

So to sploh realna čustva? To se najbolj sprašujem.

LP

Moški ponavadi reagirate obratno kot ženske pri razhodu. Za razliko od nas vam je prvo ful fajn nato pa realiteta udari in ste čisto konc. Pri tebi je lahko, da gre le za prehodno obdobje, ker zadeva je taka, da ko si v zvezi se na osebo navežeš ter veš, da je blizu, ko kaj potrebuješ. Ter dejansko ne pogrešaš nje specifično ampak sam to, da si v zvezi in nekoga imaš.

Lahko pa dejansko ni bila odločitev, ki si jo sprejel pravilna in gre za realan čustva. Noben razn tebe ti ne bo znal povedat kateri pa je dejanski razlog. Zato boš mogu žal sam mal razmislit zarad čega točno te zvija, a pogrešaš njo (mal se vpraši vidiš še prihodnost z njo…) ali pač to, da si v zvezi pa hočeš novo osebo

Na żalost si šele sedaj spoznal,da ti pomeni več,kot pa si,si sploh predstavljal.Ona je najverjetneje v fazi dokončnega prebolevanja,kar pomeni,da ji je po treh mesecih że precej bolje.Kar si začel spelji do konca,ker tale vračanja k bivšemu in nazaj je men kr neki .

nova
Uredništvo priporoča

O ja,so….Spoznal si kaj si imel.In čisto prav ti je,upam da te ne vzame nazaj.

Jah čustva so čustva. Če si prekinil si prekinil. Naredil si prvi korak, kar je je. Poglej malo po forumih, koliko ljudem je potem žal.
Ti je nimaš rad, manjka ti občutek zveze. Tvoji možgani trenutno delujejo tako kot od tistega, ki je na odvajanju. Psihofizične povezave se preusmerjajo, podzavest pa te želi spraviti nazaj v zvezo.

V tem trenutno NIKAKOR ne išči nove punce ali kakršnekoli kratkoročne zveze, ker bo samo slabše na koncu. Ko jo boš prebolel, ko boš prebolel sebe, kar si naredil. Ko boš zadovoljen s sabo, takrat začni iskati, sedaj pa enostavno daj času čas in si pozdravi čustva, telo in duha.

Pa brez kontakta! Bodi mož besede, kar si storil te je pač zaznamovalo. Za naslednjo zvezo veš, da boš moral malo bolj razmisliti…

Razumem te in res vem, da si zmeden, utrujen od vseh misli, čustev…težko boš tukaj dobil točen odgovor ali nasvet, kako naprej. Mogoče edin to, da čas naredi svoje, karkoli že je prav….malo počakaj, kak mesec, če treba, dva, tri…če se ti čustva do nje stopnjujejo, potem jih ne gre zanemariti. Naredi načrt, kako z njo vzpostaviti ponoven stik, če se ti bodo ohlajala, je pa bila odločitev pravilna.
Glede na to, da si napisal, da čedalje več misliš nanjo, potem boš moral napako popraviti. Vendar vedno je vse z nekim namenom…stalni prepiri itd…mogla bosta dozoret, morda je ta razhod razlog, da se zbudita, odrasteta, takoj ne obupujeta…vseeno bi jaz še malo počakala in izkoristila ta čas za delo na sebi.

New Report

Close