Forum: Pomoč voznikom v prometu

Kako ravnati v prometni nesreči, kako se obnašati, če vas ustavi policija? Kako pridobiti vozniško dovoljenje? Ste izgubili vozniško dovoljenje, ne veste kakšen je postopek? Vas zanima postopek o prekršku ali potrebujete informacije? Želite vedeti, kaj je opozorilo, plačilni nalog, odločba, sodba ali drug akt izdan v postopku o prekršku.

Moderatorji:
lukarupnik
Luka V. Rupnik
vodja šole vožnje AMTK 

Ponovno napihal

Nova tema
Default avatar pikibubi 11 Maj 2017 15:45

Zdravo.
Res se nimam na koga obrniti, saj me tudi po klicanju več odvetnikov nobeden ne nima casa ne interesa, da bi mi pomagal.
No zadeva je sledeca.....leto nazaj sem napihal 18 tock in zaprosil za pogoji izpit ter izpit dobil nazaj s sklepom iz oktobra.2016....vem, da ne bi smel in bom imel za posledico verejtno tudi prenehanje delovnega razmerja....napihal se enkrat 18tock.....po nasvetu enega kvazi odvetnika nisem zaprosil takodj za zacasno vrnitev do sklepa, ampak sem že 2 meseca brez izpita(btw...od kdaj velja, tece doba odvzema....od takrat ko mi je policaj odvzel izpit ali od sklepa?)...in jutri imam zagovor pri sodniku!!....Zanima me pa:
-Kaj naj sodniku recem, ceprav nisem do sedaj napisal nobene prošnje
-je mogoče kakšna možnost da ponovno zaprosil za t.i. pogojno?
-če mi ga slucajno vzamejo, koliko casa ne bom smel delat izpit?od dnema zaplembe izpita ali sklepa---to je najmanj 1 leto, oz. 1,5 let?Bom umrl dobesedno...saj če bi bilo pol leta je to samo se 4 mesece...
Pa še to...leta 2001 sem ze enkrat izgubil izpit....ali to še kaj velja?
Res hvala za hiter odgovor!!

Piki

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Avatar lukarupnik 12 Maj 2017 10:27

Pozdravljeni, glede na navedeno, sodniku povejte kar vas bo vprašal. Zaslišanje bo formalnost in vsekakor boste dobili sklep o prenehanju veljavnosti v.d. in ga boste lahko pridobili čez eno leto od dneva odvzema. Možnost imate, da ponovno zaprosite za pogojno vendar ne boste uspešni, škoda časa in stroškov. Kot ste navedli ste večkrat napihali in ža se niste rehabilitirali oz. zresnili glede vožnje in alkohola in tako nimate več možnosti obdržati v.d. Lp

Luka V. Rupnik, vodja šole vožnje AMTK
Litostrojska cesta 40a, Ljubljana
040/310-140, 01/518 13 56
http://www.prvaavtosola.si, [email protected]

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Stran 1 od 1
Na vrh