Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vozniški izpit v Ljubljani samo za 265,15 €

Vozniški izpit v Ljubljani samo za 265,15 €

Kombinirajte in prihranite:

https://www.kuponko.si/lokalna-ponudba/izobrazevanje-in-tecaji/do-popust-na-6-ur-voznje-za-vozniski-izpit-b-kategorije-8264
+
https://1nadan.si/ponudba/Ljubljana/42015?isPreview=False&utm_source=1nadanNewsletterLjubljana&utm_campaign=2017_05_10&utm_medium=OfferButton&utm_content=42015&nlCityId=1&nlSlotId=4

Hvala.
Ravno sem računala kako bi prihranila za dopust in mi bo to prišlo zelo prav.
Izkoristim prvi kupon in potem še pri drugem drugi kupon in so vse ure plačane.

Škoda, da ni bilo kuponka ko sem jaz delala izpit za avto. 🙁


jst sm dau tok prejšn tedn za 10ur to ni pušten

Ja, to pa naredi konkurenca.
Zakaj bi dal celo plačovza en izpit, ko pa si ua isto ceno lahko privoščiš še pol meseca v Grčiji…

To je skupaj 21 ur voznje, kar je redko dovolj za izpit. Vecinoma kandidati izpit naredijo v drugo in imajo okoli 40 ur voznje.
Pri teh kuponih je pa znano, da te za te poceni ure ne naucijo kaj dosti.


A misliš da te uni po 25 € na uro pa več naučijo?
Vsi gledajo na to ds bodo dobili čimveč plačanih ur od tebe!


A misliš da te uni po 25 € na uro pa več naučijo?
Vsi gledajo na to ds bodo dobili čimveč plačanih ur od tebe!
[/quote] Ja, pa malo se pozanimajte, kaj vse inštruktorji delajo, medtem ko vaša mladina vozi. Veliko jih opravlja osebne zadeve, pa skoči malo tu, pa malo tam, za par minut, pa gre mimogrede 10 minut od ene ure. Videno.


A misliš da te uni po 25 € na uro pa več naučijo?
Vsi gledajo na to ds bodo dobili čimveč plačanih ur od tebe!
[/quote] Ja, pa malo se pozanimajte, kaj vse inštruktorji delajo, medtem ko vaša mladina vozi. Veliko jih opravlja osebne zadeve, pa skoči malo tu, pa malo tam, za par minut, pa gre mimogrede 10 minut od ene ure. Videno.
[/quote]
Ja potem pa ni čudno da imajo kandidati po 40 in več ur pa se po cesti vozijo kot v lunaparku


Zato so pa te ure tudi poceni…

Seveda. Voziti je potrebno začeti do 18.6.2017, če pa testov ne narediš, pa ne moreš začeti voziti. Preden sploh lahko greš na teste je potrebno še tečaj CPP narediti, ki traja 6 dni in ko padeš teste, ti vse skupaj zapade, ker ne moreš začeti voziti v tako kratkem časovnem obdobju… In je pol to easy money ali kako… Nisem šel podrobneje drobnega tiska brat, ampak če ni navedbe, da povrnejo denar, če ni možno izkoristiti kupona, potem je to zrelo za tržni inšpektorat, ker niso predstavljena vsa dejstva, ki odločajo o možnosti izkoriščenja kupona.

Menim, da je tole mal marketinškega natega! Ali je takšna slaba avto šola, da se mora na kuponkotu oglaševati. Treba je bolj podrobno prebrati.

Menim, da je tole mal marketinškega natega! Ali je takšna slaba avto šola, da se mora na kuponkotu oglaševati. Treba je bolj podrobno prebrati.
[/quote]

Kuponko ima kdaj ps kdaj tudi kakšno ugodno ponudbo

Menim, da je tole mal marketinškega natega! Ali je takšna slaba avto šola, da se mora na kuponkotu oglaševati. Treba je bolj podrobno prebrati.
[/quote]
Jaz sem kupila oba kupona za sina in če bo kakšno nategovanje bom pa obvestila inšpekcijo.
Se pa splača glede na cene v ostalih šolah!

Menim, da je tole mal marketinškega natega! Ali je takšna slaba avto šola, da se mora na kuponkotu oglaševati. Treba je bolj podrobno prebrati.
[/quote]
Jaz sem kupila oba kupona za sina in če bo kakšno nategovanje bom pa obvestila inšpekcijo.
Se pa splača glede na cene v ostalih šolah!
[/quote]
Sporoči kako se je izteklo, me prav zanima!

Menim, da je tole mal marketinškega natega! Ali je takšna slaba avto šola, da se mora na kuponkotu oglaševati. Treba je bolj podrobno prebrati.
[/quote]
Jaz sem kupila oba kupona za sina in če bo kakšno nategovanje bom pa obvestila inšpekcijo.
Se pa splača glede na cene v ostalih šolah!
[/quote]

Bodi previdna! Da ni to kakšen nateg, pa bodo potem tvojega sina premalo naučili ali mu še kaj dodatno zaračunali. Ene avto šole so pravi oderuhi!


Jaz sem kupila oba kupona za sina in če bo kakšno nategovanje bom pa obvestila inšpekcijo.
Se pa splača glede na cene v ostalih šolah!
[/quote]

Bodi previdna! Da ni to kakšen nateg, pa bodo potem tvojega sina premalo naučili ali mu še kaj dodatno zaračunali. Ene avto šole so pravi oderuhi!
[/quote]
Saj ima potem še vedno možnost prijave šole na inšpekcijo in AVP

Bodi previdna! Da ni to kakšen nateg, pa bodo potem tvojega sina premalo naučili ali mu še kaj dodatno zaračunali. Ene avto šole so pravi oderuhi!
[/quote]
Saj ima potem še vedno možnost prijave šole na inšpekcijo in AVP
[/quote]
Še s tem se bodo ukvarjali? Kar misli si…..

New Report

Close