Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Uničila sem otroka, ker sem ga dala cepit

Uničila sem otroka, ker sem ga dala cepit

Do vstopa v šolo in je bil popolnoma zdrav otrok, veliko bolj zdrav od vrstnikov. Vročine ali drugih bolezni ni imel od drugega leta, do vstopa v šolo. Vedno nasmejan in družaben. Kljub temu, da je njegov oče nasprotoval cepljenju, sem ga peljala tudi na tisto odločilno. Tri dni po cepljenju je zelo bruhal, teden po bruhanju je dobil prvi epileptični napad. Nima ga nihče v rodu in tudi brez težav se je rodil. Od takrat smo poskusili že nešteto terapij in nobena ne pomaga. Napade ima v spanju. Cmoka in pozira slino. Vidi se na EEG. IQ se je poslabšal. Tezave ima pri slovenščini in angleščini. Hodi v drugi razred. Lani, v prvem, je bil na keppri in anksiozen, samomorilen, razdražljiv, zaspan, dekoncentriran.
Danes je bil ponovno na EEG in ob zdravilih, ki je bil končno duševno normalen, ima slabe rezultate Depakin). Dodali so mu novo zdravilo, ki kot keppra povzroča anksioznost, samomorilnost, zaspanost. Odločila sem se, da tega sranja ne bo jedel (Frisium). Kako naprej? Se zavedam, da sem s cepljenjem uničila edinega in težko pričakovanega otroka. Čutim krivdo in vse to me ubija.

….zzzzeeeeehhhhh, je pozna ura…

K psihiatru pojdi avtorica in ti bo zagotovo pomagal, da ne boš imela potrebe po odpiranju takih tem na forumu. IQ mu je padel, si mu ga izmerila s termometrom ali ga meriš na ta način kar na sebi? 🙂

Tudi jaz ga nebi dala nikoli cepiti, če bi vedela, da bodo take posledice.

Norcevanje pa ne cutis krivde… da se res ne bo kaj tvojemu otroku hcerki zgodilo, ker prav vleces to nanjo s takim norcevanjem orivoscljivosri bolezni drugim . In ja to je tvoj edini otrok, ker s takim norcevanjem kazes, kaj bi privoscil drugemu. Gnus od cloveka si.

Mogoče je v spanju cmokal že prej, pa nisi dojela, najbrž se ti je zdelo ljubko.

Dokler otroci ne gredo v šolo, veliko staršev ne ve, da so prizadeti. Ja, cepivo je krivo, tisto “odločilno”, hehe.

Ima psihologa in na testih pokaže vedno slabše rezultate.

A je to nadaljevanje letošnjega eseja, če sistem preživiš?
Vseeno, katere zunanji vzroki bi bili pa v nasprotnem? Domače okolje, šolski sistem, zunanje okolje?

Ne, prej ni imel epilepsije. Prvi napad je bil drugačen. Paralizirano je imel vso levo stran telesa in je bil negiben. Raziskave so pokazale na epilepsijo. Naslednje pa so bile le v spanju. V glavnem so nevidne (EEG jih zazna), vsake toliko pa zelo na glas pozira slino, cmoka in zavija z očmi. Zjutraj kot da nič ni bilo. To spada k napadom.

Verjamem ti, naj te zlobni komentarji ne vrzejo iz tira.
Na kaksno alternativo ste se obrnili? Ste preverili stanje vitaminov in mineralov? V mislih imam predvsem B12, magnezij in D3. Zdravila za epilepsijo nižajo B12 in Mg, kar še slabša situacijo. Otroke pri nas zdravijo tudi s konopljo. Poskusite. Morda bi pomagala tudi KETO dieta.

Tudi moja ggeneracija je bila cepljena, ca 50 let nazaj, pa so bila očitno cepiva bolj preverjena, ker takšnih težav po cepljenjih se ne spomnim.
Domnevam, da so nekatera cepiva premalo preizkušena in morda je tudi cilj zmanjševanje prebivalstva?
Avtorica, ti želim, da najdete pot iz te agonije in da najdete način za čudežno ozdravljenje.

Zmisli si kakšno boljšo provokacijo.


Ja, ima tudi homeopatska zrnca, pa nisem prepričana, da kaj pomagajo. Naj bi izničile cepivo. S konopljo nismo še poskusili, a problem pri njemu je, ker ima zelo redko obliko epilepsije v svetovnem merilu in je zato še bolj poskusni zajček.

Jaz mislim, da so danes manj agresivna cepiva. Je pa hudo, če glih ti (tvoj) padeš v statistiko – kao en na 1 000 000 pa res ni škode.
Jeba!
Tem ljudem bi morali nuditi vso pomoč in dat eno odškodnino. Ne pa se sprenevedat.

Hvala.

50 let nazaj so bili dohtarji RES DOHTARJI Kdo si je upal kaj rečt?
Vse se je potuškalo. Danes pa ljudje povedo. Svoje strahove. svoja opažanja, so bolj izobraženi.

Daj ne primerjaj ‘dons’ ali pa 50 let nazaj!

Pa kar norcuj se se, saj imajo otroci tudi se lasneje cepljenja v soli…. in se ti se lahko norcevanja uresnicijo. Gnus, nisi vreden da te kdorkoli s s od starsa poklice. Nido vreden, da se dotaknes kateregakoli otroka. Vse bi morali skriti in zavarovati pred tabo.

https://www.ideoloski-konstrukti.com/2017/05/07/odgovor-pediatrinji-alenki-rus/

In kje je dokaz da je to zaradi cepiva??

Pa se poleg tega seti zna vrniti se kaj od drugih norcevanj iz raka scitnice, maternicnega vratu, in poskodbe glave… sam bog razume namen tvojih norcevanj iz tako resnih stvari, in ti se kar nadaljujes vedno znova… edino le kar s tem pokazes je, da si clovek, ki bi se ga moral vsakdo na dalec ohniti, zakrit za anonimnostjo tako pokazes kdo v resnici si… ker v realnem zivljenu igras neko druzbi zgledno osebo, oz. Svoja gnila dejanja skodovanj zdravstvenh frugim skrivas z vezami, v resnici si pa to kar pises… in to je grozljivo… tako da nadaljuj s remi svojimi pisarijami in tudi dejanji zakritimi v reali… vse je videno…in samo potrjujes kako gnusna in grozna oseba si v resnici in totalni hinavec, ki je zmozen cloveku zahrbtno storiti najhuje.

Ne splača se trosit energije za take izmečke. To dela, ker ga v reali vsi ignorirajo in ne prenese tega.

Saj ravno v temu je problem, da ne priznajo, a svojih otrok pa večina ne cepi. Bilo je preveč naključij. Tudi v drugih primerih.
Nikoli nisem bila proti cepljenju, je pa ravno moj sin nasrkal.

Noro, ne morem verjeti, da so med nami taki psihopati, kot si ti “a za tako”. Človek ostane brez besed. Na stotine, tisoče otrok je poškodovanih zaradi cepiv… samo ozri se naokrog.
Ženska napiše svojo kalvarijo, ti pa takole brezsrčno v napad?!?

Verjetno si že prebrala, da pediatri sedaj tudi v Sloveniji poizkusno zdravijo epilepsijo pri otrocih s konopljo/CBD. Če želiš kaj več informacij na to temo mi lahko napišeš mail. CBD odlično ublaži epileptične napade in se zato tudi pojavljajo na daljši rok, lahko tudi prenehajo. CBD lahko lajša tudi druge naštete simptome.

Ne bom pisala nič drugega ko to, da ti želim, da bo šlo stanje drastično na bolje.

New Report

Close