Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri mobilni operater se vam zdi najbolj ugoden?

Kateri mobilni operater se vam zdi najbolj ugoden?

Kateri mobilni operater se vam zdi najbolj ugoden?

Razmišljam o menjavi operaterja, namreč Telekom ima zelo drago telefonijo, porabim okrog 800 enot mesečno in me zanima kake izkušnje imate z drugimi operaterji, kam se mi najbolj splača prestopi? Izi-mobil, Bob?
Kaj pa stroški menjave operaterja, koliko znašajo?

https://www.a1.si/

Odvisno, koliko hočeš plačevati. Telemach ima za 15 evrov klice in SMS brezplačno, 15 giga podatkov. Če ti je 1500 enot dovolj, Bob za 10.

Telemach zagotovo.ima dober 4g internet.Naročnina 6 eur plus 4 eur dodatno in imaš vse klice neomejene.Tudi roaming v državah eu je zastonj od 1,maja ne stane nič .Isto kot klici v slo omrežja.Al pa vzameš tistega za 15 eur in imaš še interneta ogromno

Odvisno, kaj potrebuješ. Jaz sem bila pri Telekomu in ugotovila, da za svoje potrebe odločno preveč plačujem. In sem šla na Izimobil. Plačam 8,9 EUR, enkrat mesečno mi jih vzamejo iz TRR…signal povsod, če pa rabim kaj za v tujino, pa par eurov dodatno naložim. Zaenkrat že eno leto zadovoljna.

Po vseh menjavah in tezavah z razlicnimi operaterji sem ugotovil, da s splaca samo dvoje. Spremljati akcije in se ne vezat pri nikomer za telefon. Telefon se lahko kupi na obroke tudi v Bigbangu. Sicer pa, jaz sem sedaj spet pristal pri Telekomu z akcijo objem in na starost bom za 20 gb in neomejene klice placeval lih caa 12 eur dve leti. Sem brez vezave…kaj bo pa vmes ali pa cez ta cas pa noben ne ve. Kar se pa odnosa in storitev tice, sem pa se vedno bil najboljs pri Telekomu, ne glede na konkurenco. Povsod sem imel tezave, pri njih zaenkrat se ne. Ce p porabis 800 enot pa pr Telekomu ne rabs placat vec k 16 eur al neki tazga. Tko da, ce mas vecji palet pa ga ne izkoriscas, pa ni problem Telekoma, da je predrag.

Vsekakor Bob.

Jaz imam telemah za 10 eur mesečno vsi klici neomejeni in roaming v vseh eu državah neomejen,interneta 600mb to mi je za mobilnik dovolj.

A1 je bivši Simobil. Mi smo vsi pri Telekomu. Je pa res, da jaz nimam naročnine. Ker sem enkrat imela naročnino, pa sem se odločila, da nikoli več, ker so mi jo po nekaj mesecih avtomatsko povišali. Zakaj vztrajam pri Telekomu, če ga ne maram? Ker ima visoko pokritost signala. Leta nazaj sem slišala, da je veliko uporabnic Simobila imelo težave s signalom. Tako da od takrat sem si vbila v glavo, da na Simobil pa nikoli ne grem. Ker imajo vsi okrog mene Telekom, ostajam pri Telekomu.

T-2, Amis, Telemach, itd, nimajo svoje mreže anten. Običajno gostujejo v Telekomovem omrežju. Torej, pokritost signala je povsem enaka.

______________________

Mi smo vsi pri bobu. Če ne uporabljaš monete, svetujem.

Samo ste gleda roaminga pri Telemachu prepričani? Ja, piše, da je neomejen, nikjer pa izrecno ne piše, da je brezplačen. Kako zelo prepričani ste? Kot brezplačno omenja samo omrežje UNIFI.
Bo pa brezplačno pri vseh operaterjih od 15. junija dalje.

Ajajaj, to je pa res veljalo samo, ko je bil Simobil še v povojih. Kakšnih 10 let nazaj.

Telemach, iz 5 Gb so dvignili na 15 Gb brez doplačila, sms, klici tudi v tujini brezplačno, edino za net bi morala za tujino doplačat, če ravno ne najdem wifi. V tujino grem kvečjemu na dopust, tako da me glede tujine ne moti, ker bom na dopustu in bo net postranska stvar. 15 €, če bi mela še ostalo pri njih, bi plačevala 12.

Roaming pri telemahu je brrzplačen.Jau živim na meji z hrvaško in preklopim telefon na hrvaško omrežje in kličem popolnoma zastonj.Preverjeno od 1. Maja naprej.

Od 15 junija naprej bo pri telemahu v gostovanju eu državah zastonj tudi internet.Skratka telemah je najboljši in najcenejši nikjer nimaš za 10 eur naročnine vse klice zastonj

definitivno bob.

če pa imaš doma internet, televizijo in stacionarca, potem izbereš četvorček, v katerem je še mobilni telefon. najcenejša opcija.

Jaz imam internet tv in stacionarni telefon 24 eur pri amisu in mobitel pri telemachu 6 eur.Vse skupaj 30 eur to je zelo ugodno.


Telemach ima svoje omrežje, ki je porihtano v nulo. Imaš pa že cel čas (odkar so paketi Več) tudi možnost brezplačnega roaminga pri Telekomu. Verjetno nikjer ne piše, ker jim njihovo omrežje že ful dobro dela.


Telemach ima svoje omrežje, ki je porihtano v nulo. Imaš pa že cel čas (odkar so paketi Več) tudi možnost brezplačnega roaminga pri Telekomu. Verjetno nikjer ne piše, ker jim njihovo omrežje že ful dobro dela.
[/quote]

Sem mislila, da je jasno, da govorimo o tujini.


Sem hotela isto predlagat.
Za obstoječe uporabnike Telemacha (trojček ali TV ali internet …) pa še 2 evra ceneje, 4 naročnina + 4 doplačilo za neomejene klice. Pa 600 MB prenosa podatkov.


Telemach ima svoje omrežje, ki je porihtano v nulo. Imaš pa že cel čas (odkar so paketi Več) tudi možnost brezplačnega roaminga pri Telekomu. Verjetno nikjer ne piše, ker jim njihovo omrežje že ful dobro dela.
[/quote]

Sem mislila, da je jasno, da govorimo o tujini.
[/quote]

Uh, sori. Ja, tujina pa so kolkor jaz vem brezplačni sms-i in klici. Podatki pa se plačajo po ceniku. Po 15.6. pa si že sama ugotovila.

Jaz sem pri t2, rocno imam nastimano telekomovo omrezje in placujem 11 dobrih eurov za neomejeno klicev in smsjev, ter 10gb. Sem zadovoljna.

T-2, Amis, Telemach, itd, nimajo svoje mreže anten. Običajno gostujejo v Telekomovem omrežju. Torej, pokritost signala je povsem enaka.
[/quote]

Simobil ima top pokritos omrežja, sem pa jaz slišala za Telemach, da je ravno to problem, ker ko preklaplja v omrežje od Telekoma, imaš motnej v zvezi ali se ta preknite. In baje ima ful malo pokritega. Lahko kdo kaj več pove, kak uporabnik, ki se vozi po celi Sloveniji


Sem hotela isto predlagat.
Za obstoječe uporabnike Telemacha (trojček ali TV ali internet …) pa še 2 evra ceneje, 4 naročnina + 4 doplačilo za neomejene klice. Pa 600 MB prenosa podatkov.
[/quote]

Imam paket za 4€ na mesec. Tudi če porabiš ves internet v paketu, še vedno lahko uporabljaš mobilne podatke, le malo počasneje dela. Nič ne doplačaš. Službeno se vozim po celi Slo, nikjer problema s signalom. Super zadovoljna.

New Report

Close