Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubezen po domače – včeraj

Ljubezen po domače – včeraj

Kdor pač gleda… Meni je čudno kako Drago išče eno lepotico in misli, da ga bo mlada punca izbrala, namesto, da bi se posvetil preprosti punci. Miroslav je za svoja leta zelo ohranjen, inovativen, sicer pa mi njegovo govorjenje ni čisto nič všeč.
Mogoče veste, če se je kakšna ljubezen obdržala do danes?

…pa kaj vi še vedno to resno?! igra je to ljudje, igra 🙂

Menda sta Miroslav in Marina skupaj.

Lepa Marina se vozi v Miranovem novem Porsheyu, huda zgleda. Mislim, da je to kar resna veza, ker on jih je ogromno zamenjal. Imel je punce stare 25…40 let, med njimi tudi zelo znano slovensko Miss. Zakaj pa ne, Miran zgleda čeden, ima pa tudi ogromno premoženje, celo lastni golf na 3 ha..

Lol, to je bila igra po scenariju. 😉

Ona je že vedela zakaj se splača delati, da se lahko vozi v njegovem novem Porschu. 😉 Pač ženska računica, toliko o pravi ljubezni folk!

Ona je že vedela zakaj se splača delati, da se lahko vozi v njegovem novem Porschu. 😉 Pač ženska računica, toliko o pravi ljubezni, folk!

Ona je že vedela zakaj se splača delati, da se lahko vozi v njegovem novem Porschu. 😉 Pač ženska računica, toliko o pravi ljubezni, folk!
[/quote]

Če bi se srečala in bi se ujela bi te vzel iz prave ljubezni in ne bi gledal na materialne dobrine.
Res je, da ljudje dandanes preveč dajo nanje in so posledično nesrečni, čeprav navzven delujejo veseli in jim je lepo ko lahko zapravljajo, vendar če ni prave ljubezni in privlačnosti potem ne bo ljubezni in tudi zveza ne bo srečna in bo velika možnost da razpade, ko bo en ali drugi ugotovil, da to ni to.

Lepo pozdravljeni, kahlo22.

Ona je že vedela zakaj se splača delati, da se lahko vozi v njegovem novem Porschu. 😉 Pač ženska računica, toliko o pravi ljubezni, folk!
[/quote]

Če bi se srečala in bi se ujela bi te vzel iz prave ljubezni in ne bi gledal na materialne dobrine.
Res je, da ljudje dandanes preveč dajo nanje in so posledično nesrečni, čeprav navzven delujejo veseli in jim je lepo ko lahko zapravljajo, vendar če ni prave ljubezni in privlačnosti potem ne bo ljubezni in tudi zveza ne bo srečna in bo velika možnost da razpade, ko bo en ali drugi ugotovil, da to ni to.

Lepo pozdravljeni, kahlo22.
[/quote]

Amen! Žal sem jaz ena izmed redkih punc, ki jim materialne dobrine ne pomenijo nič!
Mi več pomenita svoboda in potovanja, čeprav bolj poceni backpack. 🙂 Ja, pri ljudeh je tako materialne dobrine in fasada srečne familije navzven-če nisi v tej paradigmi, si že čuden/na. 😉

Kahlooo, a ne iščeš ti deca z premoženjem, da te bo razvajal?

Če bi se srečala in bi se ujela bi te vzel iz prave ljubezni in ne bi gledal na materialne dobrine.
Res je, da ljudje dandanes preveč dajo nanje in so posledično nesrečni, čeprav navzven delujejo veseli in jim je lepo ko lahko zapravljajo, vendar če ni prave ljubezni in privlačnosti potem ne bo ljubezni in tudi zveza ne bo srečna in bo velika možnost da razpade, ko bo en ali drugi ugotovil, da to ni to.

Lepo pozdravljeni, kahlo22.
[/quote]

Amen! Žal sem jaz ena izmed redkih punc, ki jim materialne dobrine ne pomenijo nič!
Mi več pomenita svoboda in potovanja, čeprav bolj poceni backpack. 🙂 Ja, pri ljudeh je tako materialne dobrine in fasada srečne familije navzven-če nisi v tej paradigmi, si že čuden/na. 😉
[/quote]

Pri tebi se še odločam, ali gre za shizofrenijo ali provociranje……

Lahko celo oboje ;-)))

Če bi se srečala in bi se ujela bi te vzel iz prave ljubezni in ne bi gledal na materialne dobrine.
Res je, da ljudje dandanes preveč dajo nanje in so posledično nesrečni, čeprav navzven delujejo veseli in jim je lepo ko lahko zapravljajo, vendar če ni prave ljubezni in privlačnosti potem ne bo ljubezni in tudi zveza ne bo srečna in bo velika možnost da razpade, ko bo en ali drugi ugotovil, da to ni to.

Lepo pozdravljeni, kahlo22.
[/quote]

Amen! Žal sem jaz ena izmed redkih punc, ki jim materialne dobrine ne pomenijo nič!
Mi več pomenita svoboda in potovanja, čeprav bolj poceni backpack. 🙂 Ja, pri ljudeh je tako materialne dobrine in fasada srečne familije navzven-če nisi v tej paradigmi, si že čuden/na. 😉
[/quote]

Tudi materialne dobrine morajo biti, zato da nam je življenje lažje!
Jaz jih pa CENIM!
Ne boš rekla, da si svetiš s petrolejko, pereš v domačem potoku in hodiš v službo peš vsak dan 5 kilometrov?
Tudi za dober avto , bazen in urejeno kmetijo se je treba potruditi, nič ne pade kar samo v naročje, prav tako ne Marinina in Miranova urejenost in mišice.

Sicer pa ne poznam osebno – ne Marine, ne Mirana.Je pa očitno -da se trudita.To pa cenim!

Marina zgleda kot da ima 40 let ali manj. Lepa faca, trenirana postava, pa visoka je. Skrije 17 let.

Pri Miranu je zadeva sledeča: fant ima gnar in se mu jebe za vse, je pač tko da ima trenutno luknjo kar se tiče žensk, v tistem momentu je pač ravno Marina vpadla in zakrpala to luknjo. Ta zakrpanost je začasna, in prej ko slej bo spet luknja 🙂

Če bi se srečala in bi se ujela bi te vzel iz prave ljubezni in ne bi gledal na materialne dobrine.
Res je, da ljudje dandanes preveč dajo nanje in so posledično nesrečni, čeprav navzven delujejo veseli in jim je lepo ko lahko zapravljajo, vendar če ni prave ljubezni in privlačnosti potem ne bo ljubezni in tudi zveza ne bo srečna in bo velika možnost da razpade, ko bo en ali drugi ugotovil, da to ni to.

Lepo pozdravljeni, kahlo22.
[/quote]

Amen! Žal sem jaz ena izmed redkih punc, ki jim materialne dobrine ne pomenijo nič!
Mi več pomenita svoboda in potovanja, čeprav bolj poceni backpack. 🙂 Ja, pri ljudeh je tako materialne dobrine in fasada srečne familije navzven-če nisi v tej paradigmi, si že čuden/na. 😉
[/quote]

Tudi meni je pomembna svoboda in rad potujem, imam pa kzredno rad naravo, ki me sprošča in rad zaidem tudi v gore. Nekako bi rekel zase, da se neizmerno rad učim in dopolnjujem svoje znanje, odkrivam nove stvari in raziskujem. Zelo mi je všeč, če se pogovarjam s kom, ki ve veliko o kakšni stvari in se lahko od njega učim, nobena tema ni zame manj vredna in iz vsake stvari hočem potegniti najboljše, dopolniti svoje znanje.
Mislim, da ti takšna življenjska znanja vedno pridejo prav in je vedno potrebno biti pripravljen na to, da se lahko glede kakšne stvari tudi motiš in dopustiš drugim, da te usmerijo na drugačno pot, ti pokažejo drugačen način razmišljanja.

Mislim, da je v vseh nas želja po raziskovanju in učenju, vendar je veliko lažje če to počneš z nekom, ki ima podobne interese pa naj bo to družinski član, prijatelj ali pa partner.

Dvomim. Dlje, kot do prevažanja žensk v svojem avtu ne bo več mogel priti. Saj je že star, koliko let ima, 60+?
Kar se tiče keša pa takole – ga je treba tudi znati zapravljati. Mladenke pač ne bodo zadovoljne z enim krogom z avtom po vasi ali golf placom v vukojebini. One hočejo lajf…..

Miran ima 52 let, postavo pa kot 30 letnik. V vasi mlade punce norijo za njim. Ima 2 hiši in vilo v Šmarju nad Koprom. Ni on kar eden, vee premoženje je pridelal, in podedoval. Marina jih pa šteje 56.

Haha, postavo ima resda kot ene 40-letnik (ne bomo pretiravali s 30. leti, že zaradi starikave kože), ima pa zato čisto zmečkan obraz, kot kakšen star ribič.
No, mladim frajlam je seveda fino, če grejo z njim en krog po vasi, pa na kakšno večerjico, to pa je tudi vse. Zanje je stari ata, lahko bi jim bil oče. Otroka z eno mlado punco tale Miran pač ne bo imel, žal. Njegov vlak je odpeljal.

In ni to vukojebina, naš kraj je čudovit, kmetije, hiše, vrtovi urejeni v nulo. Pridi in se prepričaj.

Aja, pa še to.

V kateri razred moških realno spada Miran, se vidi že po njegovih obiskovalkah (in njihovih letih ter izgledu). Pa je izbral najbolj ne-katastrofalne tri…..

Obraz ima bolj zapečen zaradi sonca, garanje na travnikih, njivah. Pol pa bazen, jacuzzi in avti brez streh, najnovejša njegova pridobitev je Aston Martin v vrednosti 200k.

Haha, postavo ima resda kot ene 40-letnik (ne bomo pretiravali s 30. leti, že zaradi starikave kože), ima pa zato čisto zmečkan obraz, kot kakšen star ribič.
No, mladim frajlam je seveda fino, če grejo z njim en krog po vasi, pa na kakšno večerjico, to pa je tudi vse. Zanje je stari ata, lahko bi jim bil oče. Otroka z eno mlado punco tale Miran pač ne bo imel, žal. Njegov vlak je odpeljal.
[/quote]

Eni imajo gube, drugi debel trebuh.Brez napak ni noben.Če sta se z Marino ujela, hvalabogu in boh požegnej! Jaz jima privoščim.
Če bi Miran želel otroke -bi jih lahko že zdavnaj imel.Že pred 30.leti.Zdaj mu jih pa ni treba imeti.Je bolje, da se uleže pod jablano …

Je inženir gradbeništva. Njegova mama je bila notarka, sedaj je v pokoju. Izredno je cenjena.

Ne govorimo o zapečenosti, ampak gubah. Te nimajo nobene veze z delom in bazenom, pa tudi z vožnjo z avtomobili brez streh, ne :-))
Dejansko v glavo deluje star 60, 65 let. Pa še zobje so grozljivka, kako to, da si jih pri vsem bogastvu ne popravi?

Jaz imam 34 let, in že fajn gube. Imam top službo nič skrbi, geni so me pa zjeeebali.

New Report

Close