Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj so mi všeč agresivni moški?

Zakaj so mi všeč agresivni moški?

Zakaj so mi všeč agresivni moški. Tipi ki že na daleč oddajajo neko dominantno energijo ter vzbujajo neko strahospoštovanje.

Mogoče zato, ker si zaslužiš, da te en dobro premikasti? 🙂
Jah, očetovski kompleks, občutek ranljivosti in izpostavljenosti ter želja po zaščiti, varovanju …

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

1. Vzorec domačega okolja – zagotovo je bil nasilen tvoj oče.
2. Ker misliš, da bo agresiven zgolj do drugih. Do tebe naj bi bil ljubeč, mehak. Napaka.

rajca te pač dominacija in to.. saj to velik žensk rajca. rajca te verjetno tudi da ga vidiš kako je dominanten do ostalih a do tebe nežen in potem v postelji te pa dobro posexa

Ampak kot ženska ” zavohaš” njegov TESTOSTERON, moški hormon, ki moškega naredi dominantnega, tudi ukazovalnega. Ženske pa imamo v prevladi ESTROGEN, hormon ženskosti.

Kar se tiče ” parjenja ” smo na ravni živali, to so dejstva. Gre se za igro moških in ženskih hormonov, za čisto biologijo. Moški pa išče žensko, ki ima čimmanj testosterona in več estrogena, saj si ne želi ” moškinje” ampak išče ženstveno žensko. Pač gre se za spolno ” parjenje”…

Jaz sicer cenim poštene in odločne moške, take najbolj najdeš med policisti. Ne zanimajo me v smislu privlačnosti o kateri razlagam zgoraj ampak občudujem jih kot POLICIJO.


Zakaj tebi tako, ne vem. Ali si živela v primitivnem okolju, ali imaš napačno podobo ali karkoli??

Uhh, ravno nasprotje od tebe, meni se dopadajo neagresivneži, kjer ni čuteti strahospoštovanja. HB, za normal veze brez dominance 🙂 Meni ustreza tako, tebi drugače.

tudi meni je všeč kulturen in izobražen moški, ki ima tudi nežno plat, da me ceni, hkrati pa imava kemijo.

Odločni moški pa dejansko SO nujni, ko se gre za zelo resne stvari, ki se nas kolektivno tičejo, to so večinoma ljudje v uniformi. Občudovanja vredni, pogumni so.

Sem ženstvena in močna ženska, tudi meni so bili vedno všeč moški, ki so izstopali po možatosti. Kaj naj z dedcem, ki je kot baba? In velikokrat so moški, ki so visoki, močni, grdo gledajo in zbujajo neko strahospoštovanje v okolici, v resnici pravi panda medvedki.

Hehe, potem iščeš bolj neumne moške. Ker testosteron vpliva na mozgančke in pamet. Več imajo testosterona, bolj so agresivni in bolj neumni 🙂
http://www.focus.de/wissen/mensch/testosteron-beim-maennern-blockiert-das-sexualhormon-denkprozesse_id_7078579.html


Ne razumem nemško.

RAVNO NASPROTNO. Višek testosterona povzroča agresijo, nagnjenost k agresiji in primitivizem, INTELIGENTEN MOŠKI pa ima inteligenco, modrost in se noče mlatit z nikomer, noče si ženske podrejati kot samico za razplod. INTELIGENTNI MOŠKI SEVEDA SO TUDI NORMALNI MOŠKI. Niso pretepači in ne rabijo drugih, da se čutijo živi.

ŠE NEKAJ. tiha voda bregove dere. Če je moški bolj tih, miren, ne mislit, da ni strasten in da se ti ne bo posvetil. Pa še kako se posveti, ker RAZUME kaj se dogaja z žensko. Dajte torej čas svojim partnerjem, da se res lahko izrazijo in morda boste presenečene. Hahaa


Dobro napisano in še kako resnično! 🙂

AVTORICA, TI GLEDAŠ PREVEČ KAVBOJSKIH FILMOV. Pravi moški danes, v 21 stoletju, je močan, ampak je pa tudi in predvsem INTELIGENTEN, IZNAJDLJIV, PAMETEN, ker se zaveda, da ga bo agresija pripeljala v arest, zdrava pamet in samospoštovanje pa mu bodo prinesli uspeh.

Hvala lepa, že nekaj dni dobivam krasne odzive od bralcev tukaj, moram odpret svetovanje online s.p. Haha


Ne razumem nemško.
[/quote]
Testosteron blokira miselne procese pri moških. 🙂
http://authors.library.caltech.edu/77049/

Če se boš potrudila boš našla odgovor. Odgovor se skriva v tebi.

Agresivni moški so ” jamski” moški, ki imajo žensko za cunjo, ki se jo uporabi in odvrže, preveč testosterona jim namreč ZAMEGLI RAZUM IN spoštovanje. Taki moški največkrat končajo v zaporu, ker MENTALNO NISO SPOSOBNI RAZREŠITI PROBLEMOV NA MIREN IN KULTUREN NAČIN.

Pustimo ob strani ljudi, ki delajo v službah kjer morajo proti nasprotniku uporabiti silo, ker nasilneža enostavno drugače ne morejo umiriti.

Agresivni osebki so večinoma pretepači, so kršitelji pravic od ljudi in uničujejo mir, z njimi je težko. NORMALNE ŽENSKE, KI SEBE CENIJO, BODO VEDNO ŠLE STRAN od agresivneža, ker si normalne ženske ne želijo modric po obrazu. Toliko.

New Report

Close