Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A KDO OBOŽUJE MCDONALDS??

A KDO OBOŽUJE MCDONALDS??

meni je zelo všeč mcdonalds. zanima me če je še kdo obseden z mekom. lahko napišete kako pogosto greste, kaj jeste, v katere meke hodite, če ste že kdaj tam delali …

ali si “bolan” ali pa delaš zastoj raziskavo in/ali reklamo?!?!?
Že drugi podoben post??

Itak, da nekdo od McDonaldsa odpira te teme. To so znane metode posiljenega marketinga.

In če že sprašuješ:
– v meku ne maram ničesar, ker je hrana nagravžna
– tja ne grem nikoli, ker je hrana nagravžna

In upam, da bo lokalni fast food, kot sta Hood burger in Lars&Sven, počasi odžrl zaslužek korporacijam, kot je McDonalds.

Če že vprašaš …

McDonaldsa ne maram, obožujem pa Lars & Sven. Ni besed, s katerimi bi se dalo opisati, koliko so njihovih burgerji bolj okusni (in bolj zdravi) od tistih v McDonaldsu?

Boš jutri spet odprl temo o McDonaldsu?

zrihti vegi Burger. Novo sranje je čisto zanič. Pregroba tekstura: grebe, ni maslen kot prejšnji (dolgo nazaj preden ste ga še srali z kao vege tortilijo) in predvsem je brez okusa (prazen). Kot noč in dan s prejšnjim. Nov vege Burger je nejestljiv!!!

za kakšno poceni kavo in sendvič je okej, ni pa center sveta! Raje doma zdravo skuhajte.

Ne, v McDonalds zaidemo nekje vsakih 5 let enkrat, ko res ne najdemo kaj drugega odprtega.

Nisem tako bogat da bi zdravje puščal v “mkdonaldu”….en velik NE!!!!!!!!

Odkar so mi ga odprli v bližini, sem bil večkrat tam. Sedaj pa že nekaj časa ne in tudi še dolgo ne bom, ker mi je vse postalo istega okusa. Pa še sit sem max. eno uro, potem pa bi spet kaj.

Meni je pa dober! Obozujem mcchicken in njihov pomfri.
Tudi sladoled s cokoladnim prelivom je bozanski, pa kake sladice iz mccafeja.
V ita dobis pri otroskem meniju se koscek parmezana.
Aja pa tudi delala sem ze tam kot studentka. Higiena na zeli visokem nivoju.

Meni je ok, parkrat na leto grem. Nuggetsi, pomfri, chicken, hamburger so mi najboljši. Pa sladko kisla omaka:)
Je delal tam kolega kot študent, rekelda je bilo delo vredu, higiena pa res odlična

Ja, sploh pomfri je odličen. Edini na svetu, ki zdrži pri sobni temperaturi nespremenjen tudi leto in več. 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} neškodljiv in naraven.

obožujem meka, vsaj enkrat na teden grem tja se najest pusti tiste, ki pravijo da je macdonalds slaba hrana ker ni res, to je sam zato ker je IN če rečeš da je mcdonalds zanič.

sem prepričan da če bi zavil MCDONALDS burger v Lars & Sven vrečko bi vsi govoril kako je doober.

dejstvo je da takšna hrana ne bo nikoli nevem kako zdrava pa naj bo to od mekdonaldsa ali larsa in svena. ampak če ne pretiravaš z njo je čist ok.

in še neki, lars in sven ne bo nikol popapcal makdonaldsa ker to je ogromna korporacija in pred njo se nič ustavit ne da. če pogledaš imamo danes že v vsakem večjem kraju mcdonalds kar je bil še v 90tih čisti absurd.

počasi bomo vsi žrli meka tko je :D:D

od mcdonaldsa postaneš odvisen tko kot od heroina !! ne se igrat s tem

Ne, ne maram McDonaldsa: Komaj čakam (in a million years of course), da pridejo v Slovenijo verige fastfood burgerjev: In-N-Out burgers , Five Guys ( iz USA) pa še Burger fuel veriga (iz Nove Zelandije).
Kajti le te burger fastfood verige so zame kot verige: res soliden burger. Povej to svojim nadrejenim v McDo SLovenija 🙂

Sevede, ko je pa vsa hrana na meniju Mcdonaldsa nabita s cukrom, pretirano- še kruh in prej obdelan krompir. Odvisnost od cukra je pa huda stvar, ja.

Še ogled, kako nastane mcDo krompirchek: – pozor na besedi “INGRIDIENT DIP”, 0:50 minuta posnetka :)))))))))

https://www.youtube.com/watch?v=K0nUATvWRyk

zrihti vegi Burger. Novo sranje je čisto zanič. Pregroba tekstura: grebe, ni maslen kot prejšnji (dolgo nazaj preden ste ga še srali z kao vege tortilijo) in predvsem je brez okusa (prazen). Kot noč in dan s prejšnjim. Nov vege Burger je nejestljiv!!!
[/quote]

PODPIS. Ne samo, da je zanič, še 2x dražji je!!

http://www.imdb.com/title/tt0390521/
Ah ja, “zdravi” Mc.
Seveda zavijemo tja vsake toliko (trikrat, štirikrat na leto) in je vedno gužva, kamorkoli gremo, vse polno, pa sploh ni poceni. Ampak z MONa pa seveda skoraj nihče nikoli ne hodi tja.

tudi meni je to zanimivo, vsi govorijo kako je mcdonalds zanič in kako grejo kam drugam a potem vedno ko grem z družino v meka (ustreževa tamalemu ker vedno sili, ampak mogoče gremo 3x na leto) VEDNO je nabito polno ljudi. kako je to možno? grejo vsi sam zato ker je to mek ali zato ker jim je všeč ta hrana??

Tja me ne spraviš. Že smrdi nenormalno. Okus? Bljak.

Dosti bolje kot pa kitajski Hong -Kong ali kaj podobnega.

mek je zakon… sploh kadar si totalno odvisen od cukra. kar ne morš in ne morš nehat žret tega.
js sam še čakam da pride STARBUCKS v slo

Dosti bolje kot pa kitajski Hong -Kong ali kaj podobnega.
[/quote]

Veš kaj, v kitajskem Hong kong&Co komot rečeš brez “wejinga prosim” te bo razumel tako slovenski, kot kitajski natakar, torej brez glutamata=ojačevalca okusov, ki ga dodajajo po žličkah; pa je še vseeno bolj in manj procesirano, kot McDonalds predpripravljeni hamburger ploščki in predpečen zamrznjem pomfri.

Ma kaj Starbucks – Dunkin Donuts :))). Nemčija in Avstrija to že ma par let 🙂 Za cukrnco fasat :))))))

Pa ameriški IHOP ( International house of lancakes). Ko pa tam enkrat ješ, se ti res zagabi cuker za nekaj časa, dobesedno.

Moj sosed Meho napravi boljši hamburger. Grem raje tja. Pa pomfri tudi zn boljši napravit.

New Report

Close