Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mamografija – dora

mamografija – dora

Pozdravljene,
me zanima po kolikem času dobiš izvid iz mamografije (Metelkova-Dora izvajalec) oz. če te pokličejo hitro, če je kaj narobe?

Ima katera izkušnje?
Hvala iz srca, ker sem zelo v skrbeh….

Če bi bio kaj narobe, bi te po telefonu poklicali naslednji dan, tako pa očitno lahko mirno počakaš na pošto. 😉

O hvala lepa, me že malo manj boli :)…
Res hvala

Da ne odpiram nove teme… postavljam vprašanje kar tukaj …
Stara sem 55 let in še nisem prejela vabila z Dore. Vabijo naključno ali kako je s tem?

https://dora.onko-i.si/presejanje_za_raka_dojk/ vprašajte, lp.

Lani sem bila prvič….Klicali so me takoj drugi dan… Imela sem zgostitve samo v eni dojki…
Ne morem vam opisat, koliko energije sem izgubila, dokler nisem šla ponovno na slikanje in še isti dan ultrazvok…
Hvala bogu, so samo zgostitve, ki jih ima veliko žensk (hormoni)….
Res pa je, da me je strah, saj drugo leto imam ponovno…. Upam, da me ne bodo več klicali 😏

Kdohtarju, ne da bi “rada” šla, nikjer nisem zasledila (kot pri Svitu, da vabijo vsaki 2 leti po dopolnjenem 50. letu) kakšna je politika vpoklica pri Dori.
Saj vem da bi lahko tam vprašala… ampak za banalna vprašanja so lahko forumi, službene, resne telefonske pa naj so za tiste, ki jih res nekaj muči. 😃


Prav tako na 2 leti. Če te slučajno ne pokličejo, pokličeš sama, saj imajo včasih tudi kakšen “izpad”.

New Report

Close