Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Moda "da te kap"

Default avatar

ej no

pač pogledaš stran, big deal.
Default avatar

kreatorska

V bistvu že res ne vejo, kaj vse bi si še izmislili. Zakaj bi obul sandale, če bi rad imel na sebi nogavice? Pol daš pač navadne čevlje ali superge.
Default avatar

nemški turisti

kreatorska je napisal/a:
V bistvu že res ne vejo, kaj vse bi si še izmislili. Zakaj bi obul sandale, če bi rad imel na sebi nogavice? Pol daš pač navadne čevlje ali superge.
Nič novega si niso izmislili. To nosijo vrli slovenci in nemci že dolga desetletja.

Slika
Default avatar

Zartrose

Visoka moda ;).
Med obično rajo to ne bo za zasledit, razen to, kar je nemški turist napopal bi se znalo videti. ali pa kakšne balerinkice in navihane štumfe. Hm, če se prav spomnim sem to z balerinkami Dr. Martens in smešnimi štumfi furala v srednji šoli ;). Hahaha ;).
Default avatar

meni je kul

meni je všeč, ampak na ustrezne nogavičke - kot so na slikah. Mi pa prvi in zadnji čevlji na slikah (ta platforma je tako kurbish), niso všeč.

Slika
Slika
Slika
Default avatar

pred časom

jes, končno bom IN!
Default avatar

Zapoznelo

A ni to ze zdavnej spet out? V Z Evropi se to ne nosi vec.
Default avatar

antilopa

Ne vznemirjaj se. Še v našem glavnem mestu je velika večina mlajših v kavbojkah. Najvišji domet so strgane kavbojke. Tako, da ni nevarnosti, da boš kaj takega, kot je na sliki, srečevala na ulici.
Default avatar

Od Trampa zena

Vse prenesem, ampak da mularija pr -30 okol leta brez stumfov v prekratkih, ce se le da se strganih, kavbojkah, pa ni vec moda, ampak SM
Default avatar

uzzz6

Industrija ima preveč neprodanih štumfov, pa so jih vključili v modo.....

ali pa

.....imamo prepolne riti vsega.