Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zakaj ženske ne razumejo da nekateri nismo za resnost?

Zakaj ženske ne razumejo da nekateri nismo za resnost?

Torej, sem moški srednjih let, visoko izobražen, z čudovito službo in vsem kar pride zraven. Za resno zvezo me je minilo približno tam, pri 23ih letih, od takrat naprej se ukvarjam s hobiji, pa tudi kdaj pa kdaj grem ven, ne z namenom da se zbudim zjutraj z mačkom, ampak da spijem pivo, dva, spoznam koga novega.
Je pa res, da kljub vsemu včasih zapaše tisti dotik. Tako sem spoznal par žensk, ki so isto iskale to kar sem jaz, torej neresno dobivanje kadar zapaše. In tu je nastal problem, zaradi katerega sem, čeprav smrtno zaprisežen da tega ne bom storil, pomislil da bi dejansko plačal za eno uro eni ženski, ki to dela. Pa nisem, ampak nevem, z vsemi sem imel isti problem. Vse so hotele, po prvih parih srečanjih postati resne, čeprav je bil dogovor prej da se o tem ne debatira. Nobena pa ni povedala zakaj. Večinoma so bila ta srečanja pri meni, ker je mir, lep razgled in je poleg očitnega bil na voljo še kak pogovor itd.

Nevem, kako naj izvem od ženske zakaj kar naenkrat hoče to kar prej trdno odločena zanika da hoče sploh debatirati o tem? Ker meni se ne da s tem ukvarjat, potem si res raje eno resno najdem, kar mi pa ni v interesu, zaenkrat res ne.

No, pa lep večer želim.

Bojim se, da ženske niso zate. Drži se svojih hobijev…..vmes si vzemi kakšno plačano…šele, ko boš hotel kaj več resnega, pa katero vprašaj, če te hoče. Pa ne čakaj predolgo!

Bojim se, da ženske niso zate. Drži se svojih hobijev…..vmes si vzemi kakšno plačano…šele, ko boš hotel kaj več resnega, pa katero vprašaj, če te hoče. Pa ne čakaj predolgo!

Jaz bi se raje na tvojem mestu vprašala, koji ti je k., da vedno privlečeš “napačne” ženske?
Če jim na začetku zares daš jasno vedet, da ti ni do česa bolj resnega, imaš ti sam problem, da se pališ na take.
Če pa na začetku neki na pol mutiš, potem pa jih seveda večina upa, na kaj več.

Bodi iskren do sebe, pa si priznaj, da je mogoče to drugo, jim na začetku puščaš lažna upanja, da jo sploh lahko zapecaš, ker veš, da boš drugače ostal večinoma brez vsega že na samem začetku.

Brank, Lea!
Seveda vsaki obljublja nebesa in vse oh in sploh…. tako sploh pride do svojega…. Potem pa….. o, mila mat moja.,… on razočaran. Priznaj, kolko ti jih je dalo brez tvojih lažnih obljub????

Nikomur ne obljubljam nič, če bi, bi to storil z namenom postati vezan. Ampak ja, očitno res niso zame!

A resno sprašuješ? Itak, da so spočetka zadržane, ker so preračunljive in tipajo teren. Ko vidijo tvoje lepo stanovanje z razgledom, krasen avto, da si neodvisen in brezskrben, uživaš življenje in si skratka zadetek z dohodki in vsem vred, bi one tudi malce te smetane okušale. Resnost pomeni, da pridobijo postopen nadzor nad tabo in tvojo denarnico. Ti si pač top 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških, za katere ženske ubijajo, za takšne si zlomijo hrbtenico in pozabijo na vsa pravila, celo na lastna načela (kao niso resne, ko vidijo tvoje premoženjsko stanje, hipoma postanejo resne). Izogibaj se žensk, imej do njih jebivetrski odnos in takoj naredi konec, ko bo katera začela postavljati pogoje ali govoriti o kakšni resnosti, pa bo vse v redu s tabo. Če se ne morejo sprijazniti, da ti ne morejo ponuditi ničesar, kar ti prostitutka ne more (občasno potešitev splolnih nagonov, ostalo si sposoben uspešen moški na različne načine itak dobi vedno, kadar si poželi), je to njihov problem.

Heh, lej ga frajerja, kaj pa pol pelješ te tvoje piqke v svojo vilo z odličnim razgledom, valjda, se vsaka pali na fasado,…… odepelji jih v kakšen pocen hotel, ker si poln keša, ti je to šala mala, plačej pizzo,…. ne večerjo s svečami, da ne bodo videle, da si bogat, se zjebi z njimi in poslovi, težka je to razume, hehe.
Kako se enim, da tako nakladat, mogoče posledica preveč ameriških filmov.

Prav je, da jih pelje, naj vidijo cipe, česa ne morejo imeti. Se pa tudi tega naveličaš in slej ko prej jih bo vozil v poceni motele ali koče, da mu ne bo slabo ob pogledu na otožne učke v njegovi vili.

Vila? Praktično vikend je, ne rabim veliko zase, je pa lokacija res čudovita. Drugače pa, a ni isto če peljem žensko na večerjo pa v hotel ali pa dam eni za eno uro kolikor računa pa se pri njej dobivava? Jaz pač si dobivam samske ženske, ki hočejo to kar hočem jaz, moti me da potem to mentaliteto spremenijo!

Visoka izobrazba, ki ne nauči človeka postavljati ločil, niti veznikov s ali z?

Besedni del predstavlja zgolj 17{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} človeške komunikacije, preostali del je barva glasu ter še večinski del: govorica obraza in telesa.
Zato je možno, da človek sicer nekaj govori v besedah, vse ostalo pa “govori” ravno nasprotno.

V primeru, da stojiš pred privlačno osebo, ki ji sicer govoriš, da ne želiš “nič resnega”, te telo in mimika obraza lahko izdaja, da si jo želiš, da te rajca, privlači.. Zato velika večina sogovornikov ne bo resno jemalo besed. Besede so poceni. Štejejo namreč dejanja.

Pravi “playerji” – ameriški izraz za ljudi, katerih interes je seksualna raznolikost (torej ne-resnost v smislu partnerskih zvez) ponavadi že na daleč znajo reklamirati svoje želje. Pristopijo jim torej potencialni partnerji, ki si v tistem danem trenutku želijo isto.
Playerji sicer znajo zaigrati tudi ljubezenski interes, kjer ponekod pač ni seksualnosti, če ni ljubezni.

Obstajajo tudi obratni igralci, ki igrajo seksualno privlačnost, da dobijo ljubezensko. Ampak te običajno nimajo imena, razen v primeru, da je cilj priženiti materialno varnost: lovače in lovači.

Za konkretni primer, pa obstajajo tudi romantično okužene ženske, ki imajo v glavi tisto staro dogmo: kako bodo moškega “spremenile”. Kjer seveda ni privlačno to, da bi bil moški drugačen, da bi sploh imele dolgoročne načrte, temveč je želja po spremembi sami.
Podobno kot včasih pišejo ženske revije, da bi morala ženska “obrniti” vsaj enega geja, da je to tisti pravi dokaz “ženskosti” (paradoksalno je bolj verjetno obratno: dokaz “moškosti”).

Čemu torej ta dopis?
Najbolj verjetno praznemu napihovanju v prazno. Pisanje ne potrjuje ravno visoke izobrazbe, kot je višje omenjeno. Dodatno tudi način razmišljana kaže pomanjkanje izobrazbe, logike, kot tudi volj po “guglanju”.
Plus tudi vse ostalo samohvalisanje je iz iste malhe, po domače: “Lastna hvala, se pod mizo vala.”
Kjer je nekdo tako “dober tip človeka”, da se mu pod noge ves čas mečejo predstavniki nasprotnega spola.

Še večji paradoks je, da si želi samo “nezavezujoče veze”, ki pa jih ne zna doseči. Vsa prej opisana samohvala, se sesuje v nič. Player, ki ne zna biti player. Wanna-be-Casanova (brez razumevanja žensk in njihovi potreb, veslja in radosti).

Tako pridemo do osnove [u](Per)Verzije ljubezni in sovraštva[/u], avtorice Renate Salecl, kjer je želja po nedosegljivosti izraz histerika. Pri čemer pa vsak nedosegljivi narcisoidni histerik za svojo dejansko nedosegljivost potrebuje zadostno količino nevrotičark, da se bodo za njegovo nedosegljivostjo poganjale (v neskončnost, če je možno).
Krog je sklenjen. Tisto, kar naj bi pisca (če stvari dejansko v tej obliki obstajajo) najbolj motilo, je dejansko pravi gonilnik teh zapletov.

Že stohastično gledano je praktično nemogoče “nabasati” vedno na ženske, ki so usmerjene zgolj v dolgoročne veze. Gre torej za podzavestno iskanje točno tega tipa žensk, kjer potem v besedi govoriš eno, delaš pa obratno (od body-languagea.. do ostalega).

Privlačno pri tem je pa prav ta dinamika poželenja in nedostopnosti.. privlačnosti in zavračanja. Vse skupaj je namenjeno za doseganje nadomestka dejanske čustvene bližine človeka, ker si točno tega najbolj boji: čutiti.

V strahu pred čustvi in čutenju, pa avtor seveda ni sam.. veliko tehnik bega obstaja.. od alkoholizma do workoholizma, neprestanim športanjem.. izogibanju vezam, kot igranje v plitvinah, kjer te še ni strah. Seksualna strast potešena, čustva na varnem v kletki.

De omnibus disputandum..

Namesto konstruktivnih argumentov sem od profesorjev slovenščine dobil subjektivna mnenja in prepričanja napisana brez kakršnekoli podlage. Zakon ste, uživajte življenje!

Kognitivna disonanca, je jeba, Alatos.


Ti dam nasvet, da jih boš razumel. Preberi si knjigo moški so z Marsa, ženske so z Venere tle ti bo marsikaj dosti bolj jasno kako ženske delujejo.

V tvojem primeru pa vidim jaz drugo težavo in to je ta dotik. Če greš v neko tako avanturo, kot si si jo ti zamislil pol moraš bit bolj jasen. Zgolj sex, kaka skupna večerja in to je to.
Ti pa iščeš ta dotik in tle se pol vse skupaj začne zapletat, ker tle ni zgolj samo potešitev potreb, ampak z dotiki in temi prijetnimi čuti, se pol začnejo razvijat tista čustva. Po domače povedano ti bi rad, da te ena crklja in bi rad nežnost, sam naj ne hodi pol ven z izjavami kako vas vidi v neki prihodnosti in kako tudi ona sama zdej drugače vidi vso zadevo, kot na začetku.
Mislim in si upam tudi trdit, da tudi sam nisi dovolj jasen in se bojiš jim v fris povedat direkt brez olepšavanja, da bi jih sam za sex in crklanje rad ponucal (tle so obojestranske koristi), ker so res redke take ženske kot jih ti iščeš.

New Report

Close