Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Župnik otroka z Downovim sindromom ne spusti k obhajilu!

Župnik otroka z Downovim sindromom ne spusti k obhajilu!

Fantku Adamu (in še dvema otrokoma z razvojnimi težavami) župnik na Hrvaškem ne dovoli k obhajilu. Da bolni otroci nimajo kaj delati pred oltarjem.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/svecenik-u-gradistu-zabranio-djeci-s-poteskocama-da-prime-prvu-pricest-bolesni-ne-mogu-gore/966802.aspx

In itak mu nobeden nič ne more. ga ne more prisiliti, da bi otroke vzel na obhajilo. Je pa žalostno, da so starši tako okuženi z vero, da namesto da bi se v takšnem trenutku obrnili od cerkve stran, še bolj rinejo noter.

Ali že dolgo ni bilo nobene teme o “hudobnih župnikih”, pa ti je malo dolgčas ratalo? In si se odločila, da začneš pljuvanje z neko izmišljeno zgodbico.

A na tistem linku so po tvoje izmišljene zgodbice? Tvoja stvar, če braniš župnike za vsako ceno, krivice pa avtorici ni treba delati.

nova
Uredništvo priporoča

Bolniki ste vi, cerjvenjaki s papežem na čelu!! Verjamete v neka pravljična bitja. Bolniki!!

Še enkrat: Bolniki, Agatha!!

Jaz spadam med tazaresne vernike. In če me kaj razkajfa, me pa tole. Poznam tudi sredi Lju. en primer, ko enega aspergerja niso spustili k obhajilu. Bil je sošolec od moje punčke in vem kakšen fant je. k verouku je hodil pa nekam drugam. Enostavno drugačen, zato pa nič manj božji otrok. Osebno imam te otroke za neke vrste angele. in če kdo, si tak otrok v vsakem primeru TAKOJ “zasluži” iti k obhajilu. Ti otroci (in odrasli) so vendar najbolj čisti!

Prilepila sem link do članka portala, ki ga redno berem in ne objavlja izmišljenih zgodb. Si prebrala članek?

to je župnik 🙂

naj bi prepovedal vsem otrokom hodit v cerkev in staršem, da tja nosijo denar,
zelo bi ga spoštovali, vsaj jaz

pač farška hudobija. Nekoč so zavračali nezakonske otroke, danes se pa spravljajo na bolne, čeprav oboji nič niso krivi. Če sadistične maškare nekoga ne tlačijo, niso srečne. Ampak oni so vera ljubezni (tako kot je islam vera miru, hehe)

Čudiš se? Ah to ni nič v primerjavi s tem kar je RKC nekoč počela … lepo je en visoko rangirani nacist povedal enemu od takratnih kardinalov, mi samo nadaljujemo to kar ste vi začeli.

Kakšen podlež :/

Nisem veren ampak tacga zupnika bi pa na gobec pa na grmado pa zažgat!

pa baje še uživajo v tem, kako so kao glavni

Sem skoraj prepričana, da župnik ne pusti otroka h obhajilu zato, ker še ni dovolj pripravljen in ne zato, ker ima Downov sindrom. V tem je razlika.
Če pa ima župnik kaj proti otroku zgolj zato, ker ima Downov sindrom, pa to absolutno ni prav in ga bi morali prijaviti njegovemu nadrejenemu. Vsi smo namreč božji otroci, ne glede na to, koliko smo razviti in koliko smo nadarjeni.


ta otrok ne bo nikoli pripravljen, tudi drugi niso, pa se jih spusti skozi, denar denar denar!
sem ziher, da so mu premalo ponudili!

ali zapisal je papež:

“Ni nujno verjeti v Boga, da bi bili dober človek.
Tradicionalno verovanje v Boga je tudi malo zastarelo.
Nekdo je lahko duhoven, ne pa tudi religiozen.
Ni nujno iti v cerkev in ji dajati denarja.
Za mnoge je lahko cerkev tudi narava.
Nekateri najboljši ljudje v zgodovini niso verjeli v Boga,
medtem ko so mnogi, ki so verjeli, delali najhujše stvari v njegovem imenu.”
Papež Frančišek

Ja to je prvi normalen papež …

Ne vem zakaj se tudi silijo k obhajilu ko je vse nateg.

Pa pol se RKC sprašuje zakaj noben ne verjame več v njihovo vero.

ko ga je le spustil k obhajilu se je mali uprl da bi mu hostijo dal na jezik je prav fajn za videt, me pa zanima če jo je vsem drugim dal v roko

Prilepila sem link do članka portala, ki ga redno berem in ne objavlja izmišljenih zgodb. Si prebrala članek?[/quote]
Sem in današnjega sem tudi, morda bi ga morala tudi ti, če že spremljaš bi bilo zaželjeno, da objaviš tudi kako se je končalo:
http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hrvatska/2668817/nije-skidao-osmijeh-s-lica-maleni-adam-danas-je-primio-sakrament-kao-i-sva-djeca/

Prilepila sem link do članka portala, ki ga redno berem in ne objavlja izmišljenih zgodb. Si prebrala članek?[/quote]
Sem in današnjega sem tudi, morda bi ga morala tudi ti, če že spremljaš bi bilo zaželjeno, da objaviš tudi kako se je končalo:
http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hrvatska/2668817/nije-skidao-osmijeh-s-lica-maleni-adam-danas-je-primio-sakrament-kao-i-sva-djeca/%5B/quote%5D

In zdaj naj ploskam, ker se je morala v luft dvigniti cela Hrvaška, da ga je spustil k oltarju? Ta župnik je zame še vedno neverjetno slab človek. Kako se je končalo, sem pa videla zdaj, ko sem odprla temo.

Toliko gorja, nepotrebnega trpljenja in vojn … kot se zgodi v ‘imenu boga’ … ne povzroči nobena druga stvar na tem planetu, bolj natančno na planetarnem Alcatrazu – imenovanem Zemlja.
Bog naj bi bil ljubezen, ali ne?
Manipulacija in zavajnje na kubik!
V njegovem imenu se dogajajo najbolj izprijene, pokvarjene in grozne stvari …

Pa še to … človek naj bi imel SVOBODNO VOLJO … največja laž in zabloda od kar obstaja človek!
Človek NIMA svobodne volje in tudi Boga NI!

Krst, prvo obhajilo in birma so samo en velik biznis brez prave osnove & namenskem in umetnem pridobivanju članov!

Krst, prvo obhajilo in birma so samo en velik biznis brez prave osnove & namenskem in umetnem pridobivanju članov![/quote]
zdaj bodo cerkveni rekli, da to ni res 🙂 da ni biznis, ampak božja dejanja pa take finte 🙂

čudim se, da nikjer ne piše, koliko so morali starši plačati, da ga je ta hinavc končno obhajal

Poglejte to zamaščeno odurno faco!

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/nabiskup-je-smijenio-zupnika-alojzija-svecenik-jedva-pristao-dati-pricest-na-oltaru-djecaku-s-downom-a-onda-jos-u-propovijedi-izvrijedao-majku/5985711/#.WQd5pJzeGxg.facebook

New Report

Close