Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kakšna je vaša politična usmerjenost?

Kakšna je vaša politična usmerjenost?

Kakšna je vaša politična usmerjenost?

a) skrajni levičar
b) levičar
c) sredina
č) desničar
d) skrajni desničar

Jaz sem bolj sredinska. Kdaj sem bolj za odločitve levice, kdaj pa desnice. Kaj pa vi?

Ne podpiram nobene stranke, všeč so mi pa ideje komunistov in liberalcev.

Meni ideje in napisano nič ne pomeni. Samo dejanja. To pomeni, da nisem pristaš nobene ideologije ali politične stranke. Dejanja pa do danes politiki in ostali visoko na lestvici jih nimajo. Tudi verstva ne.

KRUH ZA VSAKO DRUŽINO! To je moje ” politično prepričanje”. KER SMO PRED ŽIVLJENJEM IN SMRTJO ENAKI VSI.

Kruh je poceni, pa se nimas kaj dosti od njega.
Zdrava hrana za vsako druzino bi bila.prava stranka.

KRUH JE PREDRAG, NE PA POCENI. VPRAŠAJ LAČNE SLOVENSKE OTROKE.

LJUDJE SO LAČNI PO TEJ MAJHNI SLOVENIJI. ZARADI BANDE, KI SVOJIM RITIM VSE UREDI SKOZI KORUPCIJO, DRUŽINE KI SO POŠTENE, PA TRPIJO . http://www.boter.si/O_botrstvu/p/3337

Ne vem, je nimam definirane. Prepričajo me dobre ideje in izvedba le teh, ne zanima pa me čigave so.

Če bi se moral odločati po zgornji lestvici, bi rekel “sredina”. Hkrati pa je tudi res, da ne vem v podrobnosti kakšne zamisli in prepričanja so pogoj za pripadnost eni ali drugi opciji.

Skrajno desno.
Prepovedati “uvoz” nekristjanov v Slovenijo. Predvsem muslimanov vseh narodnosti.

sem na sredini, za pravično ravnovesje med vsemi ljudmi.,

Levi.

Skrajno desno.
Prepovedati “uvoz” nekristjanov v Slovenijo. Predvsem muslimanov vseh narodnosti.[/quote]

Ampak to kar pišeš, je samo ena misel/ideja, glede ene tematike.
Se uvrščaš na skrajno desno tudi po vseh ostalih družbenih/političnih/ekonomskih zadevah?

Uvoz nam tu povsem tujega in vsiljenega krščanstva je uničil našo lastno, tradicionalno kulturo in duhovno zavest. Isti drek kakor islam. Kurac pa taki domoljubi, ki še lastne zgodovine ne poznajo.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Uvoz nam tu povsem tujega in vsiljenega krščanstva je uničil našo lastno, tradicionalno kulturo in duhovno zavest. Isti drek kakor islam. ****** pa taki domoljubi, ki še lastne zgodovine ne poznajo.[/quote]
In ker vemo iz zgodovine, kaj se nam obeta? A ni bilo enkrat zadosti?

Skrajno desno.
Prepovedati “uvoz” nekristjanov v Slovenijo. Predvsem muslimanov vseh narodnosti.[/quote]

Ampak to kar pišeš, je samo ena misel/ideja, glede ene tematike.
Se uvrščaš na skrajno desno tudi po vseh ostalih družbenih/političnih/ekonomskih zadevah?[/quote]

se pravi janša, 1x na mesec v Ieko. 1500bruto plače + puf na banki, pa bela tehnika od Gorenja?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Ampak to kar pišeš, je samo ena misel/ideja, glede ene tematike.
Se uvrščaš na skrajno desno tudi po vseh ostalih družbenih/političnih/ekonomskih zadevah?[/quote]

se pravi janša, 1x na mesec v Ikeo. 1500bruto plače + puf na banki, pa bela tehnika od Gorenja?[/quote]

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

začni pridelovat pšenico, tudi jaz bi jedel cenejši kruh kot ga lahko sam pridelam.

pa vendar nimam lačnih otrok…

e) Anti-Kalergi, Anti-Zionist,…

a) -> d)
Bistvo Bankirskega manifesta iz 1892 (isto kar je Carrol Quigley rekel za Levo in Desno)

Samo idiot potrebuje predalčanje.

Sem zaveden Slovenec, domoljub, lokalpatriot, nacionalist.
Skrajna desnica

New Report

Close