Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moška zamera

Moška zamera

Po spletu okoliščin sem podvomila v prijatelja. Mislila sem, da me je izdal (vse je kazalo tako) in to sem mu odkrito povedala. Pravzaprav sem ga direktno obtožila, nisem prišla do njega z vprašanjem ali pogovorom o zadevi. Ko je poln besa povedal, da se motim, sva se pogovorila, sicer odšla narazen kot “prijatelja”, ampak jaz čutim, da se je odnos spremenil. Opravičila sem se že dvakrat. Vedno se konča enako – vse je vredu, razčiščeno. Pa vem, da ni res… Nič ni vredu!
Kako pristopiti do njega, da me bo poslušal in verjel, da mi je žal, kolikor imam las na glavi?

to ni moški ampak pichka…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Če noče več ni s tabo ne drezaj vanj. Temu se reče nadlegovanje.

nova
Uredništvo priporoča


Boljšega odgovora nisem slišal. Superca!


Boljšega odgovora nisem slišal. Superca![/quote]

eno tako pichko imamo v družbi, proti 40im gre obnaša se pa hujše kot majhen otrok, skrega se z vsakim in zameri vsakemu, ki mu kaj “narobe” reče, se poheca itn. klasičen odgovor je pa vam/ti bom že vrnil, s prijatelji se ne govori tako, morate izbirat besede če ne smo nekateri užaljeni… pa vedno je ves “nasmejan” drug dan ko nekaj zameri pa izgine iz radarjev, dokler mu ne postane dolgčas.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Boljšega odgovora nisem slišal. Superca![/quote]

eno tako pichko imamo v družbi, proti 40im gre obnaša se pa hujše kot majhen otrok, skrega se z vsakim in zameri vsakemu, ki mu kaj “narobe” reče, se poheca itn. klasičen odgovor je pa vam/ti bom že vrnil, s prijatelji se ne govori tako, morate izbirat besede če ne smo nekateri užaljeni… pa vedno je ves “nasmejan” drug dan ko nekaj zameri pa izgine iz radarjev, dokler mu ne postane dolgčas.[/quote]

Jaz bi ga pustila izven radarjev, še posebej takrat, ko bi mu bilo dolgčas, in bi se ves nasmejan pojavil nazaj….

je tisti kateremu se loh poserjes na glavo in reces > oprosti < in je vse ok?
Super, potem si zelim biti super pičketina

eno tako pichko imamo v družbi, proti 40im gre obnaša se pa hujše kot majhen otrok, skrega se z vsakim in zameri vsakemu, ki mu kaj “narobe” reče, se poheca itn. klasičen odgovor je pa vam/ti bom že vrnil, s prijatelji se ne govori tako, morate izbirat besede če ne smo nekateri užaljeni… pa vedno je ves “nasmejan” drug dan ko nekaj zameri pa izgine iz radarjev, dokler mu ne postane dolgčas.[/quote]

Jaz bi ga pustila izven radarjev, še posebej takrat, ko bi mu bilo dolgčas, in bi se ves nasmejan pojavil nazaj….[/quote]

saj ga, dokler ni pretežek 🙂 itak ima pa čudne timinge… pred leti sem ga menda nekaj užalil z neko banalno izjavo pa sem drug dan dobil sms z vsebino: boljše da se 3 mesece ne vidiva.

:))))

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Si že sedaj, to imaš v genih in radarji sevajo 500 na uro.

ne, moški je tisti ki zna prenest svojo ali tujo zmoto z dvignjeno glavo, ne da užaljen vleče surlo do mamice in ji potoži, jo vpraša za nasvet pa surlira dalje.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Jaz bi ga pustila izven radarjev, še posebej takrat, ko bi mu bilo dolgčas, in bi se ves nasmejan pojavil nazaj….[/quote]

saj ga, dokler ni pretežek 🙂 itak ima pa čudne timinge… pred leti sem ga menda nekaj užalil z neko banalno izjavo pa sem drug dan dobil sms z vsebino: boljše da se 3 mesece ne vidiva.

:))))[/quote]
Si me nasmejan. Svašta pička rodiiii, ali neče da ovaj bude normalan.
Psihič od tipa. :)))
Sam tebe pa ne morejo kar tako ujezit, ti si facko?

Torej, konkretno mi predlagate…
Kaj…?

pusti naj se ohladi, če se ne bo ga pa odpikaj ali pa se navadi, ker se bo to ponavljalo.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Jaz bi ga pustila izven radarjev, še posebej takrat, ko bi mu bilo dolgčas, in bi se ves nasmejan pojavil nazaj….[/quote]

saj ga, dokler ni pretežek 🙂 itak ima pa čudne timinge… pred leti sem ga menda nekaj užalil z neko banalno izjavo pa sem drug dan dobil sms z vsebino: boljše da se 3 mesece ne vidiva.

:))))[/quote]

Absolutno, najmanj toliko!!! (bi bil moj odgovor:)

Lej… tko kot ti je povedal Gunner imaš opravka z eno pičkico. Ti si se opravičila, če on hoče še naprej kuhati mulo in užaljenost je pa to njegov in ne več tvoj problem.
Povdarek je na njegov problem. Zato se nehaj sekirati.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

saj ga, dokler ni pretežek 🙂 itak ima pa čudne timinge… pred leti sem ga menda nekaj užalil z neko banalno izjavo pa sem drug dan dobil sms z vsebino: boljše da se 3 mesece ne vidiva.

:))))[/quote]

Absolutno, najmanj toliko!!! (bi bil moj odgovor:)[/quote]

ni zdržal dlje od tedna, pa je že vabil na pir 🙂 moj odgovor je bil da so trije meseci hitro minili 🙂

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Gunnar pa Watamaro, ej odprita nasvete in svetovalnico za moške(žensk)pičkice. Dobro vama gre. Odlično! 😀

Absolutno, najmanj toliko!!! (bi bil moj odgovor:)[/quote]

ni zdržal dlje od tedna, pa je že vabil na pir 🙂 moj odgovor je bil da so trije meseci hitro minili :)[/quote]

:))) vesel naj bo, da si sploh odgovoril, jaz take ljudi hitro odstavim iz svojega življenja….ne grozi, če ne misliš resno in tako 😉

ni zdržal dlje od tedna, pa je že vabil na pir 🙂 moj odgovor je bil da so trije meseci hitro minili :)[/quote]

:))) vesel naj bo, da si sploh odgovoril, jaz take ljudi hitro odstavim iz svojega življenja….ne grozi, če ne misliš resno in tako ;)[/quote]

jaz jih načeloma tudi ampak ta je nekako izjema glede na to da se druživa in ostali z njim 30 let pa smo navajeni njegovih izpadov 🙂 je pač ene vrste “dvorni norček”.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Moj nasvet je: pusti, da čas naredi svoje, ne drezaj več.

Ja zakaj pa nej bi bil pička? Če je on smatral prijateljstvo za absolutno, potem pa videl, da ni tako z druge strani… Zakaj bi posvečal enako pozornost prijateljem, ki to niso?

Vsak si zasluži eno šanso, več kot to pa pač ne.

Očitno sem to tudi jaz. Namreč prijateljica me je zelo prizadela. Se mi je opravičila in vse in vem, da ji je žal. Vendar ne morem iz svoje kože. Presegla je moje meje in ne morem se prisiliti, da bi na njo gledala enako kot prej. Imam jo res rada in razum si želi normalnega odnosa.

ker se tako mulasto in zamerljivo obnašajo pichke… za moškega ni, ženske so tudi bolj pametne, prijateljstva naj bi pa zdržala nekaj več menda, ne da se človek vsakih nekaj minut cmeri in ob parih izmenjanih besedah kuha juho iz rilca.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

ker se tako mulasto in zamerljivo obnašajo pichke… za moškega ni, ženske so tudi bolj pametne, prijateljstva naj bi pa zdržala nekaj več menda, ne da se človek vsakih nekaj minut cmeri in ob parih izmenjanih besedah kuha juho iz rilca.[/quote]

Ja saj ni vsakih 5 minut. Ampak je bilo enkrat in očitno ne bo nikoli več.

Pičkasto je tisto, ko se pričakuje obnovitev odnosov vsakič ko se ljudje skregajo. Kaj, izdan si in se pobotaš ko da je vse v redu? Kakšna breznačelna pizdurina si šele potem?

ker se tako mulasto in zamerljivo obnašajo pichke… za moškega ni, ženske so tudi bolj pametne, prijateljstva naj bi pa zdržala nekaj več menda, ne da se človek vsakih nekaj minut cmeri in ob parih izmenjanih besedah kuha juho iz rilca.[/quote]

Ja saj ni vsakih 5 minut. Ampak je bilo enkrat in očitno ne bo nikoli več.

Pičkasto je tisto, ko se pričakuje obnovitev odnosov vsakič ko se ljudje skregajo. Kaj, izdan si in se pobotaš ko da je vse v redu? Kakšna breznačelna pizdurina si šele potem?[/quote]

odvisno za koliko resno zadevo se ljudje skregajo, pichke se ponavadi za vsako malenkost ali če ni vse po njihovo itn. breznačelne so pa tolk in tolk ker ponavadi same pridejo nazaj, ker se zavedajo da kakšne posebno velike družbe nimajo in jim v življenju hitro postane dolgčas, isto je s takim pichkam za katere enostavno ne veš kaj jih je užalilo ali prizadelo, ker nimajo niti ksihta povedat ampak samo obesijo kljun in se držijo za veke vekov, ko jih srečaš naslednjič po užaljeni seansi.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close