Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako naj premagam strah in rečem dekletu, da mi je všeč?

Kako naj premagam strah in rečem dekletu, da mi je všeč?

Zanima me, kako naj premagam strah pred tem, da bi rekel dekletu, da mi je všeč, ker nikakor ne morem storiti tega koraka, nato pa to obžalujem in mi je še bolj hudo?
Vesel bi bil, če bi mi kdo utegnil pomagati.

lp

Saj ji ni treba takoj povedati, da ti je všeč. Prijazno jo povabi na kavo, na ples, v kino, pojdita peš na kakšno izletniško točko. Beseda da besedo in potem pogovor kar steče…
Malo se sprosti, saj punce niso noben bav bav. Srečno.

Odličen nasvet! Catch je v tem, da punci sploh ne smeš povedati, da ti je všeč. Osvajaj jo, hkrati pa se delaj nedostopnega, tako da bo ona na koncu tista, ki bo rekla – da si ji ti všeč!

Trust me, preizkušeno ogromnokrat:)

Odličen nasvet! Catch je v tem, da punci sploh ne smeš povedati, da ti je všeč. Osvajaj jo, hkrati pa se delaj nedostopnega, tako da bo ona na koncu tista, ki bo rekla – da si ji ti všeč!

Trust me, preizkušeno ogromnokrat:)[/quote]
A z osvajanjem pa ne poveš, da ti je punca všeč?

Odličen nasvet! Catch je v tem, da punci sploh ne smeš povedati, da ti je všeč. Osvajaj jo, hkrati pa se delaj nedostopnega, tako da bo ona na koncu tista, ki bo rekla – da si ji ti všeč!

Trust me, preizkušeno ogromnokrat:)[/quote]
A z osvajanjem pa ne poveš, da ti je punca všeč?[/quote]

Ne poveš direktno – avtor pa je napisal, da bi rad punci REKEL, da mu je všeč. Sploh mlajše se rade ustrašijo…v bistvu se še tipi:)

Z osvajanjem pa pokažeš, moraš pa to početi tako, da punca sploh ne ve kdaj se je zatreskala vate:)


A z osvajanjem pa ne poveš, da ti je punca všeč?[/quote]

Ne poveš direktno – avtor pa je napisal, da bi rad punci REKEL, da mu je všeč. Sploh mlajše se rade ustrašijo…v bistvu se še tipi:)

Z osvajanjem pa pokažeš, moraš pa to početi tako, da punca sploh ne ve kdaj se je zatreskala vate:)[/quote]
Nedostopnega se delaj to bo zmaga, ziher se bo zatreskala, ce jo bos mucil in se tako norceval… nasvet da te kap… take igrice in hinavscina odbija in ce hoces brco v rit ksr poslusaj tega 40letnika.

Stopi do punce in jo ogovori “hej;kako si, kaj počeš itd.
Potem jo vprašaš, če bi šla s tabo v kino.
In odvisno od odgovora postopaš naprej.

Meni bi bilo všeč, če bi mi rekle tip, da je sanjal o meni…
No, potem bi bila pa firbčna

V bistvu je tvoje vprašanje kako premagati strah. Strah ni razlog, da se nekaj ne naredi. Premaga se ga tako, da se sooči s situacijo.

Ko se boš z njo pogovarjal, pa bo nekaj o bivših tipih govorila ipd, pač, ko bo beseda na ljubezen nanašala ali sovražtvo do nje od nekoga, pa ji lepo reči, da je zelo lepa punca, pa zelo pametna, tako da je zagotovo nekje nekdo, ki te ima rad … ne pozabi, da to ti misliš nase … potem boš videl njeno reakcijo .. če ji bo to všeč, kar boš povedal, boš imel malo bolj odprto pot do nje, saj veš, da ji tvoje besede nakaj pomenijo …

Ne vem, če bi meni nekdo rekel da je zagotovo nekje nekdo, ki me ima rad bi si mislila, da s tem sigurno ne misli nase, da nima zanimanja zame oziroma me vidi samo prijateljsko.
Tako kot je komentiral avtor strah v življenju – strah je nekoristen, šele pri soočenju z njim rastemo, se razvijamo in v življenju napredujemo. Če pride do zavrnitve, si vsaj poskusil, naslednjič bo morda že lažje. Saj veš: “A comfort zone is a beautiful place, but nothing ever grows there.”

Sanjal sem o tebi 😛

Sanjal sem o tebi :-P[/quote]

Na, sedaj bo pa firbčna… ;P

Sanjal sem o tebi :-P[/quote]

Na, sedaj bo pa firbčna… ;P[/quote]

Ce se ne spi… 🙂


A z osvajanjem pa ne poveš, da ti je punca všeč?[/quote]

Ne poveš direktno – avtor pa je napisal, da bi rad punci REKEL, da mu je všeč. Sploh mlajše se rade ustrašijo…v bistvu se še tipi:)

Z osvajanjem pa pokažeš, moraš pa to početi tako, da punca sploh ne ve kdaj se je zatreskala vate:)[/quote]

Ta metoda iz moje strani ni prava. S takim načinom bo svojo simpatijo samo odgnal.
Defintivno.

Prvo jo kam povabi in potem boš videl ,kako bo šlo naprej.

ko jo srečaš, ji reči: O, kako sem srečen vedno, ko te srečam, srečen, da vidim punco, ki mi je všeč, o, kako je lepo življenje!

Ne poveš direktno – avtor pa je napisal, da bi rad punci REKEL, da mu je všeč. Sploh mlajše se rade ustrašijo…v bistvu se še tipi:)

Z osvajanjem pa pokažeš, moraš pa to početi tako, da punca sploh ne ve kdaj se je zatreskala vate:)[/quote]
Nedostopnega se delaj to bo zmaga, ziher se bo zatreskala, ce jo bos mucil in se tako norceval… nasvet da te kap… take igrice in hinavscina odbija in ce hoces brco v rit ksr poslusaj tega 40letnika.[/quote]

Se strinjam. To sem jaz preizkusila,ker sem takrat naivno mislila,da to bo delovalo. In zgodilo se je
točno to, kaj si Lol ja napisala, da ga je to odbilo.
Vse se je sprav z simpatijo začelo postavljati na pravo mesto,ampak potem,ko sem začela z zaigrano hladnostjo ,mu ni bilo všeč in obadva sma se oddaljila.

Avtor,ko jo srečaš jo vprašaj, če bi šla na kavo,ali na večerjo,ali v kino? Seveda prvo premagaj strah in pozneje boš videl.

O kakšnem STRAHU govoriš?

Verjetno je avtor mislil strah pred zavrnitvijo. Moj komentar: vprašaj tisto,ki ti je všeč, potem boš videl na čem si pri njej.
Če te bo zavrnila, njena smola in greš naprej.
Ne potrebuje te biti tako strah. Bo kaj bo.

Avtor razlozi
Jo ze imas na nisanu se cetas z njo
Al nasploh ko ti bo ena vsec in kak ji rect
Razliz mal

Ok, sem 40, a se še spomnim, kako je bilo. Noben me ni nikoli “napadel” z izjavo, da sem mu všeč, oziroma to se dogaja šele zadnje leto dve, ampak to ne šteje, smo vsi starejši. Pristopili so k meni, se z mano pogovarjali in mi potem ponudila recimo kavo. Ob kavi/pijači teče pogovor naprej in kmalu postane očitno, če sta si dva všeč ali ne. lahko je takoj očitno, lahko so me pa povabili recimo v kino. Če mi je bil zelo ne, sem ga zavrnila, sicer nisem. Itd. Ko so se energije (tudi spolne) spotencirale, se je dotik pač kar zgodil … in potem te pač nima več česa biti strah.

Vesel sem odgovorov ki so mi dali misliti in mi vlili poguma ter samozavesti da bom vedel kaj naj storim v danem polozaju.

lp

Če vidiš kakšno dekle jo lepo podaj roko ter se ji nasmehni .
Če te dekle gleda ji rečeš da je zelo lepa .
Vendar če te dekle prosi za prvi ples jo primi za roko ter gresta vesela oba na prvi ples .
Ko se med plesom stisneta v objem sreče se lahko zmenita za poljub prijateljstva .

New Report

Close