Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dolgotrajna bolniška – odplačevanje kredita

Dolgotrajna bolniška – odplačevanje kredita

Graditi nameravam hiško. V kratkem mi bodo starši podarili gr. parcelo. Za stavbo imam 1/3 gotovine (po predračunu gr. podjetja). Zaposljen sem za ned. čas v ok podjetju, na banki brez problema dobim kredit še vsaj za 2/3 hiške.

Bojim se le kake dolgotrajnejše bolezni -> bolniške. Nameravam skleniti os. zavarovanje. KAK PREDLOG?

Se vam že vnaprej zahvaljujem!

Ob dvigu kredita moras itak sklenit zivljenjsko zavarovanje za primer smrti (vsaj mi2 sva morala) in ga pol placujes 1x na leto za cas kredita. Pozanimaj se na banki.

Kaj pa, če npr. zboliš za kakim rakom… si kako leto v bolniški. Takrat se prihodki precej zmanjšano, odhodki ostanejo pa isti oz. se celo povečajo.

nova
Uredništvo priporoča

To se je meni zgodilo,manj za hrano,pa kaksna poloznica z zamikom placana..je slo cez.

Kaj pa, če npr. zboliš za kakim rakom… si kako leto v bolniški. Takrat se prihodki precej zmanjšano, odhodki ostanejo pa isti oz. se celo povečajo.[/quote]

Za določene težje bolezni je mogoče skleniti zavarovanje, ne pa za vse in ne povsod samostojno.

Kaj pa, če npr. zboliš za kakim rakom… si kako leto v bolniški. Takrat se prihodki precej zmanjšano, odhodki ostanejo pa isti oz. se celo povečajo.[/quote]

Za določene težje bolezni je mogoče skleniti zavarovanje, ne pa za vse in ne povsod samostojno.[/quote]

Barca, hvala ti. Se ti zdi katero zavarovanje še posebaj primerno za to? Najraje bi kredit, zavarovanje… sklenil kar pri isti banki, v paketu.

Za določene težje bolezni je mogoče skleniti zavarovanje, ne pa za vse in ne povsod samostojno.[/quote]

Barca, hvala ti. Se ti zdi katero zavarovanje še posebaj primerno za to? Najraje bi kredit, zavarovanje… sklenil kar pri isti banki, v paketu.[/quote]

Odkrito povedano, nisem več gledala, kaj katera zavarovalnica ponuja, jaz sem imela to sklenjeno skupaj z rentnim+nezgodnim zavarovanjem pri (takrat še) Zav.MB.
Nimam več, ker sem že “pokoristila”, po pogodbi izplačilo v enkratnem znesku.

New Report

Close