Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Avstrijskemu predsedniku se je zmešalo

Avstrijskemu predsedniku se je zmešalo

The President of Austria, Alexander Van der Bellen, lets women know that there will come a day when they will all be asked to wear headscarves out of solidarity towards muslims.

https://www.youtube.com/watch?v=CxrSYO9N7AY

Hhahahah to kar ste zvoilili to imate jodlarji.

rekel je naj si Avstrijke dajo ruto na glavo kot solidarnost do muslimank, sramota!

nova
Uredništvo priporoča

ve kdo?

Kaj je rekel?

Da bo prišel dan, ko bodo ženske v Avstriji prosili, da bodo nosile nikabe in razne ruke kaj vem kako se oblačijo ti muzslimani.

No to je pravi levičarski predsednik SRAMOTA, da gre to rečt SRAMOTA.


Ne bluzi. Rekel je, da bo prišel dan, ko bomo morali vsako žensko prositi, da v imenu solidarnosti do muslimank, na glavo da ruto.

to kar on naklada se ne sme zgodit.

zakaj ne?


Ne bluzi. Rekel je, da bo prišel dan, ko bomo morali vsako žensko prositi, da v imenu solidarnosti do muslimank, na glavo da ruto.[/quote]

potem se pa čudijo od kje se pojavljalo razne lepenove in podobne zadeve in zakaj imajo tako visoko podporo…….. ne moreš da verjameš

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

V socializmu smo imeli solidarnost. Delati solidarsnotne sobote, solidarne udarniške, solidarno vplačevati v stanovanske sklade…

Pa dobro no, kaj imamo sedaj od te f***ing solidarnosti. Še zmerej me pogreje, ko je treba limat f***ing solidarnostne znamke za RK!

Torej, solidarnost je nekaj kar je muß, ne pa po želji in volji posameznika?


Ti lahko nakladaš, da se ne sme.
Če pa upoštevamo trenutne razmere ter našo in njihovo nataliteto, pa se z njim strinjam, pa čeprav sem proti islamizaciji.


Ti lahko nakladaš, da se ne sme.
Če pa upoštevamo trenutne razmere ter našo in njihovo nataliteto, pa se z njim strinjam, pa čeprav sem proti islamizaciji.[/quote]
Prav zaradi tega se ne bi smel.


Ti lahko nakladaš, da se ne sme.
Če pa upoštevamo trenutne razmere ter našo in njihovo nataliteto, pa se z njim strinjam, pa čeprav sem proti islamizaciji.[/quote]
Prav zaradi tega se ne bi smel.[/quote]
In zakaj ne ? Bo to kaj spremenilo razmere ?


Prav zaradi tega se ne bi smel.[/quote]
In zakaj ne ? Bo to kaj spremenilo razmere ?[/quote]

A vi razumete besedo solidarnost in jo ločite od prisile?


In zakaj ne ? Bo to kaj spremenilo razmere ?[/quote]

A vi razumete besedo solidarnost in jo ločite od prisile?[/quote]
Ločim. Ne razumem pa vprašanja.


Prav zaradi tega se ne bi smel.[/quote]
In zakaj ne ? Bo to kaj spremenilo razmere ?[/quote]
Vem kaj nas čaka, ampak hudič naj me vzame, če jim bom pomagal pri tem.

A vi razumete besedo solidarnost in jo ločite od prisile?[/quote]
Ločim. Ne razumem pa vprašanja.[/quote]

Vsiljujejo solidarnost. Ali zakonsko nekaj zapoveš ali pa si solidaren. In biti solidaren je izbira posameznika. Jaz sem lahko solidarna z nekom po svoji volji in si natknem ruto, če želim, ne pa ker se enmu tako zdi. In to kar ta predlaga je samo kamenček k mozaiku islamizacije. Že res, da je avtrijec, ampak pri nas ima en kup podobnih.


In zakaj ne ? Bo to kaj spremenilo razmere ?[/quote]
Vem kaj nas čaka, ampak hudič naj me vzame, če jim bom pomagal pri tem.[/quote]
Meni je vseeno. Tako ali tako ne morem ničesar spremeniti.


Vem kaj nas čaka, ampak hudič naj me vzame, če jim bom pomagal pri tem.[/quote]
Meni je vseeno. Tako ali tako ne morem ničesar spremeniti.[/quote]

Res je Robi ne moreš, ker si prodana levičarska duša.


Ločim. Ne razumem pa vprašanja.[/quote]

Vsiljujejo solidarnost. Ali zakonsko nekaj zapoveš ali pa si solidaren. In biti solidaren je izbira posameznika. Jaz sem lahko solidarna z nekom po svoji volji in si natknem ruto, če želim, ne pa ker se enmu tako zdi. In to kar ta predlaga je samo kamenček k mozaiku islamizacije. Že res, da je avtrijec, ampak pri nas ima en kup podobnih.[/quote]
Muslimani te ne bodo vprašali, če boš solidaren. Zato je vseeno kaj ta Avstrijec govori.


Meni je vseeno. Tako ali tako ne morem ničesar spremeniti.[/quote]

Res je Robi ne moreš, ker si prodana levičarska duša.[/quote]
In kdaj bo revolucija ?

Vsiljujejo solidarnost. Ali zakonsko nekaj zapoveš ali pa si solidaren. In biti solidaren je izbira posameznika. Jaz sem lahko solidarna z nekom po svoji volji in si natknem ruto, če želim, ne pa ker se enmu tako zdi. In to kar ta predlaga je samo kamenček k mozaiku islamizacije. Že res, da je avtrijec, ampak pri nas ima en kup podobnih.[/quote]
Muslimani te ne bodo vprašali, če boš solidaren. Zato je vseeno kaj ta Avstrijec govori.[/quote]

Vem, da ne. Ker sem ženska pa sploh ne.
Ampak blebetanje ene vidne osebe pa ima težo. In to zelo veliko, sploh sedaj, ko še mogoče pa le ni vse zamujeno. Mogoče zate ne, če si že star.


Vem kaj nas čaka, ampak hudič naj me vzame, če jim bom pomagal pri tem.[/quote]
Meni je vseeno. Tako ali tako ne morem ničesar spremeniti.[/quote]

Hahaha, evo ti slovenceljčkov… A da bi šla sak vsaj po dve na večer dol dat, pa po eno pred šihtom to se vama pa ne da kaj?

Pomagata ravno jim ravno s svojo lenobo, tko k komunistom če ne greš volit.


Vem kaj nas čaka, ampak hudič naj me vzame, če jim bom pomagal pri tem.[/quote]
Meni je vseeno. Tako ali tako ne morem ničesar spremeniti.[/quote]
Spomni se na to, ko bodo kislinarji na ulici.

New Report

Close