Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek moški z brado

moški z brado

So vam apriori všeč, ali apriori ne? Se vam zdi tista brada kaj umazana? Vsi si je verjetno ne operejo po jedi, pred spanjem.


Ne, mi niso všeč.
Vprašam se, zakaj skriva obraz pred ljudmi in seboj.
Dejansko moški z brado skrije polovico obraza in sploh ne veš, kako v resnici zgleda.
To je isto kot ženska s poslikanim obrazom, narisanimi obrvmi in doštukanimi umetnimi lasmi. Kdo se skriva za vsem tem?


Ne, mi niso všeč.
Vprašam se, zakaj skriva obraz pred ljudmi in seboj.
Dejansko moški z brado skrije polovico obraza in sploh ne veš, kako v resnici zgleda.
To je isto kot ženska s poslikanim obrazom, narisanimi obrvmi in doštukanimi umetnimi lasmi. Kdo se skriva za vsem tem?[/quote]

Tako nekako tudi jaz mislim. Pri moškem mi je ta brada še precej neapetitlih. Redki si jo res negujejo.

Ne, niso moja izbira, sploh. Poznam enega, ki je majhen, plešast in ima precej veliko brado. Že sama kombinacija je grozna. Da o higieni ne govorim.

Kombinacija je za zbijat komplekse, Učinkuje ravno obratno.

…kaj ima ta tip v glavi in ali doma res nima nobenega špegla, da bi se pogledal vanj in bi končno dojel, da je grd, če že ne smešen?

Prav z brado? Ne 🙂
Tisto včasih neobrit ene par dni, pa je ok. Sprememba.

ki imate brado pod popkom?

A to je pa v redu? Da skrivate včasih zelo neestetske velike in male ustnice?

To ni tema tega posta. Odpri novo o malih in velikih ustnicah.

Ne, tudi meni moški z brado niso všeč.

Kot Kosobrinček. Mi je najprej prišel na pamet.

V poplavi metropolitancev, uniseksualcev in vseh mehkužcev, so meni bradači dobrodošla popestritev in končno vsaj nekaj na videz podobnega pravim dedcem. Enim brada paše, enim ne, v vsakem primeru pa morajo imet urejeno, lepo striženo in negovano.
Gledam pa malo tele fimske zvezdnike, zdaj je v vseh nadaljevankah polno bradačev, celo FBI agenti so zaraščeni (LOL) in vsi hudo dobro zgledajo, potem ga pa vidiš kje na kaki fotki obitega, majko mila, kakšno pišče in revšče. Imate prav, brada vara enako kot pri ženskah barva 🙂

Odvisno o kako veliki bradi je govora – dandanes skorasj ni mosdkega, ki je ne bi imel …vecini kar pase, bolj nevsecni bi bili samo brki…..sploh stil cankar 😉

Brada je tam z razlogom, vsakršno odstranjevanje pa protinaravni akt. Prave, normalne ženske dlake po obrazu ne motijo.


Tudi nohte imamo z razlogom, pa jih vseeno strizemo. Jih ti mogoce ne? :-))))


Dlake pod pazduho in na nogah, pa okrog spolovila so tudi tam z razlogom. Pravih moskih ne moti, ce je zenska naravna, a ne?

Ne za brado, niti brke.

Par dni stara brada mi je super.

Tudi zadnja leta modna “prava” brada mi je všeč, če moškemu paše. Modni bradači, ki nosijo brado, imajo vsi zelo urejene, čiste, dišeče brade, ni primerjave s “klasičnimi” bradači – po navadi gre za kake stare dedce -, ki imajo mnogokrat neurejene in umazane.

Samuel Paljk – mmmmm, noro lep z brado.

V glavnem ne. Redki, zelo redki moški so, ki jim prada paše. Seveda mora biti negovana.
Primer majhnega , plešastega dedca ni za brado. Če je še ne negovana (((.

Ja, bradati moški so mi lušni in zgledajo zelo moško in seksi.


Ziher tudi moskih dlake na zenskah ne motijo:
http://www.zurnal24.si/fitnes-blogarka-se-ze-eno-leto-ni-obrila-taksna-je-sedaj-clanek-289667
Gremo nazaj k naravi! :-)))))

Noge ima poraščene do gor in to je nazaj k naravi??? Fuj.
Nimajo vse poraščene cele noge.
Če je njej okej, briga me…
Še dobro da nisem ona :))

Kak se vam ljubi pizd*e briti vsaki dan? Jaz nosim brado zaradi komoditete, ker se mi ne ljubi vsaki dan briti. Pri piz*di moraš biti pri britju še bolj iztegnjen in bolj natančen.

Jah, mogoce se bodo pa bradatezi vseeno zaceli briti. Ker narava mogoce le ni najlepsa:-p
Meni tudi ti lumberjack oz. vahabi brade niso vsec. V bistvu so nagravzne. Se tako lep dec vse pokvari s to ogabno brado. Kratka brada ajd, ok, to, danes fuuuuj. To ni mozato, to je neandertalsko.

meni so grdi bradati


A potem se tvoja zenska tudi ne brije? Je kosmata po nogah in pod pazduhami?

New Report

Close