Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odkar sem kupil BMW X3 se mi je življenje spremenilo, na bolje

Odkar sem kupil BMW X3 se mi je življenje spremenilo, na bolje

Za BMW X5 je bilo premalo denarja, že za tega smo komaj stisnili vse prihranke ven, ampak tukaj je, nov BMW X3 v moji lasti. Že pogled nanj nariše nasmeh na usta, ker sosed takšnega nima. Da o vožnji na cesti ne govorim, prav čuti se v zraku to dominanco pred vozniki ostalih znamk. Zadnjič sem čisto izblendal eno starejšo voznico Reno Clia tako da je bila vsa prestrašena in se kmalu zaletela …

Bravo care!

――――――――――――― We learn as long as we live.


Za butce je tud bavarska stoenka dobra!

Popolnoma te razumem,sam sem istega mnenja…pa ne o bmw-ju,razumem provokacijo

hahah ob tej objavi sem se pa prav nasmejala

kako kislo je bilo zjutraj, ko si se zbudil
ane

ej ko spoznaš norca pazi da sam ne postaneš…..

čez voziš bmw vsi prvo pomislijo da si poslovnež/zajeban mafijaš. zato pa slovenci tako radi vozijo bmwje da izpadejo poslovno, tudi če doma ližejo drobtine iz tal

Zadnič je bilo na top giru, da je bmwx3 škart roba, poglej si posnetek. Primerjali so ga z petko in zaključili, da je to grdi raček med bmw-ji.

ja in? še vedno je bmw, torej ene 100x boljše kot tisto kar ti voziš

Stari, glavni si. Bravo.
Da pa sem jaz tvoj sosed ti dam takoj po pič*ki! Kupil bi si BMW X7 price!
Naredil bi te malega kot fingerfut. Ti bi jokal od žalosti.

še en lastnik bmwja tukaj, bi se kar strinjal. no sedaj naj pa še kakšen lastnik druge znamke pove kakšen je občutek ko za teboj prihrumi bavarski velikan in se ti prilepi na rito ?

še en lastnik bmwja tukaj, bi se kar strinjal. no sedaj naj pa še kakšen lastnik druge znamke pove kakšen je občutek ko za teboj prihrumi bavarski velikan in se ti prilepi na rito ?[/quote]

Kakšen je pa občutek pri lastniku bavarskega velikana, ko ga korejček pred sabo trdovratno bremza? Jaz sem recimo korejski primitivec. Grem prehitevat kolono šleperjev pri ležernih 140 -150 na uro, kolona dolga, potem pa kar naenkrat za mano preznojen in zasopiha 15 let star bavarc, ki mi tik za ritjo nekaj sporoča. Nogo dol z gasa, pa gremo 120. Če je še bolj za ritjo, gremo 110. I, kaj lahko bavarc naredi? Lahko ga samo puši. Ne upa se me niti z odbijačem zadet v rit, da ne bi kaj opraskal. Če bi bile res bavarski alfa samec, bi celo kompozicijo prehitel po odstavnem pasu. To sem samo enkrat doživel. In tisti je imel res prava jajca za bavarca. Luleki se znate pa samo za rit lepit. ko nekdo pokaže močnejše živce, ste pa tudi s svojimi makinami vsi nemočni. Noben pleh, nobena kubatura niti konjske moči vam ne pripomorejo h karakterju.

BMW=bosansko motorno vozilo

Bmw trojka je za otroke in mladino.Pri petici se začne zares.

še en lastnik bmwja tukaj, bi se kar strinjal. no sedaj naj pa še kakšen lastnik druge znamke pove kakšen je občutek ko za teboj prihrumi bavarski velikan in se ti prilepi na rito ?[/quote]
Evo tukaj ponosna lastnica unikatnega roysa letošnje darilo od angleške kraljice. Lani mi je podarila manjši dvorec ob Škotskem jezeru. Ko me šofer pelje po cesti je pred mano in za mano 500 metrsko policijsko spremstvo. Urno pišejo kazni predrznim šoferjem BMW jev vsem brez izjeme tistim ki vozijo pred mano in za mano.

Bosansko Motorno Wozilo !

samo ena je zvezda , Mercedes – Benz !

Ti samo pazi, da ti kdo ne naredi 9mm luknjo v čelu… ko boš provociral, nisi samo ti nor, se najdejo še večji norci.

Bosansko Motorno Wozilo – ampak ta pa zmaga, ha ha ha

Sam tisto o bosanskem motornem vozilu je pa res kretenska izjava.Bosanci bežijo od bemfe kot vrag od križa.Pri njih je edini bog od avtov fv passat ali gnojf.In to passat jajac to je bosansko motorno vozilo.Bmw jev pa tam bore malo vozijo.90 procent je vw ali škodilak.
.

še en lastnik bmwja tukaj, bi se kar strinjal. no sedaj naj pa še kakšen lastnik druge znamke pove kakšen je občutek ko za teboj prihrumi bavarski velikan in se ti prilepi na rito ?[/quote]

Ja nic, za mano bi vozil in obcudoval mojo lepo ritko.

Brez heca, ce bi dobila serijo x bi ga pac vozila, ampak meni je ta serija cisto mimo, ne ptic, ne mis. Znanec ga je kupil in sameva v garazi, ker ga nihce ne vozi. Je velik na zunaj, notri pa ne nekaj prakticno prostoren. BMW 3 ali 5, karavan in imas avtic.

ni res, v dezeli BMW juzni bratje, predvsem bratje, vozije ene kripaste BMW in nemci komentirajo prav to, da je cefurski avto. Seveda ne en nov BMW, ena stara kripa pac. In komentirat, da je BMW slab avto samo pove, da si nevoscljiv, ker si ga ne mores privoscit.

Busanc

clio je avto, ne pa bmw

New Report

Close