Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj začnejo snemat novo sezono Ene žlahtne štorije?

Kdaj začnejo snemat novo sezono Ene žlahtne štorije?

Ve kdo? 🙂

Ne bodo več snemali. Sedaj pa lahko ostalim,ki ne spremljamo to bedarijo, mir daš.

Verjamem, da rada gledaš to štorijo.
Jaz jo nisem še nikol, vem samo, da ima en vinogradniški foter 5 hčera in pol se vsaka zapleta po svoje.
Ampak, a ne traja zdej ta štorija že dve al tri leta – pa sej so moral s tem tempom ja že vsi z vsakim/vsako spat, no.
A je to sploh še zanimivo? 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Pazi sedaj , ko se bodo spravili na tebe,ker nisi oboževalka,ali oboževalec te serije.

Tudi meni niso zanimivi že dolgo več. Nehala sem gledati,ker je več,ali manj tako kot si napisal/ la.
Sami neki kaos. Nobena od teh hčerk ne ve kaj bi sama seboj. Njihovi dragi pa copate,da večjih ni.
2 blontni hčerki od tega vinogradnika se rade dajata naokoli. Najmlajša hčerka, da vsakemu,ki ima 5.minut časa za njo. Ostale pa samo kričijo in se neumno režijo. Škoda časa. Lene so tako in tako.

Iskreno upam, da ne . Oprostite hudi in ekstra oboževalci te nadaljevanke, ampaj jaz jo ne prenašam več. To so sama žalost še. 1. Gledala sma z mojim dragim prve 3.sezone. 1 in 2. sezona so bile res super, tretja je še šla, od 4. naprej pa sma skupaj s kolegi izgubila potrpljenje za to nnadaljevanko, zato res upam,da je zadnja. Od začetka si še ji lahko smejal,sedaj pa te glava boli,kaj so iz nje naredili.
Nekateri tu pišejo,kako se je nadaljevanka v tej sezoni izboljšala, ampak jaz žal ne vidim več.
Pisalo se je je ,da je 5. sezona zadnja in upam,da se držijo tega.

[/quote]

Govori se ,da je to zadnja sezona. Z vsem spoštovanjem ekstra oboževalcem, ampak res upam, da je tako. Ne spremljam več te nadaljevanke od prejšne sezone.
Kot mnogi sem zdržala to serijo do 4. sezone . Niti je ne spremljam več.
Moji prijatelji in sorodniki so jo tudi prenehali spremljati ,ker jim je nadaljevanka postala brezvezna.
To je še bolj za tiste gledalce,ki so bolj poligamno razpoloženi in radi spremljajo mehiške telenovele ter seveda Gorskega zdravnika.

Jaz sem gledala vse dele in upam da so končali!!!

Tisti, ki ne marate te serije, je ,posledično, ne gledate? Je tako?

No, potem je za vas čisto vseeno, kdaj se bo še snemala, če se sploh bo, ali če se ne bo?? Popolnoma vseeno!

Je? No, potem ne težite tukaj, saj ste že dolgočasni !

Ne tečnari ti. Pač so nekateri povedali svoje mnenje. Saj so pa avtorici odgovorili, da bo to njihova zadnja sezona.

Pazi sedaj , ko se bodo spravili na tebe,ker nisi oboževalka,ali oboževalec te serije.

Tudi meni niso zanimivi že dolgo več. Nehala sem gledati,ker je več,ali manj tako kot si napisal/ la.
Sami neki kaos. Nobena od teh hčerk ne ve kaj bi sama seboj. Njihovi dragi pa copate,da večjih ni.
2 blontni hčerki od tega vinogradnika se rade dajata naokoli. Najmlajša hčerka, da vsakemu,ki ima 5.minut časa za njo. Ostale pa samo kričijo in se neumno režijo. Škoda časa. Lene so tako in tako.[/quote]

Ho,ho, že lajajo oboževalci,kolikor sem tu prebrala.

Ja ,saj smo pa avtorici te teme razložili,da je ta 5.sezona baje zadnja.

Tako vse lepo in prav. Da, mnogi smo nehali spremljati to serijo in lahko oddamo svoje mnenje in goreči,ali fanatični oboževalci lahko to razumete….

Ne tečnari ti. Pač so nekateri povedali svoje mnenje. Saj so pa avtorici odgovorili, da bo to njihova zadnja sezona.[/quote]

Zakaj mislite ,da tečnari? Tečnarijo tisti,ki udrihajo čez serijo. Dejte si že enkrat dopovedat. Tako zabiti pa tudi niste.Ali pač? Meni greste tudi tako imenovani neljubitelji na živce. Ne komentirajte.

Ne tečnari ti. Pač so nekateri povedali svoje mnenje. Saj so pa avtorici odgovorili, da bo to njihova zadnja sezona.[/quote]

Zakaj mislite ,da tečnari? Tečnarijo tisti,ki udrihajo čez serijo. Dejte si že enkrat dopovedat. Tako zabiti pa tudi niste.Ali pač? Meni greste tudi tako imenovani neljubitelji na živce. Ne komentirajte.[/quote]

Oprosti,ampak ne tečnari je lepo napisala . Oboževalci te serije ste pa res vedno bolj nesramni.
Glejte svojo serijo ,ostalim pa dajte mir, ne pa ,da takoj v zrak skočite ,če se nekdo ne strinja z vami.
Zadnjič ste eno tu tako zlajali skupaj,da groza. Samo zato,ker si je drznila enkrat izraziti mnenje,
da ji omenjena serija ni všeč. To pa je zločin.
Adijo oboževalci,to je vaša zadnja sezona,potem pa lahko grete na zrak in se mirne obdeljute med seboj.

Kot kaže so zaključili s snemanji in nadaljevanj ne bo več.
Bomo gledali, kako se bo zaključila ta Štorija.

Zakaj mislite ,da tečnari? Tečnarijo tisti,ki udrihajo čez serijo. Dejte si že enkrat dopovedat. Tako zabiti pa tudi niste.Ali pač? Meni greste tudi tako imenovani neljubitelji na živce. Ne komentirajte.[/quote]

Oprosti,ampak ne tečnari je lepo napisala . Oboževalci te serije ste pa res vedno bolj nesramni.
Glejte svojo serijo ,ostalim pa dajte mir, ne pa ,da takoj v zrak skočite ,če se nekdo ne strinja z vami.
Zadnjič ste eno tu tako zlajali skupaj,da groza. Samo zato,ker si je drznila enkrat izraziti mnenje,
da ji omenjena serija ni všeč. To pa je zločin.
Adijo oboževalci,to je vaša zadnja sezona,potem pa lahko grete na zrak in se mirne obdeljute med seboj.[/quote]

Jasno je, kdo je tu nesramen. In kdo komu ne da miru. V temah o štoriji se kar naprej oglašate tisti, ki vam kao ni všeč. Pa da bi vsaj res samo izrazili nenje, ne, vi zahetvate, da se serija ukine, da nehajo snemat, da nihče ne gleda, … LOL ste butasti

Oprosti,ampak ne tečnari je lepo napisala . Oboževalci te serije ste pa res vedno bolj nesramni.
Glejte svojo serijo ,ostalim pa dajte mir, ne pa ,da takoj v zrak skočite ,če se nekdo ne strinja z vami.
Zadnjič ste eno tu tako zlajali skupaj,da groza. Samo zato,ker si je drznila enkrat izraziti mnenje,
da ji omenjena serija ni všeč. To pa je zločin.
Adijo oboževalci,to je vaša zadnja sezona,potem pa lahko grete na zrak in se mirne obdeljute med seboj.[/quote]

Jasno je, kdo je tu nesramen. In kdo komu ne da miru. V temah o štoriji se kar naprej oglašate tisti, ki vam kao ni všeč. Pa da bi vsaj res samo izrazili nenje, ne, vi zahetvate, da se serija ukine, da nehajo snemat, da nihče ne gleda, … LOL ste butasti[/quote]

So res butasti. Jaz pa zahtevam, da se neha snemat Kmetija, Big brother, Zvezde plešejo…;)).Ma briga me, naj snemajo, tega jaz ne gledam.

Oprosti,ampak ne tečnari je lepo napisala . Oboževalci te serije ste pa res vedno bolj nesramni.
Glejte svojo serijo ,ostalim pa dajte mir, ne pa ,da takoj v zrak skočite ,če se nekdo ne strinja z vami.
Zadnjič ste eno tu tako zlajali skupaj,da groza. Samo zato,ker si je drznila enkrat izraziti mnenje,
da ji omenjena serija ni všeč. To pa je zločin.
Adijo oboževalci,to je vaša zadnja sezona,potem pa lahko grete na zrak in se mirne obdeljute med seboj.[/quote]

Jasno je, kdo je tu nesramen. In kdo komu ne da miru. V temah o štoriji se kar naprej oglašate tisti, ki vam kao ni všeč. Pa da bi vsaj res samo izrazili nenje, ne, vi zahetvate, da se serija ukine, da nehajo snemat, da nihče ne gleda, … LOL ste butasti[/quote]

Ja,kje to zahtevamo?? Kje take bedaste ideje dobivate? Saj ni čudno. Preveč Ežš gledate ,potem
ste pa stik z resničnostjo izgubili,he,he.

Jasno je, kdo je tu nesramen. In kdo komu ne da miru. V temah o štoriji se kar naprej oglašate tisti, ki vam kao ni všeč. Pa da bi vsaj res samo izrazili nenje, ne, vi zahetvate, da se serija ukine, da nehajo snemat, da nihče ne gleda, … LOL ste butasti[/quote]

So res butasti. Jaz pa zahtevam, da se neha snemat Kmetija, Big brother, Zvezde plešejo…;)).Ma briga me, naj snemajo, tega jaz ne gledam.[/quote]

Ja,kdo kaj zahteva? Eni so pač napisali,da so veseli,da se ta Štorija ne bo več snemala in so s tem srečni in ne izmišljujte si stvari.
Kako dramo ste pristaši Štorije naredili iz enega vprašanja: če je to zadnja sezona?

Oprosti,ampak ne tečnari je lepo napisala . Oboževalci te serije ste pa res vedno bolj nesramni.
Glejte svojo serijo ,ostalim pa dajte mir, ne pa ,da takoj v zrak skočite ,če se nekdo ne strinja z vami.
Zadnjič ste eno tu tako zlajali skupaj,da groza. Samo zato,ker si je drznila enkrat izraziti mnenje,
da ji omenjena serija ni všeč. To pa je zločin.
Adijo oboževalci,to je vaša zadnja sezona,potem pa lahko grete na zrak in se mirne obdeljute med seboj.[/quote]

Jasno je, kdo je tu nesramen. In kdo komu ne da miru. V temah o štoriji se kar naprej oglašate tisti, ki vam kao ni všeč. Pa da bi vsaj res samo izrazili nenje, ne, vi zahetvate, da se serija ukine, da nehajo snemat, da nihče ne gleda, … LOL ste butasti[/quote]

Seveda enim ni všeč Zgodba o trti. Saj so pa lepo napisali svoje vzroke. Kaj se tako repenčiš,rega?
Pa ne napiši kao,ampak definitivno in zagotovo.
Veš za nas nekatere obstaja še kaj drugega kot ta telenovela na Planet tv-ju.
Jaz komaj čakam na eno drugo našo nadaljevanko,ki so že lani obljubili.

Jasno je, kdo je tu nesramen. In kdo komu ne da miru. V temah o štoriji se kar naprej oglašate tisti, ki vam kao ni všeč. Pa da bi vsaj res samo izrazili nenje, ne, vi zahetvate, da se serija ukine, da nehajo snemat, da nihče ne gleda, … LOL ste butasti[/quote]

Seveda enim ni všeč Zgodba o trti. Saj so pa lepo napisali svoje vzroke. Kaj se tako repenčiš,rega?
Pa ne napiši kao,ampak definitivno in zagotovo.
Veš za nas nekatere obstaja še kaj drugega kot ta telenovela na Planet tv-ju.
Jaz komaj čakam na eno drugo našo nadaljevanko,ki so že lani obljubili.[/quote]

Mene ste pa vsi nasmejali, posebej oni fanatični oboževalci Ene žlahtne štorije.
Človek bi res mislil,da so še otroci tisti,ki to gledajo. Daj vzemite lopate in grablje in se z njimi
po glavah tepite v peskovniku ,da vas nekje razum najde.

Ne vem . Naj ti odgovori na to nekdo,ki ga zanima ta serija.
Oprosti tako je.

So res butasti. Jaz pa zahtevam, da se neha snemat Kmetija, Big brother, Zvezde plešejo…;)).Ma briga me, naj snemajo, tega jaz ne gledam.[/quote]

Ja,kdo kaj zahteva? Eni so pač napisali,da so veseli,da se ta Štorija ne bo več snemala in so s tem srečni in ne izmišljujte si stvari.
Kako dramo ste pristaši Štorije naredili iz enega vprašanja: če je to zadnja sezona?[/quote]

Ne, eni kar naprej pišejo, da UPAJO, da bo to zadnja sezona. Zakaj, če oni itak ne gledajo in jih v to nihče ne sili?? Kaj jih briga, če bodo še snemali in bomo nekateri gledali? Kaj to njim škodi? Jaz ne gledam Kmetije na primer, pa se v temah o njej ne oglašam in ne pišem, da upam, da je to zadnja, … itd. Vidiš? To je res čudno, upati, da bo konec neke se rije, ki je itak ne gledaš, ker ti ni všeč. Se strinjaš?

Meni so pa deli, ki jih te dni kažejo spet prav fajn. Po razvlečeni 4. sezoni in začetku 5. sezone, se mi zdi, da so v zadnjem času (vsaj zame) uspeli spet najti tisti pravi čar štorije – vsaj mene so navdušili prizori, ko vatikanski lepi odposlanec razkrinka zvitega škofa in se ta skuša izvleči tako, da se skuša delati nedolžen zaradi svojega statusa. Se mi zdi tako zelo “slovensko”, ko je baje tako pomembno kdo je kaj rekel in ne kaj…

14. maja bodo spet v Brdih – lani sem imela srečo in dogodek lahko šla gledat. Letos imamo na ta dan druge obveznosti. Po eni strani bi rada, da bi štorijo spet snemali, po drugi pa ne vem, ali bi spet uspeli imeti dobre ideje…

Jaz pa rada pogledam to serijo. Se malo zraven nasmejem in sprostim. 100x raje to, kot pa gorskega zdravnika. Sem pa prebrala par dni nazaj, da je ajda smrekar dala intervju in povedala da so vecer pred viktorji posneli zadnji del.

New Report

Close