Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ujemanje na podlagi nebesnega znamenja

Ujemanje na podlagi nebesnega znamenja

Pozdravljeni,

ker sam ze kar nekaj casa raziskujem in prakticiram to podrcje (ujemanje s partnerjem in nebesna znamenja), me preprosto zanima kaj ste sami po horoskopu in kaj Vas partner, ter v cem menite, da s svojim partnerjem niste kompatibilni?

Prosim, ne mi pisati odg. v stilu: ‘Ces, kaksno povezavo ima ujemanje z nekom nebesno znamenje.’

Sam sem npr.lev, in se odlicno ujamem s strelcem, tehnico, ter skorpionom, ampak s slednjim zal zgolj samo v sex-u. Seveda so tukaj se posameznikova podznamenja, ampak o tem ne bom, ker ne vem, koliko vas pozna ta podrocja, me pa kot ze receno zelo zanima, s katerim znamenjem ste v razmerju, in kaj ste Vi?

– Se posebaj me jasno da zanima za leve;)

Lp.

Mi2 sva devica/rak. Pogresam malo vec spolnosti iz njegove strani + malo vec dela na sebi, ter njegove odlocnosti.

Oven&dvojček. On je v stilu: life is like a box of chocolates, you never know what you’re gonna get.
Jaz pa: if doesn’t go right go left.

nova
Uredništvo priporoča

Lev se verjetno dobro ujema z desnim….

Drugače pa, zakaj si ne narediš astrološko karto in si na podlagi nje izračunaš kdaj naj bo rojena tvoja/tvoj partner in potem poiščeš samo take, ki so rojene na ta datum/uro? Čemu sprobavat kar nekaj povprek?

Pri nama lev in škorpijon. Ujameva se praktično v vsem, tako da tisto, da naj bi se le pri sexu, ne velja. Je pa res, da imava potem podznake ravno kontra- on ima raka, jest strelca. Morda je to razlog, saj se najbrž njegov podznak ujame z mojim vodilnim znamenjem in obratno. Nevem, bistvo je to, da funkcionira! Sva pa bolj prijatelja, kot pa partnerja in lahko rečem, da se odlično dopolnjujeva in kar enemu ne gre popravi drug.

Jaz lev že dolgo natepavam kozoroginjo. Ne vprašaj, kakšni so otroci.

To je definitivno, iskati kompatibilnost v nebesnem znamenju je pa tako, vedno lahko pride do točke, ko lahko pride do razhoda ali pa sploh ne pride do združitve, pa, če sta znamenja še tako kompatibilna, lahko ena polovica sreča za odtenek bolj kompatibilnega partnerja in je s starim konec. Brez veze jemati nebesna znamenja kot neko odločilno merilo za uspešno zvezo.

Včasih, mlajši smo imel neka spraševanja po znamenjih, potem pa, kdaj se lahko na koga spomnimo. Smo bile nekoč v srednji tri prijateljice, vse isto znamenje z istim podznakom, a kot dan in noč. Če že, so pomembni tudi kakšni Sonce, Luna, Venera, pa navade ljudi in še kaj. Je pa res, da neke okvirne točke mogoče obstajajo pri znamenjih. Pa še te se mogoče spremenijo, ker te izkušnje do tega pripeljejo. Namesto kart je vsekakor bolj priporočljivo spoznavati človeka samega, kot pa analizirati, kar piše za znamenje ali pod tem na listih papirja. Je več možnosti za uspeh.

Psychologist Bernie Silverman of Michigan State University tested the effect of astrological compatibility on marriages. He surveyed astrologers across the country on the compatibility of the twelve Zodiac signs. In studying, 2,978 marriage and 478 divorce records in Michigan, Dr. Silverman found couples whose marriages were made in horoscope heaven united and split up just as frequently as those who were not astrologically compatible

http://www.truthmagazine.com/archives/volume34/GOT034263.html

Ne verjamem v ujemanje na podlagi nebesnega znamenja, čeprav me astrologija zanima. Meni so v življenju največ problemov povzročili pripadniki zračnih znamenj, razen vodnarja. Formalno pa naj bi se z njimi ujemala. Osebno imam najboljše izkušnje z vodnarji, ovni, levi in presenetljivo škorpijoni (moški).

Oven, partner strelec – odlična kombinacija.

Super se ujamem z levi, čeprav mi gredo na živce, ker gredo preko trupel in so egoistični… pomembni so samo oni in njihove koristi.

Sicer pa ogenj tako ali tako gre skupaj.

jaz riba, on dvojček

po vsem napisanem in prebranem sta to dve znamenji, ki se popolnoma izključujeta

nama gre kar dobro, pravzaprav vedno boljše (skupaj sva že 32 let)


kar si napisala za leva- poznam enega in pooseblja do potankosti vse to dosledno vedno. Obup groza, s biti takim človekom v vezi.


No ja, to je spet neko posploševanje. Take osebe najdeš tudi v drugih znamenjih. Ker to ni odvisno od znamenja ampak od človeka samega.

Ma ta nebeška znamenja so sm za zabavo, vedno, ko sem se z novo žensko spoznal je naredila le ta astorloško karto, hehe. Levinj sem imel kar nekaj ampak dve s katerimi sem bil v daljšem razmerju je bila ena premija vseh premij, kateri se lahko prikloniš, druga pa totalen podn. Jst, pa itak prizemljen.

Strelka, po džotišu škorpijonka (kar naj bi bilo bolj pravilno). Največje ljubezni mojega življenja vsi istega znamenja, pa vendar različni kot noč in dan. S tem zadnjim zaenkrat res vse super, ampak bomo videli 🙂

Meni je rekla stara gospa, ki je imela zelo razvito intuicijo o levih, to. Če ima ljubezen, denar, zdravje poštihtano, torej, da so v stiku s samim seboj, da so uspešni po domače povedano na vseh področjih so eni izmed najboljši ljudi, ki jih lahko iščeš z lučjo. Če pa niso uspešni, da so zatirani bili in tako naprej….. je pa najslabše znamenje, ker so dobesedno uničevalci predvsem sebe in hkrati do drugih. To je edino znamenje vsaj tako je rekla, da je črna in bela stran tako izrazita.

Levi so seksi moski in jim praviloma ustrezajo ravno levinje, le nauciti se morata popustiti drug drugemu. Nobena druga zenska ne bo leva razumela tako kot levinja.

Midva sva ribi in rak, lahko bi rekla popolno ujemanje. Bivši je bil bik in sva imela kar nekaj razpok.

Bila v daljšem razmerju s škorpijonom, ravno tako naju je do konca držal samo še sex, bila sva pretekmovalna med sabo za nadvlado. Sedaj sem s strelcem, tu pa klapa vse, morda sem pa tudi sama bolj potrpežljiva. Dvojček je bil pa prva ljubezen, pa sem ga preveč okoli prsta vrtila in se naveličala, tehtnica je bil pa zame premalo odločen.

Odvisno je od podznamenja. Jaz sem rakica, v podznamenju škorpijonka vendar sem po značilnosti bolj škorpijonka, kot rakica. Kar se moških tiče se najbolj ujamem vsaj do sedaj sem se z drugimi vodnimi znamenji, mogoče z biki. Z ovni, dvojčki in vodnarji pa sploh ne. Ovni so preplitki za moje pojme, dvojčki dvolični, vodnarji pa po mojih izkušnjah hinavski. Seveda obstajajo izjeme, samo govorim o mojih izkušnjah. Jaz na zahodni zodiak ne dam veliko, bolj dam na kitajsko bazi astrologijo glede na elemente (ogenj, voda, zemlja, les in kovina) in žival glede na leto rojstva.

Pri nama enako, se bolj ne bi mogla strinjati 🙂

[qote=”pearl rose”]Oven&dvojček. On je v stilu: life is like a box of chocolates, you never know what you’re gonna get.
Jaz pa: if doesn’t go right go left.[/quote]

Slovenščina ti ni ravno znano področje.

______________________

New Report

Close