Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Menite, da so eni pari preprosto sorodne duše ali se eden le ni izoblikoval?

Menite, da so eni pari preprosto sorodne duše ali se eden le ni izoblikoval?

Zdaj berem o tem Francozu, ki ima 25 let starejšo.
Ali menite, da so eni ljudje preprosto sorodne duše? Sploh pri takšni razliki v letih.
Res je zapustila družino in se odločila zanj, ampak skupaj sta že več kot 20 let.
Enako je npr. bilo s Celine Dion. Zelo mlada zaljubljena, pa ga ljubi še danes, po njegovi smrti.

Kolebam med tem, da je človek v najstništvu premalo izoblikovan, in ko se zaljubi v toliko starejšo osebo, ki je že izoblikovana, preprosto ne izgradi svoje osebnosti, ampak prevzame osebnost te starejše osebe.
Druga možnost pa je, da eni preprosto so sorodne duše.
Prva opcija se sliši bolj logično, druga bolj romantično.

Sorodnih duš ni. Beri Zorana Milivojeviča in nehaj padat na romantične fore.


Zorana pač ne. Njemu že stroka dokazuje, da udarja mimo glede marsičesa, pa še kr goni svoje.

nova
Uredništvo priporoča

Zemeljske zveze se v onostranstvu sklepajo.

______________________

Možno je seveda eno ali drugo.

Kar blizu resnice.

Pozabljaš na realno možnost, da se ljudje v paru počasi izgradijo v “sorodne duše”.
Nujni pogoj za to je le, da imata dovolj podobne vrednote.

Če se levi loči je greh. če se desni loči je greh.

Politika, elita je normalno VSE.

Ena kolegica je rekla, da je seksala s tipom takoj skoraj, ker je bil sorodna duša in se je čutilo, itak jo je kmalu pozabil in samo izkoristil. Še vedno je kao sorodna duša. Haha. Ne me j… :)))


Zorana pač ne. Njemu že stroka dokazuje, da udarja mimo glede marsičesa, pa še kr goni svoje.[/quote]

Glede česa udarja mimo?


Zorana pač ne. Njemu že stroka dokazuje, da udarja mimo glede marsičesa, pa še kr goni svoje.[/quote]

Malo manj pa že udarja mimo kot pa Vodeb.


Oboje je možno.
Pri veliki razliki v letih gre pa dostikrat tudi za iskanje tistega, kar pri staršu ni dobil..na misel mi pride Hugh Jackman, ki ima tudi starejšo ženo, mama ga je pa zapustila, ko je bil še majhen. Naključje?
Seveda pa to ne razloži tega, kaj išče in dobi v tej zvezi tisti, ki je starejši.


Zorana pač ne. Njemu že stroka dokazuje, da udarja mimo glede marsičesa, pa še kr goni svoje.[/quote]

Malo manj pa že udarja mimo kot pa Vodeb.[/quote]

Ne bodite hecni: a zdaj bomo debatirali, da je večji strokovnjak tisti, ki manj mimo seka?!

Jaz nic ne debatiram, samo zanima me kaj mimo seka. Sprasujem zato, da se kaj novega naucim.

Malo manj pa že udarja mimo kot pa Vodeb.[/quote]

Ne bodite hecni: a zdaj bomo debatirali, da je večji strokovnjak tisti, ki manj mimo seka?![/quote]

Ni treba o tem debatirati, tako pač je.

Seveda so sorodne duše. Zakaj pa ti nisi kar z vsakim prijateljica? Zakaj nisi kar z enim moškim v razmerju?
Eni ljudje nas privlačijo z dušo, drugi s telesom, če najdeš 2v1, si zmagal v partnerstvu.

….definitivno sorodni duši…spoznala sva se oba stara 30+…iste misli…isti stavki…ujemanje na vseh področjih…in to še vedno po xy letih zakona…

No zdaj pa ti niso dobro prebrala, ali pa napisala;
govora je o vezah, kjer je velika starostna razlika: torej, a je med vama 30+ let razlike? Ali pa sta enako stara? No?

Ali pa starejša oseba izbere toliko mlajšo, ker jo lahko izoblikuje po svojih merilih?

Sorodnih duš ni, kjer se razumejo eden dominira in drugi kima. Če je ženska super v postelji naredi kljukca, ki misli le s spodnjo glavo in na kaj drugega niti ne misli je pa prepričan, da sta sorodni duši. Do nje ima strahospoštovanje.
Če tega ni, se ženska trudi na vse načine, dela kot konj, vse je na njej a ni spoštovana, ne ljubljena pogosto pa kritizirana.

Torej, če te prav razumem, je pot do predanega moškega dejansko preko postelje?

Ljubezen gre skozi želodec…pa ne drži več ali še???
Preprosto so, eni se pa pač pretvarjajo.

Torej, če te prav razumem, je pot do predanega moškega dejansko preko postelje?[/quote]

Prepričana sem, a če tega nimaš v sebi in ti sex sami ne pomeni vse na svetu se ne da igrati, saj preko sebe ne moreš. V zakon in družino lahko daš maksimum pa ne bo toliko vredno kot če sexaš vedno kadarkoli pade na pamet moškemu. Žalostno, a tako je.

Ne ne verjamem v sorodne duše. Se pa ljudje poparčkajo glede na status, glede na svoja prepričanja, gleda na svojo otroštvo kakšne vrednote so dobili in eden je v vezi vedno dominanten. Zdaj pa je odvisno ali je dominantni človek manipulator ali pa dober človek. Zaljubljenost je bolj antena. Ljubezen je pa človek sam.

Glede tega Francoza sploh ne vem od kje se je pojavil ga je pa učiteljica nate…..že pri petnajstih. Mislim poden učiteljica ti gre zapenjati otroka. Pri tisti kanadski pevki pa isto štirinajst in moški star že za v pokoj, ko sta se dol dajala. Meni iskreno take veze niso normalne. Pa ne zaradi let samih ampak zaradi let otroka. Mi je pa normalno da kakšna tridesetletnica vzame šestdeset letnika.

MA KAKŠEN Milivojević, sam je ločen, celo dvakrat?
Človek se vpraša, kako da svojih spoznanj ne udejanja v praksi? Lahko je pisati teorije – samo če pri tebi pade? Vsemu znanju navkljub?

New Report

Close