Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali vedno doživite orgazem s svojim dragim

ali vedno doživite orgazem s svojim dragim

? če ga ne, zakaj ne

Mislim, da ga vsaka ženska ne more doživeti, sama ga nisem še nikoli. 🙁

Jaz ponavadi ga. Enkrat na dan oz. pri enem sexu tudi več, ne morem ga pa zjutraj in zvečer recimo. naslednje jutro sem pa spet OK. Ne vem zakaj to. Če je orgazem zelo močen in povezanost med nama zelo tesna mi prepogosti sexi (večkrat na dan) v resnici ne pašejo.

ženske res rabijo več časa, da se čustveno ” zberejo”, sprostijo, moškim je lažje

nikoli ga še nisi?!? Ojoj

MENDA so ginekologi odkrili, da, če imaš več kot 2, 5 cm razdalje med klitorisom in vagino, orgazma ne bo! Če je razdalja manjša, pa penis bolj drgne klitoris in pride do orgazma! To je menda znanstveno potrjeno.

Folk kje mate vi tolk časa, da lahko vse to opravte?
Sem srečen če mi uspe dvakrat ne teden, ker drugače nimam časa ali jaz ali pa partnerka.
Res ne vem, kje vi najdete čas in voljo za to.

ginekologi iz tujine pravijo, da več kot 2,5 cm med klitorisom ( ščetegavčkom) in vagino, onemogoča orgazem, ker sta predaleč in penis ne draži obeh naenkrat, to je res kruto od narave, da nekatere ženske nimajo ” prave” razdalje, torej manj kot 2, 5 cm bi morale imeti http://www.latimes.com/health/la-hew-ordistance11feb11-story.html

Jaz z orgazmom nimam težav, do zdaj še z vsakim tipom. Pomoje imate punce težave v glavi, preveč se obremenjujete z nepotrebnimi stvarmi. Sprostite se in uživajte s svojimi partnerji pa bo. 😉

ginekologi iz tujine pravijo, da več kot 2,5 cm med klitorisom ( ščetegavčkom) in vagino, onemogoča orgazem, ker sta predaleč in penis ne draži obeh naenkrat, to je res kruto od narave, da nekatere ženske nimajo ” prave” razdalje, torej manj kot 2, 5 cm bi morale imeti http://www.latimes.com/health/la-hew-ordistance11feb11-story.html%5B/quote%5D

Ni kruto od narave, kruto je od dedcev, da ne morejo malo polizat in pošlatat ščegetlja, da bi še ženske imele kaj od kavsa.

Nisem ženska ampak imam eno doma,ki je čisto paf z orgazmi.Namreč vse je bilo standardno 25 let.Rada je seksala in seveda rezultat je bil precej močan orgazem.Potem se je pa prvič zgodilo orgazmi eden za drugim.Tudi 20 se jih izvrsti pri enem seksu.Kar je še bolj zanimivo.Prej sva seksala tam do trikrat na teden,sedaj pa ona hoče skoraj vsak dan.In kar je še bolj zanimivo,ima 56 let.

Izključno s penetracijo ne, ob manjšem sodelovanju še kakšnega drugega dela telesa pa ja, vedno in večkrat na dan.

To ne drži v vseh primerih.
Pri meni in mojem ex je bilo ravno obratno. Sva imela en kup nesoglasij in problemov v zvezi, a vseeno sem sama vedno doživela orgazem (tudi po več), on pa skoraj nikoli ne.

ginekologi iz tujine pravijo, da več kot 2,5 cm med klitorisom ( ščetegavčkom) in vagino, onemogoča orgazem, ker sta predaleč in penis ne draži obeh naenkrat, to je res kruto od narave, da nekatere ženske nimajo ” prave” razdalje, torej manj kot 2, 5 cm bi morale imeti http://www.latimes.com/health/la-hew-ordistance11feb11-story.html%5B/quote%5D

Si pač pomagaš a ne?
Jao no. Kaj to samo ležiš in čakaš da se zgodi? No vso srečo :). Mislim pa da problem ni v razdalji….

Ja, ga.

Če samo ležiš pa čakaš pa če imaš nesposobnega deca se res nikoli ne bo zgodilo. Pri meni je v ene 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} časa končni rezultat pozitiven 🙂 Dostikrat tud dvojno pozitiven 🙂

Večina vas piše, da ni problem. Mene pa zanima, kakšna je bila vaša vzgoja?

Sem starejša generacija, pa še nikoli nisem doživela orgazma med odnosom in seveda, vzgoja je bila stroga in spolnost predstavljen kot nekaj grdega, fuj in fej. Zato se že celo življenje borim v glavi, da bi to blokado odpravila, pa ne gre.


Spolnost mi NI bila predstavljena. O tem se preprosto nismo pogovarjali. Pa sem sproščena in redno doživljam orgazme. Res pa je, da se z možem z leti lahko pogovarjava o vseh malenkostih. je bilo pa zelo težko začet.

Ženske rabijo POGOVOR, ČUSTVENO BLIŽINO, moški pa nič od tega in lahko seksa skoz, ženska mora imeti pa občutek, da je ljubljena, lepa in oboževana.

To zveni bolj kot neka starostna epilepsija. Pelji jo raje k zdravniku.

Ženska rabi predvsem dotike klitorisa namesto nekega praznega suvanja. Seveda ljubljenost in oboževanost tudi malo pomaga.

Od pogovora se ne doživi orgazma in moškim ne stoji skoz. Torej tvoja teorija propade 🙂

no saj zato se seksa al zakaj?

A si ti ženska sploh, pa kakšne bluziš? Od pogovora mi še ni nikoli prišlo. Tip mora imeti dobro tehniko, ne pa sam nabijat. Mal bolj počas pa z občutkom, pa bo. Merit razdalje med organi, za orgazem? Ja res, ženske smo krive tudi zato, da ni orgazma. Najprej so moški stoletja natolcevali “da je vse v ženski glavi” in da se je treba sprostit ????, zdaj je pa že treba merit razdalje in če pač ni 2,5 cm pač ne bo nič? Zdaj sem pa že vse prebrala.

še nikoli se mi ni zgodilo, da bi ostala brez orgazma.
to je vse v ženski glavi in jasno, moški tehniki, vse ostalo je larifari.

New Report

Close