Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se mi tepene ženske ne smilijo…

Zakaj se mi tepene ženske ne smilijo…

Na TLC je ravno oddaja, kjer ena (kakopak) dela dokumentarec o tem, kako nasilni so moški do žensk.

Ok. Res je. Obstajajo nasilni moški.

Ampak, sprašujem pa se kaj je narobe s temi ženskami, da si točno take moške najdejo? Tule ena razlaga da jo je tip že prej večkrat tepel in ga ni prijavila. Ja pismo, a imajo fetiš da jih tepe? Kako naj se ti taka ženska smili če skoraj pataloško uživa v takem odnosu.

Res me pa zanima kam te ženske gledajo na začetku, da spregledajo takega človeka.

Ženske še kar ne morejo iti mimo tega, da se moškim ponujajo kot trofeje, če jih bodo OSVOJILI. Lepo prosim. Že sama ideja da je treba koga osvojit kaže na to, da tu ne bo šlo nikoli za normalen odnos, ampak kvečjemu za nadrejen/podrejen.

Mokra ženska fantazija, da te bo dec osvojil, pol ko bosta pa v zvezi, so bo pa spremenil in bo nate gledalo samo še enakopravno ali kot na boginjo.

Dejte se sprijaznit. Če že iščete dominantne osvajalce, vzemte v zakup da vas bo mel tut v zvezi samo za “babo” in nič druzga. Ne se pol na sred zveze pritoževat kako grdo dela z vami.

Mene se tudi v večini primerov ne smilijo. Kar so pa z njimi, že v prvo ko bi fant pokazal kakršno koli zaničevanje ali udarec, potisk…bi mogle it od njega

Da obstaja korupcija in tudi da ce nasilje kakrsnekoli oblike prijavis, so lahko na njegovi strani in ga ščitijo celo uradni organi. Imam take izkusnje z določenimi dogodki ne ravno tepezem, ampak je povzrocanje skode in nasilno ravnanje v doloceni obliki s strani enega tipa do mene. Povsod si je nasel veze, da ga scitijo inne odgovarja nihce od tistih, ki jih je ocitno nagovoril, da mi škodujejo. Pa ceprav so doticni po uradni dolznosti odgovorni inbi mori ukrepati in ravnati skladno s pravili in zakoni in tudi sankcionirati krsitelje, ki te uradni dolznosti ne upostevajo. Ampak slovenija je banana drzava, kjer se sciti nasilneza. In nasilje ni edino tepez, je vsakrsno ravnanje s cemer se socloveku povzroca skoda. In doticni tip joje meni ze ogromno povzrocil. Pa da ne bo pomote sploh nisem znjim, samo on se je iz svoje obsesije obesil name.

Ok nekatere ženske res podležejo takemu odnosu, nisem ravno prepričan o njihovih užitkih v taki vezi. Vem pa da bi vsakega tipa, ki se spravi na žensko zlomil kot kanto.

Pravi moški se ne pretepa z ženskami. Pravi moški raje z žensko počne kaj lepega. Ženske pretepajo retardi.

Tako je mora biti največji frajer in razajen iz bogate družine potem je pa vse narobe, kar ste iskale to ste sedaj dobile.

Te ženske imajo ponavadi te vzorce nasilja že iz primarne družine in ne poznajo drugega. Verjetno ne znajo izstopiti iz tega začaranega kroga. Enako velja za moškega, ki je nasilen.

Kar se mi pa zdi nesprejemljivo je, da mižijo ob nasilju nad svojimi otroki. Tu pa mislim, da bi morale iti preko sebe in svoje otroke zaščitit, če že sebe ne znajo/zmorejo.

Tvoje mnenje NIMA nobenega pomena, torej ga zadrži zase. KDOR TEPE ŽENSKE, GA POLICIJA ODPELJE NA ” POČITEK”.

No, ja… njegovo mnenje ima ravno toliko teže kot tvoje.Tudi ti ga lahko zadržiš zase.

A poanta foruma je logično obratna, da mnenja povemo… in mogoče kdaj, komu celo koristijo ker se ob njih mogoče zamisli in kaj spremeni.

In avtor ima poanto pri stvari; mogoče se kdo, ki mu je mlatenje normalno zamisli nad tem in kaj spremeni pri sebi.

Kaj zdaj, če eni sredi nasilne zveze slučajno kapne, da tega ne želi več, naj torej po tvoje prijavi nasilneža ali naj se ne pritožuje? Mešane signale oddajaš. In marsikatera ne prijavi zaradi takšnih kot si ti, ki spodbujaš, naj bodo tiho.

V glavnem – ko prijavijo, ti ne paše, ko ne prijavijo, ti ne paše. Če prijavijo takoj, je prehitro, če prijavijo kasneje, je prepozno. Nikol ti ni prav. Ker sovražiš vse ženske.


Ja, prov gotov. Mi smo imeli nasilnega soseda. Enkrat je vdrl v stanovanje in davil prijateljico, ki je prisla na obisk. Policija je prisla, smo povedali, kaj se je zgodilo, prijateljica je imela na vratu se rdece fleke, nakar je policist rekel, da zdaj se morajo pa se s sosedom pogovorit. Sosedu se ni zgodilo nic. Cez nekaj casa je bil spet nasilen, poklicemo policijo in cim zvejo kdo je nasilen, recejo po telefonu, kaj jih spet nadlegujemo. Sosed je imel bliznjega sorodnika na policiji. Ta seveda ni bil navaden prometni policaj, da se razumemo.

Kot vedno so zenske krive, ker si zberejo take tipe.Ko pa dobr veste da je na zacetku vse lepo in prav…
Nihce in nikoli nima pravice udarit drugega..pa ce tud ta gobca ko strgan dohtar no.
Najbolj zalostno je pa to da najveckrat glih zenska rece, sej ji je prav..
Zenska zenski kaca , ja to smo babe.Nesramne hinavske prasixe namesto da bi drzale skupi.


Glej, namesto da pljuvaš po ostalih ženskah, se zazri malo vase in v svojo preteklost. Na začetku ni bilo nič vse lepo in prav. Samo ti si to tako videla. Če se res ozreš nazaj, boš videla, da so bili že na začetku signali, ki bi ti morali dati vedeti,da nekaj s tipom ni ok. Samo ti si se slepila. Kot se vsaj delno še vedno. Menda ti je že kdo povedal, da tudi ti sodeluješ v tem, ko igraš vlogo žrtve in ostajaš v takšnem odnosu? Seveda to ne opravičuje samega naslija, vseeno pa moraš tudi sama delati na sebi, da boš enkrat izstopila iz tega začaranega kroga nasilja. Glede na tvoj komentar še namreč nisi dojela.

Potem pljuvam tud po sebi…se enkrat preberi.
Pa se..jz nimam tezav, da bi me kdo pretepal.mal si pomesala.
Vem pa, da nisem zato.da se kr pretepamo vse povprek…
Komot se lahko z jezikom focamo ce ze..se bolj boli…


Glej, namesto da pljuvaš po ostalih ženskah, se zazri malo vase in v svojo preteklost. Na začetku ni bilo nič vse lepo in prav. Samo ti si to tako videla. Če se res ozreš nazaj, boš videla, da so bili že na začetku signali, ki bi ti morali dati vedeti,da nekaj s tipom ni ok. Samo ti si se slepila. Kot se vsaj delno še vedno. Menda ti je že kdo povedal, da tudi ti sodeluješ v tem, ko igraš vlogo žrtve in ostajaš v takšnem odnosu? Seveda to ne opravičuje samega naslija, vseeno pa moraš tudi sama delati na sebi, da boš enkrat izstopila iz tega začaranega kroga nasilja. Glede na tvoj komentar še namreč nisi dojela.[/quote]

Klobase. Žrtev ne opazi svarilnih signalov nikoli. Ja kako lepo je pisati, kot bi sebi rekel, če bi se v osnovni šoli več učil bi bil pa zdaj doktor fizike.

To je tako…
Kot zabo k vrzes v lonec tople vodike in jo pocas segrevas.srota ne bo skocila ampak se skuhala.tako je tudi z zrtvijo.
Polako pa zihr

tipična ženska v zvezi z nasilnežem. Ima zelo slabo samopodobo, slabo misli od drugih ženskah, ki so zanjo že hujše kot moški. Kar je razumljivo, saj je najbrž v več nasilnih odnosih hkrati.
Potem je logično, da ji je še najbolj všeč odnos z nasilnim moškim, saj to ta vsaj vsake toliko časa poseksa in ima nekaj od tega.

Brina ima doma poslihtan nihce je ne pretepa in jo imajo radi.
Ce pa si si zabila v svojo lepo glavico, da je brina tepena…pol pa kr…
Me sploh ne moti.
Komot se kaj poves…

Moški pri pretepajo svoje ženske ne bero tega foruma. Drugače se pa tudi meni smilijo.


Glej, namesto da pljuvaš po ostalih ženskah, se zazri malo vase in v svojo preteklost. Na začetku ni bilo nič vse lepo in prav. Samo ti si to tako videla. Če se res ozreš nazaj, boš videla, da so bili že na začetku signali, ki bi ti morali dati vedeti,da nekaj s tipom ni ok. Samo ti si se slepila. Kot se vsaj delno še vedno. Menda ti je že kdo povedal, da tudi ti sodeluješ v tem, ko igraš vlogo žrtve in ostajaš v takšnem odnosu? Seveda to ne opravičuje samega naslija, vseeno pa moraš tudi sama delati na sebi, da boš enkrat izstopila iz tega začaranega kroga nasilja. Glede na tvoj komentar še namreč nisi dojela.[/quote]

Klobase. Žrtev ne opazi svarilnih signalov nikoli. Ja kako lepo je pisati, kot bi sebi rekel, če bi se v osnovni šoli več učil bi bil pa zdaj doktor fizike.[/quote]
Če bi tvoja klobasa držala, potem ne bi imelo čisto nobenega smisla tem žrtvam kakorkoli pomagati. Ker itak NIKOLI ne bi spregledale niti malo. Pa se vsake toliko pa najde kakšna, ki pa čez čas le spregleda. Še vedno jih je zanemarljivo malo. Pa vseeno, kakšni kdaj pa le uspe izstopiti iz tega kroga.

Klobase. Žrtev ne opazi svarilnih signalov nikoli. Ja kako lepo je pisati, kot bi sebi rekel, če bi se v osnovni šoli več učil bi bil pa zdaj doktor fizike.[/quote]
Če bi tvoja klobasa držala, potem ne bi imelo čisto nobenega smisla tem žrtvam kakorkoli pomagati. Ker itak NIKOLI ne bi spregledale niti malo. Pa se vsake toliko pa najde kakšna, ki pa čez čas le spregleda. Še vedno jih je zanemarljivo malo. Pa vseeno, kakšni kdaj pa le uspe izstopiti iz tega kroga.[/quote]

Žrtev se ne more spremeniti lahko pa ljudje pomagamo in jim pokažemo drugačno življenje. Ja življenje ni pravično. Zato pa vsi tisti, ki smo starši moramo svojim otrokom vcepiti, da so zmagovalci, ne žrtve. Ker enkrat žrtev večno žrtev. Seveda, da so primeri, ko se žrtev spremeni se pa v bistvu ni spremenila samo je imela notranji program, ki pa je samo čakal. Žrtev pa nima programa. Ne vem saj se sliši grdo vsi vemo revež je revež. Kar se Janezek nauči to Janezek zna.


Če bi tvoja klobasa držala, potem ne bi imelo čisto nobenega smisla tem žrtvam kakorkoli pomagati. Ker itak NIKOLI ne bi spregledale niti malo. Pa se vsake toliko pa najde kakšna, ki pa čez čas le spregleda. Še vedno jih je zanemarljivo malo. Pa vseeno, kakšni kdaj pa le uspe izstopiti iz tega kroga.[/quote]

Žrtev se ne more spremeniti lahko pa ljudje pomagamo in jim pokažemo drugačno življenje. Ja življenje ni pravično. Zato pa vsi tisti, ki smo starši moramo svojim otrokom vcepiti, da so zmagovalci, ne žrtve. Ker enkrat žrtev večno žrtev. Seveda, da so primeri, ko se žrtev spremeni se pa v bistvu ni spremenila samo je imela notranji program, ki pa je samo čakal. Žrtev pa nima programa. Ne vem saj se sliši grdo vsi vemo revež je revež. Kar se Janezek nauči to Janezek zna.[/quote]
Hm, ti v bistvu praviš, da se že rodiš tak in da spremembe v bistvu niso možne. No, saj po mojih izkušnjah je tudi nekje tako – v bistvu precej kruto.

Se kr strinjam s tem.
Zase vem, da če bi tip sam enkrat dvignil roko name, ni treba da me udar, ADIJO.
Taprav desc ne tepe ženske, naj ostane v svoji kategoriji pa da ga vidm!
Psihično in fizično nasilje ni znak moči ampak slabosti!

Moški, ki tepejo ženske, so slabiči, a ženske, katere vztrajajo v takih zvezah, so tudi patetične.

Kar dogaja je le posledica. Vzrok pa je, namenska zakonodaja in sodna praksa, vključno s suportom JS.

Tukaj se gre za hud biznis, vražji od plenjenja v gospodarstvu. Bedak pa je vsak, ki samo pomisli da bi nad šibkejšim fizično silo uporabil.

Kajti če je nekdo fizično švoh, to še niti pod razno ne pomeni, da pa ni psihično in čustveno neprimerno bolj nasilen.

In točno to dogaja, vsem na očeh, tako pogosto, da je sprejeto kot normalno. In točno to mafija pod imenom država in cerkev želita… (kjer se prepirata dva-tretji dobiček ima)

New Report

Close