Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Omar Naber – Eurosong

Omar Naber – Eurosong

Koliki bomo na Eurosongu, kaj menite in zakaj je zraven plesalec, kako vezo ima?

Jaz menim ,da bomo prvi od zadaj naprej, torej sploh ne bomo prišli v finale. Na žalost.

Jaz mislim enako.

Letos bomo povsem zadnji. Tako napovedujejo prav vse stavnice. Omar ni kriv za to. Krivi so tisti, ki so ga izbrali, kot so zelo “izkušeni, uspešni in strokovni”: Eva Boto, Manuella, Gašper Rifelj itd. Čudi me, da letos niso dali kar Murka v komisijo za Emo. Kakršna komisija, takšen pač končni rezultat. To bo poraz za kvazi strokovno komisijo, za katerega bi morali tudi odgovarjati in vrniti honorar, ki so ga prejeli za njihovo glasovanje.

da bo propadel zdaj zaradi te bedne pesmi, a oni trije so v komisiji Rifelj?

Še nikoli ni bilo tako slabo.

Omarček, če bo to kj koristlo.

se strinjam, nič dobrega ne bo, kriv je amaterski pristop.

V kakšnem smislu mislite amaterski, aranžma, stilsko, plesalec?

Se popolnoma strinjam. Prvič so naredili malo boljšo prireditev, amapk amaterski izbor za potnika na Eurosong. Omar pa nima šans, da bi prišel v finale.

Zadnji bo

kaj bo potem?

Bodi brez skrbi-misija nemogoče

Če je presoja o tem, kdo bo na Evroviziji uspel zaupana ljudem, ki na tem istem tekmovanju niso dosegli bajnih uspehov, potem je rezultat znan. Res je bil po glasovih gledalcev na drugem mestu, ampak s hudim zaostankom po št. glasov za prvouvrščenima.

Zoprn glas, Omar ma lepšega
https://www.youtube.com/watch?v=Mj6tVGKzfhU

najhujša je bila tista polka, ki smo jo poslali, Omar pa lepo poje.

Itak je vse politika pa velikost države in seveda ‘dobri’ sosedski odnosi.
Je pa najcenejše, da pošljemo enega pevca, razen če se ne bo v Kijev spet vleklo pol RTV-ja. In končno bi se lahko nehali silit – škoda denarja.

Upam, da ne gre z Omarjem tudi kvazi plesalec, ki uprizarja ene božjastne napade. To pa je zadnji žebelj v krsto!

New Report

Close