Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rada bi nekomu naredila urok

Rada bi nekomu naredila urok

Zelo me je prizadel, ponižal, zelo sem ga ljubila…rada bi urok da bi se sedaj on zaljubil v mene….kaj lahko naredim sama in kje najti koga ki lahko pomaga
Vem da je igra z ognjem ampak bila sem tako ponižana, končala na psihiatriji zaradi njega…nič slabega…samo da se zaljubi v mene in trpi tako kot sem jaz

Spremeni se v žabo, potem se mu pa nastavljaj. Ko te bo kušnil, se pa tisti hip spremeni nazaj v žensko.
Ni hudir, da se za večno ne zatreska vate.

______________________

Štikle, mini kiklco, push-ups, pa centimeter obrazne fasade…. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]
nova
Uredništvo priporoča


Nič ne bo. Vsak ima rajši govorečo žabo, kot tečno babo. Je dlje zanimiva. Pa frendi so mu fouš.

Zelo me je prizadel, ponižal, zelo sem ga ljubila…rada bi urok da bi se sedaj on zaljubil v mene….kaj lahko naredim sama in kje najti koga ki lahko pomaga
Vem da je igra z ognjem ampak bila sem tako ponižana, končala na psihiatriji zaradi njega…nič slabega…samo da se zaljubi v mene in trpi tako kot sem jaz[/quote

Super!Veš kaj narediš, imam eno knjigo kjer vse piše urok za zaljubljanje:
1. poiščeš prvo stranišče v bližini
2. iz školjke vzameš vsebino prvega ki je vanj stresel blato
3. to vsebino vmešaš v juho naslednjega dne in vanjo zakuhaš fritate v katere si vmešala kocino črne mačke
4. juho naliješ v črn krožnik
5. juho poješ in se pri jedi fotografiraš
6. fotografijo objaviš na mon portalu
7. pod fotografijo napišeš “Prosite za nas!”

[/quote]

ne zavajaj! tri kocine morajo biti!

[/quote]

ne zavajaj! tri kocine morajo biti![/quote]
ja, saj res, sem nadela očala sedaj, res piše tri, se oproščam, je razlika ali je ena ali so tri!

Štikle, mini kiklco, push-ups, pa centimeter obrazne fasade…. :)[/quote]

Ne bom komentirala odgovora, ampak tvoj avatar…..ahahaha. :))

New Report

Close