Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški in orgazem

Moški in orgazem

Meni se zdi pri spolnosti zelo pomembno, da moški doživi orgazem. Vedno poskrbim, da se to zgodi, drugače imam kar slab občutek. Slišim pa, da je nekaterim ženskam glede tega vseeno in jim je pri spolnosti pomembno samo to, da same doživijo orgazem. Sem bila kar presenečena. Kako pa ostale gledate/ doživljate to?

Jaz sem moški, in velikokrat orgazem samo zaigram, da osrečim partnerico.

En tak hlod, ki ni mislil na mene sem jst mel v pojstli, ko ji je prišlo se je odklopila, pa sem jo skenslal, pri njej mi je bil edini čar to, ker je res močno stiskala vaginalne mišice, kasnej pa ona klicala, klicala,…. dokler ni prenehala,( mogoče ji je konkretno prišlo, hehe), ker odgovora ni dobila.

nova
Uredništvo priporoča

Nikoli nisem imela partnerja, ko pa preberem nekaj takega izpod peresa fanta, da ‘se je odklopila in jo je skenslal, ‘ pa sem prav vesela, da sem se v tem lajfu izognila tako slabemu odnosu, nespoštovanju in da ne rečem norčevanju, tako da o meni ne more noben govorit, da ‘me je,’ še dobro, ker očitno seks pri ženskah pomeni avtomatsko ponižanost, kot opisano.

Nikoli nisem imela partnerja, ko pa preberem nekaj takega izpod peresa fanta, da ‘se je odklopila in jo je skenslal, ‘ pa sem prav vesela, da sem se v tem lajfu izognila tako slabemu odnosu, nespoštovanju in da ne rečem norčevanju, tako da o meni ne more noben govorit, da ‘me je,’ še dobro, ker očitno seks pri ženskah pomeni avtomatsko ponižanost, kot opisano.[/quote]

Nč, ni žalostno, ne sekiraj se, niso vse ženske vredne truda, tako kot mi moški ne, (sam nisem nobena izjema, sem pa realen), tak je lajf. Tukej sem bil kvečjemu jst ponižan, če si prebereš še enkrat, ker se po končanem odnosu ni potrudila, da še men pride. Čudne ste kvečjemu, ženske, ki tako razmišljate.

Jaz pa imam težavo, ker do danes, stara sem 45 let, nisem doživela vaginalnega orgazma. Drugače uživam v seksu, strastna itd, prav do orgazma, razen draženja klitorisa, pa ne uspem:(


sem moški,orgazem samo zaigram
hehehe

A sploh moški lahko igra?!

ženske imajo ali ne, moški pa tega ne more igrat

Kako pa to lahko ti zaigraš? Ne razumem, saj se ja vidi če imaš kondom, da je napolnjen, če pa brez kondoma pa ja ženska ve ali ti je prišlo ali ne!!!!!!!!!! Nič ne ostane notri, gre vse ven veš, tako da če misliš da ženska ne ve da fejkaš si res butl. Haha.


Kako poskrbiš? Načeloma je najboljše, če mene vprašaš, da oba poskrbita tako zase, kot za drugega. Ne moreš poskrbeti samo zase. To je slab odnos, vsaj dolgoročno gledano.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345



O, ja, moški lahko zaigra orgazem oz. ga niti ne zaigra, samo poroča, da mu je prišlo.

Tisti, ki ne veste, kako je to možno, ali niste še nikoli seksali ali pa se ne spomnite, kdaj ste sploh seksali.
Ko pravite, da se “vidi”, kdaj mu pride, malo preveč teoretizirate. Seveda je res, da se vidi – če gledate! Zdaj pa povejte: kdaj ste si ogledali njegov poln kondom? Ste preverili, da je poln? Ali pa ste mogoče že pozabili, da se po seksu vse dogaja nekam nedoločno, da ni fokusa, da po končanju niste ne vem kako zbrani, da vam misli malo odtavajo, da ste pozorni (če sploh) na druge stvari, še najmanj pa na kondome in robčke, v katere se obriše?

Skratka, lahko bi rekli: kdor ne seksa, ta ne ve!

Nikoli nisem imela partnerja, ko pa preberem nekaj takega izpod peresa fanta, da ‘se je odklopila in jo je skenslal, ‘ pa sem prav vesela, da sem se v tem lajfu izognila tako slabemu odnosu, nespoštovanju in da ne rečem norčevanju, tako da o meni ne more noben govorit, da ‘me je,’ še dobro, ker očitno seks pri ženskah pomeni avtomatsko ponižanost, kot opisano.[/quote]

Si mnogo preveč tankočutna za našega popajčeta. Morda te pa nekje čaka nekdo, ne obupaj, če si tega želiš…

Res si me nasmejala s to izjavo, ha, ha, ha za dodatek. Očitno imaš premalo treninga iz tega področja, pa še danes ti je malo dolgčas , nimaš kaj početi, mož je PRI ali NA ….. in si “naumila” novo temo na MON-u. No kar pogumno naprej, za začetek tvojih domnev pa si malo oglej seksi strani, predlagam XVIDEOS in boš dojela vso razkošje orgazma moških, žensk pa na žalost ne, ker je težje dokazljivo. Lp

Enostranska spolnost je zgolj izkoriščanje, zloraba, ne pa “spolni odnos”. Zato je seveda logično, da obe vpleteni strani doživita potešitev. Praviloma moški z orgazmom težav nimajo, zato se bo moški, ki žensko ljubi, najprej potrudil zadovoljiti njo, potem pa nadaljujeta še do njegovega vrhunca. Mi je to nekaj povsem naravnega.


Z lahkoto. mal zajamraš, dol ti pa itak pade, ko vidiš, da ne bo nič. Tolk se pobrigaš, da njej pride, da je potem mir.

A moški ne znate doživet orgazma brez izliva? Eni tudi to znamo. Res pa je potrebno veliko vaje in samoobvladanja. je pa noro.

Nikoli nisem podvomila. ni možnosti bilo da mu ne bi prišlo, Oba usklajena 🙂

Pri meni je bilo ravno obratno, tipi so zmerja doživeli orgazem, jaz pa redko, večinoma sem ga morala hliniti. 🙂

Pri meni je bilo ravno obratno, tipi so zmeraj doživeli orgazem, jaz pa redko, večinoma sem ga morala hliniti. 🙂

PRI SAMOZADOVOLJEVANJU S PRSTI ALI Z DILDOM GA VSAJ ZMERAJ DOŽIVIM. 🙂

Pri meni je bilo ravno obratno, tipi so zmeraj doživeli orgazem, jaz pa redko, večinoma sem ga morala hliniti. :)[/quote]
Te vsaj dildo in vibrator pripeljejo do orgazma.

ti povem, da sem isto razmišljal do pred kratkim. Vedno najprej poskrbel za njo, ko sem bil na vrsti jaz pa ni bilo kot sem želel. Z njene strani ni bilo več interesa. Ti poskrbi za sebe, da se boš imela lepo in je to to. Tudi jaz sem začel tako delati in mi je veliko boljše pri seksu. Zapomni si, da je vedni nekdo, ki daje in nekdo, ki jemlje.

Boš ti tista, ki daješ, ali boš tista, ki jemlješ?

Lp


Zakaj pa se dereš?

Nobena ženska ni odgovorila na prvotno vprašanje. Kako to?

New Report

Close