Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bolečina v nogi

Bolečina v nogi

Pred petimi dnevi me je med tekom začela boleti leva noga nad gležnjem, na notranji strani. Ne spomnim se, da bi se udaril ali čudno stopil. Tisti dan me je noga močno bolela, v naslednjih dneh pa je bolečina popustila, vendar me še vedno rahlo boli, bolj pa če poskusim teči. Dva dni pred tem, ko me je bolelo, sem pretekel daljšo razdaljo. Zanima me, ali sem samo preobremenil mišico ali gre za kaj drugega.

Lahko gre tudi za vnetje pokostnice.

Nikoli ni bilo nobene otekline ali modrice

Za vnetje pokostnice gre, sam sem isto stvar staknil. Ni otekline in spremembe obarvanosti na koži, le ko se dotakneš goleni na določenih mestih te zaboli, zaboli pa te tudi ob obremenitvi goleni. Edina rešitev je, da opustiš tek dokler bolečina ne popusti (2-3 tedne), oz. si lahko daš led na boleč del za hitrejše okrevanje.
Tudi sam sedaj kolesarim in pri kolesarjenju ne čutim bolečine, teči pa zaradi bolečine sploh ne morem.
Prehitro smo začeli premagovati prevelike razdalje in sedaj je prišlo do tega, sam nisem vedel, da to obstaja, ker mi ni nihče povedal, vendar sedaj vem in bom bolj pazil, ker nočem izgubiti spet treh tednov teka.

LP

New Report

Close