Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mladinska knjiga zaposljuje

Mladinska knjiga zaposljuje

Mladinska knjiga naj bi zaposlila 9 prodajalcev, najprej preko usposabljanja, potem pa redno.
Ceprav prisegajo, da gre za delo v trgovini, imam na sumu, da gre za terensko prodajo.
Pozna kdo?
Bila sem na razgovoru, a ko sem omenila, da terensko ne bi delala, so razgovor hitro zakljucili. Dva pred mano so poslali se v rrugo sobo in so izpolnjevali neke vprasalnike, mene so poslali domov.

Škoda, da si zavrnila.

Kaksen poklic pa zahtevajo kot pogoj za zaposlitev?

Nisem zavrnila. Samo povedala sem, da sem prej delala na terenu in zdaj ne bi vec.


Brez zamere ali pa z njo. Z uporabo take slovnice, kot si jo napisala v tem postu, te tudi jaz ne bi zaposlila. Če hočeš delo, ne službe se vsaj malo potrudi tudi na tem področju.


Brez zamere ali pa z njo. Z uporabo take slovnice, kot si jo napisala v tem postu, te tudi jaz ne bi zaposlila. Če hočeš delo, ne službe se vsaj malo potrudi tudi na tem področju.[/quote]

Si ti tista, ki je sedela na moji levi? 😛
Saj ne iscete lektorje, ampak prodajalce 😀


Brez zamere ali pa z njo. Z uporabo take slovnice, kot si jo napisala v tem postu, te tudi jaz ne bi zaposlila. Če hočeš delo, ne službe se vsaj malo potrudi tudi na tem področju.[/quote]

Si ti tista, ki je sedela na moji levi? 😛
Saj ne iscete lektorje, ampak prodajalce :D[/quote]
Ni vredno komentarja. V glavnem to ni niti delo, še manj pa služba zate. Predvidevam, da pri takem delu pričakujejo vsaj pogovorno znanje slovenščine. O tvojih ugibanjih pa ne bi.

Si ti tista, ki je sedela na moji levi? 😛
Saj ne iscete lektorje, ampak prodajalce :D[/quote]
Ni vredno komentarja. V glavnem to ni niti delo, še manj pa služba zate. Predvidevam, da pri takem delu pričakujejo vsaj pogovorno znanje slovenščine. O tvojih ugibanjih pa ne bi.[/quote]

Prosim, izvoli, popravi napake. Nauci me, kako je pravilno, vsaj na zgornjem primeru.

Prav.
Za začetek Mladinska knjiga zaposluje in ne zaposljuje.
Šumnikov in sičnikov v tvojem postu ni š, č, ž.
Poslali so te v rrrugo sobo, drugo, tukaj verjamem, da je napakica v pisanju. Pač poslali so te v drugo sobo.
Vse v redu. Verjemi, da je bilo vse napisano dobronamerno. Želim ti seveda čimprej čimboljšo službo in zadovoljstvo pri delu.
Lep dan in prijeten vikend.

Če so te takoj, ko si rekla, da na terenu ne bi delal, poslali domov, je jasno, da so delovna mesta za prodajalce na terenu.
Nič nisi zamudila ….

1 napaka…
se kaj mogoce?

Sem iz S Primorske, na razgovoru nisem bila, niti me to delo, sploh pa na terenu ne zanima.
Slovnica pa me.
Lp in lep vikend.

Hehe, ce te zanima slovnica, potem nisi falila samo temo, ampak cel forum!

Tudi jaz tako mislim. Koliko novih knjigarn pa odpira MK, da bi zaposlila 9 prodajalcev?

O Sveta Nebesa… ups, zdaj pa ne vem, al se nebesa piše z veliko ali z malo začetnico…

Ehh, odločila sem se, da v mojem primeru (verjamem vanje) bo kar prav z veliko začetnico.

Manjka ena vejica.

New Report

Close