Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Monklje, so vam rahlo neobriti moški šarmantni?

Monklje, so vam rahlo neobriti moški šarmantni?

Običajn se brijem vsake dva tri dni, zdaj se pa nisem dober teden. 🙂 Kamorkoli pridem sem od poznanih deležen začudenega pogleda, brat mi je celo na hitro vrgel na mizo 50 evrov da bom imel za nakup žiletk za britje. 🙂 Sam sebi se pa zdim tako še kar lep, šarmanten in še bolj moder človek z mešano sivo in temno poraščenostjo po obrazu. 🙂

Brez slike ne moremo komentirat. Naredi kot ti ustreza,

Men so….ce mislis, da ti pase jo imej pa se 50e vzam za pol, ker si jo bos slej kot prej obril.


Saj to me ne skrbi, jaz že vse življenje delam vse po svoje, se nisem nikoli nikomur uklanjal ali podrejal, niti prikimaval, če sam nisem bil enakega mneja. 🙂 Zgolj vprašam tako, itak nima namena pustit brade, je bilo bolj to, da ni bilo cajta in se mi ni dalo. 🙂


Saj to me ne skrbi, jaz že vse življenje delam vse po svoje, se nisem nikoli nikomur uklanjal ali podrejal, niti prikimaval, če sam nisem bil enakega mneja. 🙂 Zgolj vprašam tako, itak nima namena pustit brade, je bilo bolj to, da ni bilo cajta in se mi ni dalo. :-)[/quote]
Če tebe ne moti in tvojo drago potem ni problem, nas tudi ne. Pač sprememba.

jaaaaaaa 🙂

veliko bolj kot tisti pobriti povsod in vsak dan in spodaj in zgoraj…da bruhneš!!!!

ti kar pusti kak teden, pa se brij ko ti ustreza. Super simpatično!!!


Ampak klinc, 50 eur sem pa vzel, kaj pa čem, se nikoli ne branim, če mi kdo kaj da. 🙂

je pa tvoj brat zelo radodaren, 50 evr sam za želetke…Kupuje zlate:)?

Seveda je to, ne samo praktično, je tudi modni hit….in takšna, do enega tedna bradica… je….wauw 🙂

Na pa je šlo 50 eur za kurit pod drevesi 🙂

Neobriti so zakon.

Domišljija….

Rofl. Če hočeš zgledat starejši, kr furaj brado. Ja, siva brada je babam ful seksi, not. Brada paše mulcem, starim pod 30, pa še to samo če ima baby face. Da kao zgleda bolj odraslo.

Vprašanjev v naslovu?

Meni so rahlo neobriti moški strašno všeč:))) Ampak ne vem, če bi bila jaz tebi, ker sem v bistvu samo ena puhloglava Monklja.

Pha ha. vedno me je zabavalo, kako se eni dedci prepričujejo da so zaradi starosti,sivine, brade…šarmantni. ja ful, kot babe zaradi gub in celulita.

Moj mora bit obrit do nule, ni mi všeč niti brada, še manj pa kakšni brki in frizura mora bit čist čist kratka, ob stran mal bolj zabrita.

Odvisno od človeka, njegovega imidža, karakterja … Vse to skupaj naredi človeka.
Najhuje mi je, ko je brada druge barve kot lasje.
Če bi bilo treba izbirat brez las in brez brade, po raje izberem z 🙂

on hoče povedat, da je že tako švoh, da mu je celo brat začel denar dajat.
še dobro, da je plešast, se mu vsaj striči ni treba.

Polarni to pa res ni tolk dela no, če vsake dva ni malo klinco vržeš okoli brade 🙂

Hm, mogoče če je en dan ali dva ne pobrito, po dobrem tednu pa ne več. Čeprav tako strnišče zna opraskat nežno žensko kožo. Meni osebno je lepše, če se moški brije. Ampak njegova brada je njegova stvar in če si si lepši tako je to to ;).

Bradica pa strgane kavbojke pri 40+ letnem dedcu..wannabe mladcu ha ha ha…

Rahlo neobriti, s poudarkom na “rahlo”, ja. Če zgleda urejeno, ne zanemarjeno. To je cool.

Na bruhanje mi pa gredo današnje talibanske brade… totalen bruh! Kaj tipi res mislijo, da so seksi s tistimi nagravžnimi, dolgimi ščetinami po frisu? Prav grozljivi so.

dedci z dolgimi bradami so ali predstavniki lumberjack mode, ali pa MGTOW-jevci, ki jim dol visi za babje mnenje.

New Report

Close