Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mačke so mi posrale cel vrt!!

Mačke so mi posrale cel vrt!!

Pozdravljeni!
Moj sosed ima 5 mačkov ki so vedno zunaj in hodijo meni srat v vrt in okrog vrta imam ograjo. Pred dvema tednoma sem preštihala vrt, danes pa vidim da je cel vrt prehojen in razkopan od mačkov tako da zdaj ne morem niti hrane iz vrta jesti ker so mi mački vse posrali. Sosedu sem šla že lansko leto reči pa mi je rekel da pač mački lahko hodijo kjer hočejo. V drugi temi sem prebrala da lahko posuješ s poprom in sem poskusila pa še vedno pridejo srat.
Hvala za odgovore
lep pozdrav

predlagam ti da prodaš hišo in se preseliš v stolpnico v 13 nadstropje… samo pazi tam so pa ptiči, ki ti bodo srali po oknih, takoj ko jih boš pomila…

Res super odgovor. Mačke, ki delajo škodo, so pa od Svetega Ludvika?
Mačke pač v rahlo zemljo hodijo srat. Dvomim, da lahko preprečiš. Pravilo je sicer, da tam, kjer jedo, ne serjejo. Ta trik sem nekje prebrala. Ali pa jih poloviš in odpelješ v zavetišče.

nova
Uredništvo priporoča

Xutim kako sijezna
Ne gre sam enkrat poskusit in tako tanko linijo nardit.na siroko pa tam kjer se userje.pa veckrat
Al pa nabij tezapant na enem konc v tla s kakim zeblom na dugem v tla z zeblom pa vmes 10cm pa spet tud na sirok pa se po vrtuja bo cudn ampak ce bos ti bolj trmasta kot macek ti bo uspel.
Ce je men bo tud teb.mi je pa cist utrgal .da sem posula okol vrta na fejst sirok rajsnedle in vsakega na prov obrnila plus selotejp

Nekaj imaš narobe s tipkovnico, zelo težko te je brat. Kakšen selotejp? Samo ob robovih vrta- če slučajno stopijo gor?

Obstaja kakšna hrana, ki mački zelo škodi? Ne mislim strup. Nekaj, ker ji škodi in jo posledično odvrne od tega, da bi šla še kdaj na isto mesto po hrano, ali sploh pogledat?

Sram naj vas bo vse. Mačke so čudovita plemenita bitja vi bi jih pa s poprom preganjali pa zastrupljali.Mačke bi morala nahraniti in jim narediti eno gredo za srati ne pa zastrupljati.


Ne bi jih zastrupila, to ne. Če pa pomislim, da one mene zastrupljajo s svojim drekom po gredicah (kje piše, da so vse sralke 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zdrave??!!), potem bi jim z lahkoto dala nekaj, ker bi jim povzročilo zdravstvene težave in ne bi več prišle na moj vrt.

To je res grozno, pri nas isto. V bistvu smo zaradi mačjih iztrebkov sčasoma opustili vrt. Hrana, ki zraste v taki zemlji, namreč ni OK:

Enako. Sedaj posadim le še paradižnik. Še paprika mi je prenizka. Sem že videla mačko, ki se je drgnila med paprikami, vse je bilo od dlak. Bljak :(((.
Tako mi je hudo zaradi vrta. A nihče tiste solate,….zelenjave ni hotel jesti.

Enako. Sedaj posadim le še paradižnik. Še paprika mi je prenizka. Sem že videla mačko, ki se je drgnila med paprikami, vse je bilo od dlak. Bljak :(((.
Tako mi je hudo zaradi vrta. A nihče tiste solate,….zelenjave ni hotel jesti.[/quote]

ker kupljena je pa sterilna ane 🙂

Se bom potrudla lepse pisat.
Torej sirok selotejp na zacetek vrta.zabijes v tla pomagas si z zeblom ga napnes na dug konc vrta ga zabijes v tla.potem se eno linijo ker mora bit na sirok ker macek lahko prestop.potem se rajsnedeljne vsakega postavis s spico gor sej to je jasno a ne.macek ko vid neki cudnega na tleh rata zlo previdna.potem bo sla na drug konc vrta in ce tud tam ne bo mogla cez ji ne bo nic jasno.
Predstavljaj si jo kako se praska po glavi s taco.
Upam da sem dost jasn [email protected] ti ni kej jasno prasi.bod bolj zajebana kot macki opazuj kdaj pride ce se da.rajsnedlnov bos kr neki rabla ampak evo men je ratal.je pa res da sam cakam ker se kotijo kdaj bo druga runda prisla k ne pozna mene in moje cudne metode.

Enako. Sedaj posadim le še paradižnik. Še paprika mi je prenizka. Sem že videla mačko, ki se je drgnila med paprikami, vse je bilo od dlak. Bljak :(((.
Tako mi je hudo zaradi vrta. A nihče tiste solate,….zelenjave ni hotel jesti.[/quote]

ker kupljena je pa sterilna ane :-)[/quote]

Pri kupljeni vzameš marsikaj v zakup. Zato jo pa gojiš doma, da veš točno, kako je zrastla. Potem pa pride trop smrdljivih, podivjanih mačk in to vse uniči.

Nabavi si psa, da bo pregnal mačke. V najslabšem primeru bo njihov drek požrl …

Glej, jst imam tudi muco doma. Tudi vrt in vem, da bi bila zelo jezna, če bi mi sosedove mačke srale po mojem vrtu. Hrana iz posranega vrta ni apetitlih. Kaj jim pa lahko poper škoduje?


Pa dobro, delaš problem, kjer ga ne bi bilo potrebno imeti. Torej kupi 7-8 lesenih količkov, ali pa isto število betonskega železa palic dolžine 1-1,5 m jih zabij v tla, okrog ovij zeleno mrežo, višine cca. 1m , ki jo dobiš v vsaki kmetijski trgovini in problem bo rešen. Še malo mrežo privežeš na količke oz. železne palice in verjemi, tvoj problem bo rešen. Zagotavljam ti, da ta zadeva pri nas deluje že več kot pet let. Pa še s sosedom bosta v dobrih odnosih, razen če ni posredi kaj drugega.

Glej, jst imam tudi muco doma. Tudi vrt in vem, da bi bila zelo jezna, če bi mi sosedove mačke srale po mojem vrtu. Hrana iz posranega vrta ni apetitlih. Kaj jim pa lahko poper škoduje?[/quote]
Tudi jaz imam mačkona in vrt. Mačkona sem naučila, da serje pred hišo v pesek. Nikoli ne gre srat na vrt. Ne naš, ne sosedov. Vem, ker vsak dan pucam njegov sekret.

Glej, jst imam tudi muco doma. Tudi vrt in vem, da bi bila zelo jezna, če bi mi sosedove mačke srale po mojem vrtu. Hrana iz posranega vrta ni apetitlih. Kaj jim pa lahko poper škoduje?[/quote]
Tudi jaz imam mačkona in vrt. Mačkona sem naučila, da serje pred hišo v pesek. Nikoli ne gre srat na vrt. Ne naš, ne sosedov. Vem, ker vsak dan pucam njegov sekret.[/quote]

Lepo so naučeni. Kaj pa naj jaz naredim s petimi potepuškimi mačkami, ki imajo moj vrt za zabavo, za kopanje, za wc….vse, kar hočeš:_(((..??


Tudi jaz imam mačkona in vrt. Mačkona sem naučila, da serje pred hišo v pesek. Nikoli ne gre srat na vrt. Ne naš, ne sosedov. Vem, ker vsak dan pucam njegov sekret.[/quote]

Lepo so naučeni. Kaj pa naj jaz naredim s petimi potepuškimi mačkami, ki imajo moj vrt za zabavo, za kopanje, za wc….vse, kar hočeš:_(((..??[/quote]
Poloviš z živolovko, pa pelješ v zavetišče. Nimaš druge možnosti.

Lepo so naučeni. Kaj pa naj jaz naredim s petimi potepuškimi mačkami, ki imajo moj vrt za zabavo, za kopanje, za wc….vse, kar hočeš:_(((..??[/quote]
Poloviš z živolovko, pa pelješ v zavetišče. Nimaš druge možnosti.[/quote]

Saj nisi resna !! Katero zavetišče bi vzelo 5 potepuških, podivjanih mačk ?? Ne mi takih stresat!

…in po celem vrtu odlagal svojega (daljšega, debelejšega, smrdljivejšega) od mačke :-PPPPPP

PRAVNO GLEDANO JE SOSED ODGOVOREN, ČE TI S SVOJIMI ŽIVALMI POVZROČA PREGLAVICE. Zahtevaj, da naj mačk ne spušča na TVOJO nepremičnino.

Ti pa si že tečna in vedno znova odpiraš teme na to ,da ti mačke kakajo po vrtu.
Eni tu skupaj z avtorico,pa ste res bolani v glavi,da predlagate zastrupitev mačk. Niste normalni.
Saj ti pa je en predlagal lepo, na humani=človeški način, kako urediš to zadevo.

Kako humano uredit zadevo? Povej!

…in po celem vrtu odlagal svojega (daljšega, debelejšega, smrdljivejšega) od mačke :-PPPPPP[/quote]

Psi ne serjejo po vrtu, po navadi si najdejo svoj kotiček na zelenici in potrebo opravljajo tam.

New Report

Close