Forum: Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

gledanje ta nazaj- NI MOŽNO

Nova tema
Default avatar t2 PROBLEM 20 Apr 2017 11:38

Kaj je to??!! Sedaj že Fox ne gre za nazaj, prej National Geograpfic, Cinestar. Kdaj bo to vspostavljeno??

Je tukaj kdo od t2, ali koga tam pozna?

Mi bomo počakali do 1.maja, potem gremo kam drugam. Ampak kam?

Ps.s me je klicala znanka, baje tudi športnih kanalov ni možno gledat za nazaj. Potem je to že 90% od tega, kar gledamo:((.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar je že tukaj 20 Apr 2017 12:10

Če bi vsaj na hitro pregledli naslove tem, ki so na prvi strani, bi hitro ugotovili, da je točno to že nekdo izpostavil včeraj in še danes teče debata.

viewtopic.php?f=151&t=11062641

Default avatar ne samo da 20 Apr 2017 12:23

Prikaži citatt2 PROBLEM napisal:
Kaj je to??!! Sedaj že Fox ne gre za nazaj, prej National Geograpfic, Cinestar. Kdaj bo to vspostavljeno??

Je tukaj kdo od t2, ali koga tam pozna?

Mi bomo počakali do 1.maja, potem gremo kam drugam. Ampak kam?

Ps.s me je klicala znanka, baje tudi športnih kanalov ni možno gledat za nazaj. Potem je to že 90% od tega, kar gledamo:((.
Ne samo, da ves čas plačujemo za zamik, tudi ne vemo, kdaj bo še kaj mrknilo. Neodgovorno.
Naj povedo, da tega ne bo več, odračunajo za nekaj mesecev (par stvari se že dalj časa ne da gledat) pa bo rešeno. Tisti, ki ga to ne gane, bo ostal, ostali iščemo kaj drugega.

Default avatar ceneno je to 20 Apr 2017 12:31

Tudi jaz sem kot uporabnica t2 to opazila. Se mi zdi res cenena finta. Problem je spet v drobnem tisku: šest mesecev ne moreš stran, ne da bi plačala nekakšno globo. Tako so mene podučili, ko sem hotela stran. Pa sem preverila in je res. Hudiča, nikoli ne beremo drobnega tiska, ko gre za take stvari...

Default avatar dobro da smo 20 Apr 2017 12:47

Prikaži citatceneno je to napisal:
Tudi jaz sem kot uporabnica t2 to opazila. Se mi zdi res cenena finta. Problem je spet v drobnem tisku: šest mesecev ne moreš stran, ne da bi plačala nekakšno globo. Tako so mene podučili, ko sem hotela stran. Pa sem preverila in je res. Hudiča, nikoli ne beremo drobnega tiska, ko gre za take stvari...
Mi smo že nekaj let pri t2. Do sedaj , do pred par meseci ni bilo najmanjšega problema. Sedaj pa kar odpovedujejo (po sklopih) gledanje za nazaj. Bomo odpovedali, t.j. zamenjali.

Default avatar sonja_d 20 Apr 2017 13:01

Groza! Mi smo klicali včeraj na t-2 in so rekli, da se je zapletlo pri podaljšanju pogodbe pri programih fox in da urejajo... Totalno neprofesionalno in neodgovorno do naročnikov, nikogar niso obvestili! Me zanima, če bo položnica kaj manjša konec meseca - če ne bo kakšnega popusta, dodatne akcije, tudi mi menjamo operaterja...

Default avatar ko bi bil le fox in to zadnjih 20 Apr 2017 13:10

Prikaži citatsonja_d napisal:
Groza! Mi smo klicali včeraj na t-2 in so rekli, da se je zapletlo pri podaljšanju pogodbe pri programih fox in da urejajo... Totalno neprofesionalno in neodgovorno do naročnikov, nikogar niso obvestili! Me zanima, če bo položnica kaj manjša konec meseca - če ne bo kakšnega popusta, dodatne akcije, tudi mi menjamo operaterja...
Ko bi bil le Fox in to zadnjih par dni. Je pa še Cinestar (že precej časa), menda tudi National G. (ne vem ,koliko časa), šport. Tega je polno in že nekaj časa. Položnice bi morale biti nižje že par mesecev, če smo natančni.
Mi bomo zamenjali, če do 1. maja ne bo vse nazaj, kakor je bilo pred 3-mi leti, ko smo tega operaterja vzeli.

Default avatar nič ne bo s tem t2 20 Apr 2017 13:29

Mi smo naslednji teden do po praznikih na dopustu. Ko pridemo domov , mislim da 3.5., preverimo, če zamik dela. Če ne, še isti dan zamenjamo, odpovemo t2.

Default avatar ne kaže drugega 20 Apr 2017 15:38

Prikaži citatnič ne bo s tem t2 napisal:
Mi smo naslednji teden do po praznikih na dopustu. Ko pridemo domov , mislim da 3.5., preverimo, če zamik dela. Če ne, še isti dan zamenjamo, odpovemo t2.
Jaz zelo veliko gledam za nazaj. Bomo zamenjali.

Default avatar Denar ne pada z neba 20 Apr 2017 18:17

Časovni zamik= Reklama killer= Manj prihodkov= Višja naročnina

Default avatar dobila odgovor s t2 21 Apr 2017 07:19

So mi odgovorili. Fox naj bi v klratkem spet imel časovni zamik, za šport ne vedo, kdaj bo.
Sedaj, ta v kratkem ???? šport me v bistvu ne zanima.

Stran 1 od 1
Na vrh