Forum: Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

pes urinira na hišo

Nova tema
Default avatar zuis 20 Apr 2017 11:35

sem že včeraj vprašala v temi o mačkah, pa ni odziva, zato izpostavljam v novi temi:
kako naj sosedovega psa prepričam, da neha po naši fasadi scat? pride, taco gor, fasada vsa v madežih :( in to niti oprat ne gre, madež ostane.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar Psu 20 Apr 2017 11:49

Psu plačajte kastracijo, pa bo lulal kot psice - ne bo dvignil noge in posledično ne bo lulal po vogalih.

Default avatar to ni 20 Apr 2017 11:53

to ni konstruktiven odgovor.

Default avatar nevzgojeni sosedje 20 Apr 2017 12:11

Nimam pravega odgovora, vem pa, kako je to zoprno, ker je naš bivši sosed tudi imel psa, ki je bil pa še hujši in je hodil opravljat veliko potrebo pred naša vhodna vrata.

Mi smo razmišljali pač o ograji, vendar smo se pa kasneje odselili, tako da smo se rešili tega problema, tako da edino ograja ti ostane, ker drugače nimaš kaj druga kot trpet.

Default avatar v piranu tako 20 Apr 2017 12:28

V Piranu na vogalih lahko vidiš plastične steklenice, napolnjene z vodo. Firbec mi ni dal miru, da ne bi preverila, čemu so tam. In so pojasnili, da mačke ne urinirajo gor, če so flaše z vodo nastavljene. Zdaj pa ne vem, al so me nahecali ali je res. Jaz bi poskusila, saj nič ne stane.

Default avatar Tudtiposkus 20 Apr 2017 13:11

Tud ti poskus s poprom.
Pac kak m stran od fasadenasuj linijo popra.preden pride do fasade snnofa vsepovsod ima tud dober snof tko da zna pomagat sam ne takoj ]opustit.
Lahk pa si nabavis eno palco na kateri bo kaka rdeca cota in. Ga cakas.ko pride zamahnes po tleh da spizdi to 3x nardis.pol pa sam to palco naslonis na fasado da jo pes vid.in seveda misli da bo palca spet podivjala in gre kr mim.sam nobenih zvokov ne spusci.pa palca naj bo v sredisci ti bod pasiven.pol pa sporoc kak ti je ratal men je sem se pa zavzela k pr norcih.prov sedela sem zuni tud po par ur in cakala.upam da ves vsaj priblizno kdaj hodjo scat najbrz jih ob nekje enaki uri spustijo torej zjutraj in mogoce zvecer.oprost za napake pisem prek tel.pa mama debele prste

Default avatar lumpaa 20 Apr 2017 14:30

O to bi tudi jaz rada vedela, imamo hišo, ki je zraven pločnika in jasno vsak cucek na vogalu hiše dvigne taco, manj kot pol metra od vhodnih vrrat, polivala sem že z kisom , tobak posula,, niič ni pomagalo, imamo pa vrlega sprehajalca, ki ga sicer nisem še dobila in pusti svojemu pesjanu opravit tudi veliko potrebo pred vrati, na kar prometnemu pločniku in ne pospravi za svojim cuckom, mislim da bo žru tist drek enkrat ko ga dobim ( lastnik). Nimam pa kaj saj je javna površina.
Dajte lastniki bodite pravi lastniki in pospravljajte za svojimi psi in ne puščajte jim scat na vogalih bajt če ni vaša!

Default avatar lejdy 20 Apr 2017 14:37

Okrog hiše ograjo naredi

Default avatar haHAha 20 Apr 2017 14:48

Prikaži citatPsu napisal:
Psu plačajte kastracijo, pa bo lulal kot psice - ne bo dvignil noge in posledično ne bo lulal po vogalih.
Od kod ti pa ta neumnost? A za moške tudi tole velja??

Default avatar Gost g 20 Apr 2017 14:50

Prikaži citatPsu napisal:
Ni res!

Default avatar Tikma 20 Apr 2017 14:57

Ti k mas bajto na vogalu zakaj to dopuscas.
Posuj s poprom ti mas se sreco da ves kje pride oz ti sam na en konc scijejo.jebijimmater.vsem povrst

Default avatar bodi vesela 20 Apr 2017 15:17

Bodi vesela, da to počne. Zdaj veš, da ste vsaj toliko vredni da vas počije pes.

Stran 1 od 1
Na vrh