Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kak naj punco dobim?

Kak naj punco dobim?

A mate mogoč kakšn nasvet kak naj kero punco zapecam ku mi zadne cajte glih ne ratuje pa sm pol že tle začeu mal probavat pa ni glih šlu skoz?
A sm prveč direkten al kuga, da se me prstrašjo čeprou sm taka dobra dušča, taprav športnk pa še lep?

težiš sto na uro.
Tle gor so sm virtualne bejbe…, če bi jo res rad kdaj zavohu, boš mogu dol z neta it…, drugač se boš pa moral še naprej sam ukvarjal s svojim najboljšim prjatlčkom.
tle gor je “čista jeba”


Lep, mlad, športnik in dobra duša? A zato iščeš žensko po forumu, ki ni namenjen temu? Taki nimajo problema sebi v realnosti najti partnerico. Tko, da fantič ne nakladaj in koker si že dobil predhodni komentar, NEHAJ TEŽITI, KER SI ŽE NAPOREN!!!!!!


Dober pokazatelj za privlačnost so mokre hlačke. Ampak njene.


Lep, mlad, športnik in dobra duša? A zato iščeš žensko po forumu, ki ni namenjen temu? Taki nimajo problema sebi v realnosti najti partnerico. Tko, da fantič ne nakladaj in koker si že dobil predhodni komentar, NEHAJ TEŽITI, KER SI ŽE NAPOREN!!!!!![/quote]

Res sta mi ful pomagala oba. Fante rab nasvet vidva pa sam puvata po men!
Ku da nimam že dost drugih problemu in mi nikakr ne rata. 🙁

Eni pa ste. S takim načinom pisanja jo nikol neboš dobil. Pa na forumu kjer je vse anonimno še manj.

Ne vem kaj je naobe pr pisanji, je čist razumljiv. Ja sej zat bi pa rabu kakšn nasvet ane. Pa mi noben noče pomagat, no zdej si se še ti name spravu. 🙁

Kahlo 22 išče fanta, je fajn lepa, pridna, mlada.

Mi je že povedala, da nism zanjo.

Če bi ti napisu, da imaš vilo, mercedes, fajn plačo, pol bi pa bil za Kahlo 22.

začni s sedenjem in zaprtimi usti… ziher bo katera padla v naročje.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Lep, mlad, športnik in dobra duša? A zato iščeš žensko po forumu, ki ni namenjen temu? Taki nimajo problema sebi v realnosti najti partnerico. Tko, da fantič ne nakladaj in koker si že dobil predhodni komentar, NEHAJ TEŽITI, KER SI ŽE NAPOREN!!!!!![/quote]

Res sta mi ful pomagala oba. Fante rab nasvet vidva pa sam puvata po men!
Ku da nimam že dost drugih problemu in mi nikakr ne rata. :([/quote]
Prvo rejše začne pisate slovensko, ker te čisto nič ne razmen. Kej te misleš ka fsi gučimo toti tvoj kulčev jezek? Če bo mene kera pisala prveč, ko se srečama ki na nete, pa bo po domače klobasala, kej misleš, ka se mi bo dopala? Prve minus, plus še dosti drugeh, keko sen jih nejša tü gor pri tebe. Tak kak si zej ti misleš, ka si frajer, ker po domače pišeš tü gor, tak si tüde jas zej mislen, ka sen … taprave as.

Res sta mi ful pomagala oba. Fante rab nasvet vidva pa sam puvata po men!
Ku da nimam že dost drugih problemu in mi nikakr ne rata. :([/quote]
Prvo rejše začne pisate slovensko, ker te čisto nič ne razmen. Kej te misleš ka fsi gučimo toti tvoj kulčev jezek? Če bo mene kera pisala prveč, ko se srečama ki na nete, pa bo po domače klobasala, kej misleš, ka se mi bo dopala? Prve minus, plus še dosti drugeh, keko sen jih nejša tü gor pri tebe. Tak kak si zej ti misleš, ka si frajer, ker po domače pišeš tü gor, tak si tüde jas zej mislen, ka sen … taprave as.[/quote]

To si pa resno zaj dobro napisa hehe.

Res sta mi ful pomagala oba. Fante rab nasvet vidva pa sam puvata po men!
Ku da nimam že dost drugih problemu in mi nikakr ne rata. :([/quote]
Prvo rejše začne pisate slovensko, ker te čisto nič ne razmen. Kej te misleš ka fsi gučimo toti tvoj kulčev jezek? Če bo mene kera pisala prveč, ko se srečama ki na nete, pa bo po domače klobasala, kej misleš, ka se mi bo dopala? Prve minus, plus še dosti drugeh, keko sen jih nejša tü gor pri tebe. Tak kak si zej ti misleš, ka si frajer, ker po domače pišeš tü gor, tak si tüde jas zej mislen, ka sen … taprave as.[/quote]
Nvejm, jz gha prow urjdi zstwpm, tjebe pa tudi, tutčes prow z druzgha kwonca Kranjtanije, hehe!


Prvo rejše začne pisate slovensko, ker te čisto nič ne razmen. Kej te misleš ka fsi gučimo toti tvoj kulčev jezek? Če bo mene kera pisala prveč, ko se srečama ki na nete, pa bo po domače klobasala, kej misleš, ka se mi bo dopala? Prve minus, plus še dosti drugeh, keko sen jih nejša tü gor pri tebe. Tak kak si zej ti misleš, ka si frajer, ker po domače pišeš tü gor, tak si tüde jas zej mislen, ka sen … taprave as.[/quote]
Nvejm, jz gha prow urjdi zstwpm, tjebe pa tudi, tutčes prow z druzgha kwonca Kranjtanije, hehe![/quote]
Poprawk!
Nvejm, jz gha prow urjdi zstwpm, tjebe pej tudi, tutčes’ prow z druzgha kwonca Krntanje, hehe!

Res sta mi ful pomagala oba. Fante rab nasvet vidva pa sam puvata po men!
Ku da nimam že dost drugih problemu in mi nikakr ne rata. :([/quote]
Prvo rejše začne pisate slovensko, ker te čisto nič ne razmen. Kej te misleš ka fsi gučimo toti tvoj kulčev jezek? Če bo mene kera pisala prveč, ko se srečama ki na nete, pa bo po domače klobasala, kej misleš, ka se mi bo dopala? Prve minus, plus še dosti drugeh, keko sen jih nejša tü gor pri tebe. Tak kak si zej ti misleš, ka si frajer, ker po domače pišeš tü gor, tak si tüde jas zej mislen, ka sen … taprave as.[/quote]

Sej vem, da ste vzhodnjaki bolj zapostavljeni, pa ti bom pustil tvojih pet minutk slave.
Srečno. 😛

Ne vem kaj je naobe pr pisanji, je čist razumljiv. Ja sej zat bi pa rabu kakšn nasvet ane. Pa mi noben noče pomagat, no zdej si se še ti name spravu. :([/quote]

Spravila, misliš. Nisem moški. Nehaj se pritoževat in smilit samemu sebi. Vn iz hiše pa bo

Decko ne daj se…
Cist fajn si…mogoce sam mal bolj razlocno pisi…
Si pa pravi pozitivc, tko., da kr tko naprej.ena bo ze naletela.
A si ze pustil kak kontakt…no le dej…mogoce te pa se kera dobra stara koka potipa.nikol ne ves hehe

Od kod pa si, avtor? Jaz sem iz MB, lahko se kaj dobima, če bi rad. 🙂

Uuuuu zapalile se cure


Kolk pa stara?

Pozdravljena kiarchy.
Sem iz Krškega, vendar trenutno študiram v Ljubljani, tako da večino časa preživim tam. Seveda sem vedno odprt za srečanje, če ne drugega se boma ob dobr nasmejala. 😉
Moj kontakt je pa:
[email protected]
Me lahko kar kontaktiraš, sej ne grizem. 😉

Navihko bravo
Klarci bravo
Pol sporoc kak navihko je.a prov.

Mi velik pomen, da tud name kdo misli, čeprou mislm, da je bila tisto bolj provokacija, bomo se pustil presenetit. 😉

Fant veliko nas je ki drzimo pesti zate verjemi.
Ker si prijazen in niti mal nesramen tko kot so nekateri

New Report

Close