Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ni možno gledanje za nazaj

ni možno gledanje za nazaj

Fox programi po novem ne omogočajo gledanja za nazaj. Je mogoče kakšna možnost, da se to vzpostavi? Zakaj se ne da? Zelo zoprna reč!! ((

Pri nas imamo Telekom in ogled za nazaj dela brez problema.

Imamo t2. Do sedaj je to delalo.

t2 in vprašat. se je kdo že pozanimal? kličem, a sem ne vem kateri v vrsti……

Jaz sem pa takoj dobila vezo:) So mi pojasnili, da so jim nekako potekle (ali so jim ukinili?) pravice za časovni zamik na Fox programih in da potekajo pogajanja s ponudnikom. Da bo po vsej verjetnosti kmalu, ampak ne znajo povedat, kdaj točno je ta kmalu.

V glavnem, jaz čakam na časovni zamik na FOx Crime.

Hvala za informacijo. Tudi jaz sem klicala, malo čakala. Najbrž sem bila premalo vztrajna ;).

Telekomov Siol dela brez problemov.

Telekomov Siol dela brez problemov.[/quote]

Mi smo včasih /pred leti/ imeli Siol. Po par dni je bila slika zamrznjena, nič niso ukrenili. Smo preklopili na t2. To sedaj je po 5 letih prvi problem. Upam, da ga bodo kmalu rešili.

Glede na to koliko ponavljajo na foxovih programih, te funkcije definitivno ne potrebujem.


Jaz pa ravno zato. Izmed silnih ponovitev hočem včasih pogledat eno, ali dve od npr. včeraj. Ob uri, ko jo spet ponavljajo me ni doma.

Ah ta T-2 gre tudi v ku**c. Včasih sem jih vsakomur priporočal, sedaj pa kar nekaj crkuje TV (vmesnik javlja napako), podražili so ga na račun pro plusa in še za 3€ ga bodo čez nekaj mesecev, noben športni tv nima časovnega zamika, sedaj še fox… Počasi bo treba poiskati novega ponudnika.


Jaz pa ravno zato. Izmed silnih ponovitev hočem včasih pogledat eno, ali dve od npr. včeraj. Ob uri, ko jo spet ponavljajo me ni doma.[/quote]

Saj te razumem. Samo mi je malo hecno ker si izpostavila ravno foxove kanale, ker sem se fox crime-a zaradi ponavljanja malo naveličala. Meni bi to prišlo prav za kateri drugi kanal. Poskusi ulovit ob vikendih – so tudi ponovitve od celega tedna, sicer ne vse.


Jaz pa ravno zato. Izmed silnih ponovitev hočem včasih pogledat eno, ali dve od npr. včeraj. Ob uri, ko jo spet ponavljajo me ni doma.[/quote]

Saj te razumem. Samo mi je malo hecno ker si izpostavila ravno foxove kanale, ker sem se fox crime-a zaradi ponavljanja malo naveličala. Meni bi to prišlo prav za kateri drugi kanal. Poskusi ulovit ob vikendih – so tudi ponovitve od celega tedna, sicer ne vse.[/quote]

Nisem jih ravno izpostavila. Danes sem opazila , da zamik ne dela. Ne vem od kdaj, me nekaj dni ni bilo. Vem, da tudi programi Cinestar nimajo možnosti zamika. Že lep čas, škoda. Za šport mi je pa vseeno, ker ga ne gledam.

Zgleda ima samo t-2 te težave z zamikom, ker sem jaz na telemachu in dela vse bp. Sem pa slišal, da t-2 ni imel zakupljenega časovnega zamika do sedaj, zdaj pa so jih pogruntal in jim ukinil. Tako da fox ni kriv, ampak vaš operater.

Nekaj mora biti narobe z zakupom časovnega zamika. Svoje čase je vse delalo, potem že kar nekaj časa ne dela več Cinestar (vsi njegovi programi), sedaj pa par dni Fox. Mi smo drugače s t2 zelo zadovoljni, to bo pa problem, če ne bodo kaj ukrenili.


Imam T2 od včeraj zamik na Fox-u ne dela, pojasnilo operaterja, potekla je pogodba za gledanje programov za nazaj, smo v dogovorih za nov podpis pogodbe in upamo, da bo v najkrajšem možnem času vzpostavljena ta funkcija.

A kdo priporoča kakšnega drugega operaterja? Plačujem nad 50€ za teh nekaj programov ki jih gledam (+net), a sedaj so ukinili zamik pri foxu, nimajo ga pa niti pri športnih programih, niti pri national geographicu, se pravi več ali manj vseh programih, ki jih gledamo. Časovni zamik pa plačujemo. Prosim za nasvete.

Tudi jaz se sprašujem, kako bo to rešeno. Če bodo v kratkem spet imeli na voljo zamik, o.k., sicer bo treba vzet kaj drugega. Bojim se pa, da ne bo nič, da bo ostalo pri tem. Ne vem, kaj bi vzeli. S Siolom imamo zelo slabe izkušnje. Tale t2 je bil super, dokler ni postopoma začel ukinjat zamik.

Kličem jih, a ne prikličem. Ima kdo njihov e- naslov….kamor se lahko napiše vprašanja,pritožbe?

t2 = podn od podna

[email protected]

[email protected][/quote]

Jaz sem na to poskusil včeraj. Ne gre.

Jaz sem poslala brez problemov.

rečeno je bilo, da v kratkem. nihče pa ni vedel, koliko ta “v kratkem” traja. par dni, en teden, mesec, ali več.

Kolikor imam jaz izkušnje s temi operaterji pomeni “v kratkem”: Počasi si začnite iskati novega operaterja, če bi radi še kdaj videli časovni zamik.

New Report

Close