Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pomlad me daje- je res ljubezen v zraku?

Pomlad me daje- je res ljubezen v zraku?

Bol kot vdihujem tale ‘sveži’ mestni zrak bolj sem mnenja, da ni ravno ljubezni v zraku. Sem čakal in čakal pa nič, samo leta so se okoli obrnila, sedaj pa me je to spoznanje, da ljubezni ni v zraku tako šokiralo, da bi rabil nekoga, na katerega bi se lahko oprl, da bi prebrodil te težke trenutke, ker res ne vem kako naprej, saj se mi je podrl cel svet, ki sem ga poznal do sedaj.

PS: V roku treh dneh mi sporočite, če so vam bolj všeč kratkolasci ali dolgolasci, ker imam namen obiskati frizerja in se ne bi rad napačno odločil. 😉

Sliko daj pa ti povemo kaj, ti bolj pase

Pa se ce delas forumsko anketo…men osebno so najbolj vsec kratkolasci… dolgolasci sploh ne, in pobriti tudi ne… torej jratkolasci z lepo oblikovano frizuro. Samo to je samo zunanjost za prvi vtis. Notranjost, karakter dusa in oseba sama v dusi je pomembna. Toplina, zanesljivost, varnost, iskrenost. To je za zensko top.

Samo za resne kandidatke. 😉

Samo za resne kandidatke. ;)[/quote]
Ona je resna kandidatka. 😉

Lep odgovor, napisal sem malo za šalo, malo za res glede las (zase sem dolgolasec 1 mesec po zadnjem striženju-imam pa kratke lase).
Notranjost si pa tudi lepo opisala, no mogoče pa je res ljubezen v zraku, če si okol mojih let pa lahko poskusimo, saj pravijo, da poskusiti ni greh.

Samo za resne kandidatke. ;)[/quote]
Ona je resna kandidatka. ;)[/quote]

Ja no, še vedno se lahko prijavi na forum in me kontaktira preko ZS, saj ne grizem (vsaj ljudi ne). 😉


Ona je resna kandidatka. ;)[/quote]

Ja no, še vedno se lahko prijavi na forum in me kontaktira preko ZS, saj ne grizem (vsaj ljudi ne). ;)[/quote]
Saj veš, da je to tukaj, skoraj nemogoča misija. Mislim na to, da ti se kakšna javi. 😉

Ja no, še vedno se lahko prijavi na forum in me kontaktira preko ZS, saj ne grizem (vsaj ljudi ne). ;)[/quote]
Saj veš, da je to tukaj, skoraj nemogoča misija. Mislim na to, da ti se kakšna javi. ;)[/quote]

Take izzive imam najrajši.
Če obstaja verjetnost, pa naj bo še tako majhna se splača poskusiti, nikoli ne veš kaj oziroma kdo te čaka in vedno je bolje če poskusiš in ti spodleti, kakor pa da sploh ne poskusiš in potem razmišljaš, kaj bi bilo, če bi bilo.

PS: Za malo bolj sproščena vprašanja bi prosil, da ne bo tako resnih odgovorov, še sam skoraj zaspim zraven, ko jih pišem. 😉

Ja no, še vedno se lahko prijavi na forum in me kontaktira preko ZS, saj ne grizem (vsaj ljudi ne). ;)[/quote]
Saj veš, da je to tukaj, skoraj nemogoča misija. Mislim na to, da ti se kakšna javi. ;)[/quote]
Na MON je izbirk od zensk, samo bejž stran ker če te ena izmed njih dobi v roke SI GOTOF.


Saj veš, da je to tukaj, skoraj nemogoča misija. Mislim na to, da ti se kakšna javi. ;)[/quote]
Na MON je izbirk od zensk, samo bejž stran ker če te ena izmed njih dobi v roke SI GOTOF.[/quote]

Mogoče si pa želi, da bi bil gotof;))), da bo videl kako to sploh je…

In če pokličete v naslednje pol ure, dobite še dodatno enega nešokiranega 🙂

Samo za resne kandidatke. ;)[/quote]
Ona je resna kandidatka. ;)[/quote]
seveda ja, za resne kandidate sem jaz vedno tudi resna kandidatka


Ona je resna kandidatka. ;)[/quote]
seveda ja, za resne kandidate sem jaz vedno tudi resna kandidatka[/quote]

Lahko se komot registriraš in me kontaktiraš preko ZS, si lepo povedala in nimam kaj dodat k temu, kar si napisala.
Srečno. 😉

Evo komot sem se registrirala. 🙂
če želiš me lahko kontaktiraš na zs.

Pomlad je vsekakor v zraku, če to želimo priznati ali ne….:)
Lepo.

O ja, pomlad je vsekakor v zraku, alergija mi teži, da nimam časa občutit ljubezen v zraku :).

Samo- on ob resnih odgovorih skoraj zaspi, ni za brat ravno resen kandidat, če nima kaj za dodat k tistemu skromnemu stavku, ki ga je dekle napisalo in takoj zapalil za to ;). Hehe, kako prozorno.

Čisto tako, resno.
Fama o pomladi, rožice, narava, ki se prebuje itd. Se mi zdi, da glih zaradi tega ljudje še bolj hrepenimo po ljubezni istočano pa pregorimo zaradi te želje v tem času, ker smo preveč v oblakih, kar se partnerstva tiče.
Po drugi strani pa, zaspana zima je mimo in je pač treba osvežit duh in telo, isto kot narava, to se pa najbolj naredi, ko te nekdo drug v roke prime al pa ti njega za obojestranski užitek, da te malo pocrkla, hehe..

Bo držalo, da je na pomlad največ neuslišanih ljubezni 🙂
Popay je opaziti, pomlad tudi v vaših postih, vse bolj…hm…so :)))

Bo držalo, da je na pomlad največ neuslišanih ljubezni 🙂
Popay je opaziti, pomlad tudi v vaših postih, vse bolj…hm…so :)))[/quote]

Pomladna razigranost se je naselila v njih in prav je tako, saj je potrebno malce razvedrila in smeha, da imamo novega zagona za nadaljnje delo in smo pri tem delu tudi bolj produktivni.
Moram priznati, da je tudi mene letos kar dodobra premamila in sem se odločil, da bom poskusil bolj intenzivno z iskanjem boljše polovice, ki bi me dopolnila in s katero bi lahko delil svoje lepe trenutke, da bi bili še lepši, seveda grem pri tem počasi in nič ne silim ter uživam v trenutku, je pa res da so ti trenutki lepši v dvoje.
Sicer je pa tudi res, da sem še relativno mlad in imam še kar nekaj pomladi pred seboj. 😉

Bo držalo, da je na pomlad največ neuslišanih ljubezni 🙂
Popay je opaziti, pomlad tudi v vaših postih, vse bolj…hm…so :)))[/quote]

Pomladna razigranost se je naselila v njih in prav je tako, saj je potrebno malce razvedrila in smeha, da imamo novega zagona za nadaljnje delo in smo pri tem delu tudi bolj produktivni.
Moram priznati, da je tudi mene letos kar dodobra premamila in sem se odločil, da bom poskusil bolj intenzivno z iskanjem boljše polovice, ki bi me dopolnila in s katero bi lahko delil svoje lepe trenutke, da bi bili še lepši, seveda grem pri tem počasi in nič ne silim ter uživam v trenutku, je pa res da so ti trenutki lepši v dvoje.
Sicer je pa tudi res, da sem še relativno mlad in imam še kar nekaj pomladi pred seboj. ;)[/quote]

Po napisamem postu v uvodu sodeč, bo ljubezen našla vas, torej ni panike, da jo iščete 🙂
Ker ste pa registrirani je pa itak, to, mala malica.

Pomladna razigranost se je naselila v njih in prav je tako, saj je potrebno malce razvedrila in smeha, da imamo novega zagona za nadaljnje delo in smo pri tem delu tudi bolj produktivni.
Moram priznati, da je tudi mene letos kar dodobra premamila in sem se odločil, da bom poskusil bolj intenzivno z iskanjem boljše polovice, ki bi me dopolnila in s katero bi lahko delil svoje lepe trenutke, da bi bili še lepši, seveda grem pri tem počasi in nič ne silim ter uživam v trenutku, je pa res da so ti trenutki lepši v dvoje.
Sicer je pa tudi res, da sem še relativno mlad in imam še kar nekaj pomladi pred seboj. ;)[/quote]

Po napisamem postu v uvodu sodeč, bo ljubezen našla vas, torej ni panike, da jo iščete 🙂
Ker ste pa registrirani je pa itak, to, mala malica.[/quote]

Moram res reči, da je ta pomlad res nekaj posebnega in me je res morala najti ljubezen, ker nisem še imel podobnih občutkov, kakor jih imam sedaj. No vsi se učimo in včasih nas doleti kaj nepričakovanega, pustimo se presenetiti.
Mala malica- me veseli vaša odločnost, ko bi le bilo tako lahko. 😉

Kratkolasci. Dolgolasci v večini primerov delujejo neurejeno, čeprav so svetle izjeme.

Sem sicer mislil bolj za šalo tole glede striženja, sem pa vseeno vesel vašega mnenja. 😉

Bo držalo, da je na pomlad največ neuslišanih ljubezni 🙂
Popay je opaziti, pomlad tudi v vaših postih, vse bolj…hm…so :)))[/quote]

iii,.. tii, ker me vi vikate bom še jst vas, tudi v vaših postih se zelo čuti, da ste ena taka , nežna dušica, kar je pa men pri ženskah absolutno na prvem mestu, hehe, le tako naprej.

New Report

Close