Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaksen moski je to? Prosim za nasvet

Kaksen moski je to? Prosim za nasvet

Ne vem zakaj pisem to tu. Verjetno, ker nikjer ne dobim pametnih mnenj.
Preko Tinderja sem spoznala okoli 10 let starejsega moskega (sama sem se studentka). Ta moski je bil 10 let v zvezi (znanci so mi povedala, da jo je varal in on tudi posredno, ker je govoril tudi o drugih zenskah izpred parih let). Zalomi se pri tem, da se je kao za vse prej trudil, zdaj ima pa kao vsega dovolj in se za mene nebi trudil. En dan je super, drugih par dni je zanic. Se sploh splaca se truditi okoli takega, ki ti ne rece nic lepega, te skoraj nikoli nikamor ne povabi in se v prvi vrsti ukvarja sam s seboj? Res je, da so ga tudi ze varale, ampak s tem nimam jaz nic. Sem svoj in posten clovek. Je potem mozno, da ima res neka nihanja v razpolozenju, ki so samo nihanja? Se mogoce dobiva se s kaksno in laze? Se lahko spremeni, ko razcisti pri sebi in bo srecen sam s seboj najprej? Bo kdaj bolj pozoren? Ne vem kaj bi sploh naredila. Trudim se okoli njega, velikokrat pa ne dobim nicesar nazaj. Tudi ko ve, da mi je zelo hudo, ker je kaj naredil narobe se ne opravici oz. niti ne javi. Potem pa se mu cez par dni spremeni “pocutje” in je ok.

ti se kar trudi … če si mazohistka, seveda

a ti misliš, da ga boš s svojo ljubeznijo rešila? :))))))))))))))

nova
Uredništvo priporoča

Ne bi se ukvarjala z njim, ni zrel, odrasel moški,

A ne veš zakaj to tu pišeš? Lej, ti jest povem: Zato, ker se ti ne da študirat! Pa tako idealnega učitelja imaš!

imam izkušnje z enim takim.
in to kar ti na koncu pišeš:
točno to dela, ampak najhuje pri tem pa je, da stvari še ponavlja. ne samo,d a se ne opraviči, ampak celo ponovi, čeprav ve, da te bo prizadel. mene je dotična oseba od 16. marca konstantno večkrat – in je to vedel- ampak vedno znova ponavlja ene in iste stvari… in veš kaj, v maju so taki dogodki, da že vnaprej vem, da bo spet delal intrige – vem,d a bo in me že zdaj boli, in toliko miselnega napora in organizacije in stresa,da se pripravimo vsi, zorganiziramo za njegove intrige… že en mesec prej samo o tem razmišljam jaz in vsi mi z mano, in potem še v juniju, ker pač ga poznamo, v zadnjih dveh letih se je pokazal kdo je in ne ne bo se spremenil, niti kljub prošnjam , nikoli se ne bo, če bi se hotel bi se že, me ne bi več prizadel… tako pa se ni, gladko ravno mu je vsakič ko me prizadane, ve, da bo naredil dejanje, ki me bo prizadelo, ker jih ponavlja – ampak on ga naredi vseeno, kot da uživa v moji bolečini, v stresu, ki mi ga povzroča.
Obupno – jaz se stran držim, ker že brez stika z njim imamo dovolj dela z njegovimi zahrbtnimi intrigami, kaj šele da bi imela odnose s takim človekom, me izmozga totalno.
vseskozi ponavlajm, če bi hotel odnos kakšen z menoj, bi se moral spoštljivo obnašati in vsaj nehati počenjati stvari, ki jih je v preteklosti konstantno,da me prizadane… to bi moral v prvi vsrti, od tu se potem lahko začne vlaganje v odnos z dobrimi energijami, dobrimi dejanji…
jaz pa ne morem delati dobrih dejanj nekomu, ki non stop hodi po meni in mi povzroča bolečino.
če nekdo hoče dober in lep odnos pač mora sam najprej dobro in lepo dajati in prekiniti s slabim in povzročanjem bolečine drugemu. To je osnova,d a se lahko začno obojestranska dobra dejanja. Dokler pa tisti, ki je non stop trpel bolečino zaradi slabih ponavljajočih dejanj nima več kot 10000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dokazov v dejanjih,da se slabega ne bo več počelo, pa je je nemogoče se predati takemu človeku in sploh kazati dobronamernost.

Tako žal je – slaba dejanja nekoga in povzročanje konstantne bolečine nekomu, puščajo sledi in posledice pri prizadetemu in je nemogoče pričakovati,d a se bo ta prizadeti non stop z nasmehom vračal in pozabljal ponavljajoča slaba dejanja in bolečino, ki jo trpi zaradi njih. Ko in če se pa ta nehajo – bi bila pa druga stvar – samo je treba to najprej dokazati in konstantno vzdrževati to,d ase ne dela več slabih dejanj nikoli.

Kakšne vrste moški je to, hehe….. to je brezvezen moški, po tem kakor si ga opisla. Moški mora bit vedno pozorn do te ženske s katero je v razmerju, ne tako, da je osladen, ta je še bolj brezvezen, more bit pa toliko pozorn, da ima ženska filing, da je vedno dobrodošla v njegovem objemu, ko ji je težko, recimo.
Mlada si še, skenslej ga čim prej, da si daš šanso, da naletiš na pravega moškega.

Punca, samo pojdi stran, kolikor te noge nesejo. Je preveč škoda tvojega življenja – ga zapraviti s takim težakom. Si vredna koga boljšega.


to si pa super vse napisal, sploh boldano. Ta občutek varnosti. neprecenljiv…
meni ga je en tip čisto sesul na prafaktorje in tega mu ne morem oprostiti.

Čim prej ga pozabi.

Pojdi vstran dokler je še šansa. Si še mlada in te gotovo nekje čaka pravi.

Pa saj ti je on vse povedal. Jasno ti je rekel, da se zate ne bo trudil. In? A se ti to zdi normalen moški oz. nekdo, ki bi z njim bila celo življenje in delila radost in nesrečo? Koza

Odjebi! https://www.youtube.com/watch?v=P8Ca98oLKzk

To ni moški, to je fantek, predvsem sebe še išče.
Stran…

Sam si res koza no
Povedal ti je
Da se ne bo trudil in se to vrgel na druge bivse.ker kao se ne bo vec trudil ker so ga drugi razocaral.se tok ni da bi sam prwvzel odgovornost za to kakrsen je.
Potem ko ga bos nehala kontaktirat bo itak on zacel.in ti bos spet ae ujela dokler te ne bo spet ignorral in ko spet to naredi ga pa res skenslaj

haha, ne bo se trudil zate … a misliš, da se bo za vajinega otroka? ne bo se … nikoli!

Pa a to se hecate al kaj?
Pa to je za uit vam ali nagont ga, lepo prosim! Ma mu ne odprem vrat takem!

Prizadane te, prizadel te bo, spremenil se ne bo. Zaradi tebe ne. Ne bodi z njim samo zato, ker meniš, da ga boš spremenila ali zato, da pač z nekom si. Ne ceni te, ne spostuje te, ne ve, kaj bi s seboj, hkrati pa tebe in še koga mal kaznuje, ker je bil sam nasran, čeprav ga je tudi sam sral.
Če želiš od njega dobiti nič ali manj kot to, ostani z njim. S praznim upanjem.

haha, ne bo se trudil zate … a misliš, da se bo za vajinega otroka? ne bo se … nikoli![/quote]
A lohk za isto temo vsaj drug nick izberes in ne krades ze obstojecih

haha, ne bo se trudil zate … a misliš, da se bo za vajinega otroka? ne bo se … nikoli![/quote]
A lohk za isto temo vsaj drug nick izberes in ne krades ze obstojecih[/quote]
joj, oprosti! nisem čitala ostalih odgovorov … kot vidiš, sem citirala uvodni post in odgovorila nanj … oprostiš?

Te besede “mora biti”.
Pa kaj a je na svetu sam ena vrsta ljudi, in potem obstajajo kar poenotena pravila kdo je pravi moski pa kdo ni?
Pravi moski nima definicije, ker so okusi razlicni.

Zenska, ki rabi filing in pozornost je custvena jama brez dna, vedno nesigurna vase ce je se vedno dovolj lepa da je dovolj dobra zame. Koker se zenske sicer mocno dobro zavedajo, da je samozavesten moski seksi, me preseneca kako same sebe vidjo s tako nizko samopodobo.

Verjetno jih vecina se kar misle, ker njihov ozji in najlepsi krog moskih isce sam lepe zenske, da je videz vse kar vse moske zanima in potem kaj… je vseeno ce si nesigurna, paranoicna, tecna baba… sam da si lepa pa je to moskemu dovolj?

Zame ni treba govoriti kak mora biti moski. Nekateri smo sposobni razmisljat izven druzbenih pravil. Jaz takih stvari zenski ne morem dajat ker je zame normalna in zrela zenska poslihtana v glavi in gre v razmerje y mano izkljucno iz razloga, da meni in sebi doda neko vrednost v zivljenju, ne da isce psihiatra pa skrbnika.

Sej je bit “cute” macho in je fajn pomagat nebogljeni deklici, ampak zenska te bo imela se rajs ce bo mela ob moskemu pogoje da ma vse sanse bit 110{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} samozavestna zenska ki ne rabi stalne pozornosti da se srecna zbudi.

Avtorici pa:
Napisi na list papirja kako si predstavljas tega moskega da je. Preberi vse za sabo in si zastavi vprasanje kdo si ti, da te to privlaci.

Mogoce bos pa prisla do odgovora da si sama podobna oseba in da te je to poistovetenje pritegnilo k njim.

Ce pa mislis da to nisi ti, pejt pa stran.

Te besede “mora biti”.
Pa kaj a je na svetu sam ena vrsta ljudi, in potem obstajajo kar poenotena pravila kdo je pravi moski pa kdo ni?
Pravi moski nima definicije, ker so okusi razlicni.

Zenska, ki rabi filing in pozornost je custvena jama brez dna, vedno nesigurna vase ce je se vedno dovolj lepa da je dovolj dobra zame. Koker se zenske sicer mocno dobro zavedajo, da je samozavesten moski seksi, me preseneca kako same sebe vidjo s tako nizko samopodobo.

Verjetno jih vecina se kar misle, ker njihov ozji in najlepsi krog moskih isce sam lepe zenske, da je videz vse kar vse moske zanima in potem kaj… je vseeno ce si nesigurna, paranoicna, tecna baba… sam da si lepa pa je to moskemu dovolj?

Zame ni treba govoriti kak mora biti moski. Nekateri smo sposobni razmisljat izven druzbenih pravil. Jaz takih stvari zenski ne morem dajat ker je zame normalna in zrela zenska poslihtana v glavi in gre v razmerje y mano izkljucno iz razloga, da meni in sebi doda neko vrednost v zivljenju, ne da isce psihiatra pa skrbnika.

Sej je bit “cute” macho in je fajn pomagat nebogljeni deklici, ampak zenska te bo imela se rajs ce bo mela ob moskemu pogoje da ma vse sanse bit 110{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} samozavestna zenska ki ne rabi stalne pozornosti da se srecna zbudi.[/quote]
Si terminator, ki se izzivljas nad zemsko ocitno, ker empatije nisi sposoben…je ze prav, da imas tako ki te ssola… sam pol ne jokcat kak te je prizadela, ker druga runda tega sele prihaja… saj si samozavestnen macho ane… pa se kdo si ti da bos zenski postavljal pogoje kaksnega moskega ona rabi, to ona odloca ne ti, aja pa ko no tvoj froc imel kake zahteve in se bos rabil okol tega kaj pogovarjat, ne omenjej tega zenski movi partnerki, ne isci razumevanja, ker prvic njej tvoj froc ni nic, in drugic ni ona psihiatrinja, da bo ppslusala vase familijarne probleme, se manj jih razumela… ni ji treba in ne bo in ze sedaj ne najlazje kar lahko narefi je da te ze takoj sedaj zamenja… pa lepe praznike :::))))…. naucila se je da sr s teboj komunicira v tvojem jeziku…torej z ravnanjem kot ga ti pocnes ker edino tega ocitno razumes…aja pa se bi napisala z original tvojimi besedami nafuk tvoj, pa se mi zdi ze froc dovolj nespostljivo, da ti v stilu tvojih nespostljivih dejanj in ravnanj, ki jih počneš, to razumes. Tako da tako kot se ti obnasa dobis tudi nazaj, ker ovitno edino taka dejanja so tebo razumljiva. Aja pa nc jokcat kak si ubogi, veliko si naredil soljudem v zadnjih letih, zdaj se ti bo vse vracalo, ker edino tak jezik ravnanj razumes.

Te besede “mora biti”.
Pa kaj a je na svetu sam ena vrsta ljudi, in potem obstajajo kar poenotena pravila kdo je pravi moski pa kdo ni?
Pravi moski nima definicije, ker so okusi razlicni.

Zenska, ki rabi filing in pozornost je custvena jama brez dna, vedno nesigurna vase ce je se vedno dovolj lepa da je dovolj dobra zame. Koker se zenske sicer mocno dobro zavedajo, da je samozavesten moski seksi, me preseneca kako same sebe vidjo s tako nizko samopodobo.

Verjetno jih vecina se kar misle, ker njihov ozji in najlepsi krog moskih isce sam lepe zenske, da je videz vse kar vse moske zanima in potem kaj… je vseeno ce si nesigurna, paranoicna, tecna baba… sam da si lepa pa je to moskemu dovolj?

Zame ni treba govoriti kak mora biti moski. Nekateri smo sposobni razmisljat izven druzbenih pravil. Jaz takih stvari zenski ne morem dajat ker je zame normalna in zrela zenska poslihtana v glavi in gre v razmerje y mano izkljucno iz razloga, da meni in sebi doda neko vrednost v zivljenju, ne da isce psihiatra pa skrbnika.

Sej je bit “cute” macho in je fajn pomagat nebogljeni deklici, ampak zenska te bo imela se rajs ce bo mela ob moskemu pogoje da ma vse sanse bit 110{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} samozavestna zenska ki ne rabi stalne pozornosti da se srecna zbudi.[/quote]
Si terminator, ki se izzivljas nad zemsko ocitno, ker empatije nisi sposoben…je ze prav, da imas tako ki te ssola… sam pol ne jokcat kak te je prizadela, ker druga runda tega sele prihaja… saj si samozavestnen macho ane… pa se kdo si ti da bos zenski postavljal pogoje kaksnega moskega ona rabi, to ona odloca ne ti, aja pa ko no tvoj froc imel kake zahteve in se bos rabil okol tega kaj pogovarjat, ne omenjej tega zenski movi partnerki, ne isci razumevanja, ker prvic njej tvoj froc ni nic, in drugic ni ona psihiatrinja, da bo ppslusala vase familijarne probleme, se manj jih razumela… ni ji treba in ne bo in ze sedaj ne najlazje kar lahko narefi je da te ze takoj sedaj zamenja… pa lepe praznike :::))))…. naucila se je da sr s teboj komunicira v tvojem jeziku…torej z ravnanjem kot ga ti pocnes ker edino tega ocitno razumes…aja pa se bi napisala z original tvojimi besedami sonček tvoj, pa se mi zdi ze froc dovolj nespostljivo, da ti v stilu tvojih nespostljivih dejanj in ravnanj, ki jih počneš, to razumes. Tako da tako kot se ti obnasa dobis tudi nazaj, ker ovitno edino taka dejanja so tebo razumljiva. Aja pa nc jokcat kak si ubogi, veliko si naredil soljudem v zadnjih letih, zdaj se ti bo vse vracalo, ker edino tak jezik ravnanj razumes.[/quote]

Mislim, da tvoja nepismenost veliko pove o stopnji razmišljanja.


Si terminator, ki se izzivljas nad zemsko ocitno, ker empatije nisi sposoben…je ze prav, da imas tako ki te ssola… sam pol ne jokcat kak te je prizadela, ker druga runda tega sele prihaja… saj si samozavestnen macho ane… pa se kdo si ti da bos zenski postavljal pogoje kaksnega moskega ona rabi, to ona odloca ne ti, aja pa ko no tvoj froc imel kake zahteve in se bos rabil okol tega kaj pogovarjat, ne omenjej tega zenski movi partnerki, ne isci razumevanja, ker prvic njej tvoj froc ni nic, in drugic ni ona psihiatrinja, da bo ppslusala vase familijarne probleme, se manj jih razumela… ni ji treba in ne bo in ze sedaj ne najlazje kar lahko narefi je da te ze takoj sedaj zamenja… pa lepe praznike :::))))…. naucila se je da sr s teboj komunicira v tvojem jeziku…torej z ravnanjem kot ga ti pocnes ker edino tega ocitno razumes…aja pa se bi napisala z original tvojimi besedami sonček tvoj, pa se mi zdi ze froc dovolj nespostljivo, da ti v stilu tvojih nespostljivih dejanj in ravnanj, ki jih počneš, to razumes. Tako da tako kot se ti obnasa dobis tudi nazaj, ker ovitno edino taka dejanja so tebo razumljiva. Aja pa nc jokcat kak si ubogi, veliko si naredil soljudem v zadnjih letih, zdaj se ti bo vse vracalo, ker edino tak jezik ravnanj razumes.[/quote]

Mislim, da tvoja nepismenost veliko pove o stopnji razmišljanja.[/quote]
pa o tvojem karakterju. 🙂

New Report

Close