Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste slišali? Milko Novič je obsojen na 25 let zaradi umora!

Ste slišali? Milko Novič je obsojen na 25 let zaradi umora!

Ta, ki so ga sumili umora direktorja Kemijskega inštituta v Ljubljani, je bil danes spoznan za krivega. Tožilka je sicer zahtevala 30 let, dobil pa je 25.
On konstantno trdi, da je nedolžen. Gotovo bo sledila pritožba obrambe. Prav presenečena sem, da ga je sodišče obsodilo, jaz sem mislila, da ga bodo oprostili…

tuji forenziki so trdili, da bi na njegovo jakno snov od smodnika lahko prišla s strelišča, naši pa, da je zaradi tega, ker je streljal. naši so baje odkrili eno samo snov, tisto z njegove pištole, tuji so pa našli več sledi. meni ni jasno to. vsi so forenziki, pa taka razlika v njihovih mnenjih.

Ne vem no, samo občutek imam , da je kriv, ker se vse ujema (zamera, sledi, čas, vse…), čeprav mi ga je žal, ker deluje tako prijetno in nedolžno, vendar vsa dejstva govorijo – kriv.

nova
Uredništvo priporoča

Se pravi da je šel prej malo streljat in potem še malo? In v obeh primerih je bil čisto enako oblečen?

Ne poznam situacije, samo o tem, kar sem slišala, se mi zdi nemogoče da bi ga on ubil. Tako prisoten, pa odsoten, pa prisoten, po njegovi prisotnosti sodeč, je nemogoče, da bi ga ubil.
Torej so obsodili nedolžnega ? Je to mogoče, da obsodijo nedolžnega ?

Kriv ali ne kriv, itak ga bo ustavno sodišče oprostilo, tako kot Ivana Noriškega, tako kot je prepovedalo dokaze, pridobljene v hišni preiskavi pri Andreju Širclju.

Samo kolikokrat je že sodišče obsodilo bodisi tajkune, njihove spodrepnike na zapor. Potem pa se je izkazalo, da taisto sodišče obsojenega oprosti.
Ali je to pravna država, se sprašujem, ko dobro vemo da so mnogi, ki so storili kazniva dejanja na prostosti.

Luštkana je tista, kako je v zadnjih letih malo streljal na strelišču v znanstvene namene in je potlej prazne tulce dajal v žep jakne (ki je očitno nikoli in nikdar ni opral) – pa kdo to dela??
Matr, no, kaj vse človk prebere.

Kok od vas pa nosi sledi smodnika po rokah in obleki naokoli?
Pa signal od telefona tudi kaže, da je bil tam….slučajno?
Pa bog mu je priča,. da ni kriv….

Tudi, če je v resnici kriv, smo lahko prepričani, da ga bodo po pritožbi na višje sodišče oprostili. Če ne na višje, pa na vrhovno ali ustavno. Potem bo pokasiral mastno odškodnino.
Če se to ne bo zgodilo, bo res čudno.

Tako je,pač so v sloveniji nesposobni,sam denar vlečejo.

Mogoče se je komu drugemu zameril ali pa si je nekdo zaželel njegov stolček,vedel je koga bodo najprej posumili in zaprli.

Saj tako tudi vemo kdo je Krambrgerja ubil,pa ni nikoli v zaporu bil.

Se pravi se je telefon sam sprehajal naokoli, medtem ko je bil on na nekem strelišču?

Ja če bi bil Nović brkati medo Igor Bavčar, prav zagotovo ne bi bil obsojen.
Zanimivo kako potekajo sojenja – tam kjer so dokazi je rezultat “Ogor je zunaj”, tam pa kjer so dokazi najmanj trhli, če to sploh dokazi so, pa dajmo ga, udri, marš v keho.

SODIŠČE NI NEUMNO NITI NORO!!! GROZLJIVO JE POMISLITI, DA JE NEKDO NAPRIMER KRIV HLADNOKRVNEGA UMORA IN DA VES ČAS HODI ZUNAJ. TO JE TISTO KAR JE GROZLJIVO!!!!

SODIŠČE IMA STROKOVANJAKE! VERJAMEM SODIŠČU!!!!

A ga zagovarja isti zagovornik, kot je zagovarjal JJ-a?

SODIŠČE NI NEUMNO NITI NORO!!! GROZLJIVO JE POMISLITI, DA JE NEKDO NAPRIMER KRIV HLADNOKRVNEGA UMORA IN DA VES ČAS HODI ZUNAJ. TO JE TISTO KAR JE GROZLJIVO!!!!

SODIŠČE IMA STROKOVNJAKE! VERJAMEM SODIŠČU!!!!

Opravilna št. je IV K 53384/2014, tukaj pa se najde vse

Vaš link

VERJELA SEM, DA SODIŠČE PRAVILNO RAZSODI, TODA PO TEM, KO SO MNOGI IZVRŠILI KAZNIVA DEJANJA IN SO ŠE VEDNO NA PROSTOSTI, PO TEM SE PA SPRAŠUJEM.

Pazi, kaj pišeš.

Sodišče ima neizpodbiten dokaz, da je takoj po umoru na spletu iskal knformacije o umoru.

Bravo, sodišče!

In pipika je bila pečena in takoj po dogodku je obsojeni po spletu iskal, streljanje….
Verjamem v pravilno sodbo.

Čemu se razburjate zaradi enega jugosa. Kriv ali ne kriv – zdaj bo 25 let na stroške davkoplačevalcev ….namesto da bi ga izgnali u pm, odkoder je “dobro došao”.

Mene pa še vseeno zanima, kako, da so ga takoj čapnili?
Se je nastavil ali kako, fehtal ujemite mene?
Morilec ne bi imel dokazov na razpolago.

In kje so ostali sodelujoči? Forenziki so trdili, da takšnega umora ne bi mogel izvesti en sam.
Obtoženi je bil kot naročen.

je človek, ki tega ni storil. Njegov izraz na obrazu pove vse,.
Vse je montirano. Ubogi človek in pazite, jutri se lahko to zgodi vam…

je človek, ki tega ni storil. Njegov izraz na obrazu pove vse,.
Vse je montirano. Ubogi človek in pazite, jutri se lahko to zgodi vam…[/quote]
Še bolj grozljiva je resnica, kaj in zakaj je v ozadju.
Mafija v Sloveniji dobiva vse predolge kremplje na oktopodih.

New Report

Close