Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Konopljina smola

Konopljina smola

Zanimajo me vaše izkušnje zdravljenja s konopljino smolo (hašiševo olje) in kako ste jo jemali

1. Kako se začne z jemanjem (količina, način in kako dolgo)
2. Za katero bolezen ste se zdravili in kak je bil uspeh
3. Ali je glede na vašo zaužito količino za zdravljenje povzročala zadetost? ali ste funkcionirali normalno?

to sranje ne pomaga nič, ne rakastim bolnikom, ne drugim ljudem. NIČ. Če te zdravnik ne reši, te nihče ne reši.

Jaz poznam 2, ki sta poskusila s tem ozdraviti raka. No, bolje rečeno – sem ju poznala. Ker sta oba že dolgo pokojna. Mogoče jima je to malo olajšalo bolečine, zdravstvenega stanja pa jima ni izboljšalo.

Trenutno poznam gospo, ki ima raka na črevesju in jemlje hašiševo smolo.

Kako je sama zadeva vplivala na raka, sicer ne vemo, ampak gospa se kljub stomi dobro počuti, je vesela, energična, ima spet apetit in se je že malce poredila … Skratka spet je dobila voljo do življenja in že dela plane za naprej.
Pred tem je bila pa precej pobita, vdana v usodo in je že kar zaključila z življenjem.

Zdaj, ali ji bo to ustavilo raka ali ne, bo ozdravela ali ne, nimam pojma. In v tem trenutku niti ni važno, pomembno je, da ima gospa voljo do življenja, da spet uživa. Se pa zaveda svojega stanja in tega, da jo lahko na hitro pobere. Kolikor časa bo, pač bo.

Iz tega primera bi rekla, da je kar fajn. Jemlje pa dva, tri milimetre.

raka ji ozdravilo NE BO.

DA. GOSPA BO OZDRAVELA.

Tudi to je OK. Sedaj ima vsaj možnosti, da se zredi in gre na kemoterapijo, saj je prej bila preveč suha in slabotna, sedaj se je pa kar okrepila.

Čeprav se verjetno za njo ne bo odločila, ker pravi, da ima raje pol leta kakovostnega življenja, kot leto, leto in pol matranja.

Najprej je potrebno razjasnit kaj mislite s konopljino smolo. O indijki ne bi razpravljala, bi pa nekaj napisala (sem že večkrat) o smoli industrijske konoplje. Ima veliko osebnost CBD, ki zdravi in malo 0,2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} THC, ki je psihotropen in je v večjem odstotku v indijki. Moje mnenje je, da naj bi indijko jemali predvsem v paliativni oskrbi, torej pred koncem, drugače pa je pomemben CBD. Naj bi pomagala, zavirala, “zdravila” več kot 700 bolezni. Od vnetij, tumorjev, bolečin, torej vse bolezni, ki so v povezavi s stem, do vzpostavitve ravnovesja in dviga imunskega sistema. Ogromno je člankov na to temo, zadnji v reviji Zarja, ravno včeraj – pri nas so pričeli tudi otroški zdravniki, ki pomagajo otrokom z epilepsijo. Sama jo jemljem preventivno vsako jutro zaradi tega ker sem imela močne glavobole, bila alergična na cvetni prah, psički pa dajemo smolo zaradi malignega tumorja. Moje stanje je ok, psička pa je še vedno z nami, čeprav ji je bilo napovedano le dva meseca. Če pa želite še kaj več info pa lahko preko maila: [email protected].

Pomaga,pomaga. Tudi proti bolečinam je.ne smeš biti prepozen,jemji jo mesec perventivno in prekini. 1/2 kaplje nato višaj počasi na 1 kapljo in nižaj na 1/2kapljo,da narediš krivuljo.Vem,ker si jo kuham sam.

Ti si imela glavobole in ti je pomagalo. Zasledil pa sem, da striktno v vsaki temi, ko je rak ali druge hude bolezni omenjaš smolo industrijske konoplje. Pa je to res. Bolni ljudje se oprimejo vsakega upanja. No nekateri. Sam sem zaupal uradni medicini. Diagnoza rak. Se z operacijo in kemo pzdravil.

Ti si imela glavobole in ti je pomagalo. Zasledil pa sem, da striktno v vsaki temi, ko je rak ali druge hude bolezni omenjaš smolo industrijske konoplje. Pa je to res. Bolni ljudje se oprimejo vsakega upanja. No nekateri. Sam sem zaupal uradni medicini. Diagnoza rak. Se z operacijo in kemo pzdravil.
[/quote]
Seveda, edino pravilno, nikakor ne izključujem uradne medicine. Poleg tega pa je pomoč, zlasti pri kemoterapiji CBD. Ničesar ne izkjučujem. CBD pomaga telesu, da si opomore hitreje. Sicer pa je tudi na to temo veliko člankov, pa opozorim na včerajšnji članek v reviji Zarja, pediatri poleg zdravil že uvajajo dodatek CBD pri otrocih z epilepsijo.

Placebo efekt izkorišča farmacija in medicina.

Vse o “pravi” smoli in njeni uporabi si preberite na
https://konopljina-smola.blogspot.si/

Dobava “thc” konopljine smole in informacije na [email protected]

New Report

Close