Forum.Over.Net

Starševski čvek

lastniki psov, kje je pamet, kje?!

Default avatar

pse prepovedat

Ej, če ne bodo prepovedali to pasje sralno sprehajanje vsepovsod in če ne bodo prepovedali imet pse v mestih, stanovanjih....bodo morali normalni ljudje vzet pravico v svoje roke.
Ta pasja obsedenost, ko že vsak babji šus sabo vleče enega ali še več psov, presega vse razumne meje .
To je treba nekaj ukrent! NUJNOOO!!!!!!
Default avatar

zupan ukrepaj

Se strinjam, da je treba nekaj ukrenit. Najbolj ljudi boli, če jim vzameš denar. Torej davek na pse, davek na pasjo hrano, višje kazni za nepobiranje drekov, predvsem prvo, da sploh pobirajo kazni, torej več redarjev za cuckojebce, noro visoke kazni pri ugrizih...
Default avatar

mislim enako

Mislim povsem enako. torej davek na cigarete, ki jih odmetavate povsod, je absolutno prenizka. Naj poskoči do neba, pa da vas vidimo junake, kako boste zasmrajali.
Nadalje, vsakega, ki bo pljunil po tleh, krepko udariti po žepu. Ni druge rešitve, denar je sveta vladar.
Default avatar

jaz in ti

mislim enako je napisal/a:
Mislim povsem enako. torej davek na cigarete, ki jih odmetavate povsod, je absolutno prenizka. Naj poskoči do neba, pa da vas vidimo junake, kako boste zasmrajali.
Nadalje, vsakega, ki bo pljunil po tleh, krepko udariti po žepu. Ni druge rešitve, denar je sveta vladar.
Ja in ti si zaradi pljunka ali pa odvrženega čika obgrižena. Hudooooo! Za vse, ki smetijo je potrebno uvesti sankcije, bolj je problem kdo jih bo izvajal. Glede psov pa takole: Vse obvezno na vrvico, sploh tam kjer je veliko ljudi, kar je sprehajalna pot na Golovcu zagotovo. Pa visoke kazni za tiste, ki tega ne spoštujejo. Pa saj pasjeljubci niso/ste edini na tej zemljici.
Default avatar

Gunnar

nekako sem za izenačitev, pse in sončke na povodce pa bo manj tragedij.
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.
Default avatar

Jalapena

Gunnar je napisal/a:

O đizus, a maš slab dan ali je to le slaba šala? Otroke bi privezal na povodce?
Default avatar

Sveta trojica

Jalapena je napisal/a:
Gunnar je napisal/a:

Nekatere bi bilo res treba.
Default avatar

Jalapena

Sveta trojica je napisal/a:
Jalapena je napisal/a:
Gunnar je napisal/a:

Morda tebe pred leti, ali pa so s tabo ravnali kot s psom v otroštvu, da tako danes meniš o otrocih (pa roko na srce - nekateri otroci imajo resnično nevzgojene starše, ampak zato otrok ni čisto nič kriv!).
Default avatar

Gunnar

Jalapena je napisal/a:
Gunnar je napisal/a:

da ne boš mislila da otroški povodci ne obstajajo in ja nekatere otroke torej sončke bi bilo fino imeti na povodcih...
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.
Default avatar

Fotko

Bodite veseli da so ulice polne dreka, drugače ne bi imeli o čem pisat.
Default avatar

SIMMY

Tudi sama ima psa. Sicer majhnega ampak še vedno je pes. Za njo pobiram kakce in jo imam na vrvici. Živim blizu parka in do sedaj sem v njem videla 1x redarje in 1x enga bilderja od Pasje policije. Dokler bojo le-ti tako redki kot so zobje enga 100-letnika, potem bo tako kot je, ker tisti, ki nima v glavi pošlihtanih stvari, za take je edina rešitev udarec po denarnici. Žal smo Slovenci tako naravnan narod kot opažam. Pomaga samo, če te udari po denarnici, pa še to se močno "hvatajo krivine" kjer se le da. Moj moto je, da ne naredi drugemu tistega, kar ne želiš, da bi drug naredil tebi. Jaz si ne želim stopiti v kakec kakega psa, zatorej tudi ne želim, da kdo drug stopi v kakec mojega psa. In tako živim srečno naprej v upanju, da je meni podobnih še veliko. Mogoče pa se bom nekega dne zbudila in ugotovila, da sem na napačnem planetu.
Default avatar

Jalapena

Gunnar je napisal/a:
Jalapena je napisal/a:
Gunnar je napisal/a:

da ne boš mislila da otroški povodci ne obstajajo in ja nekatere otroke torej sončke bi bilo fino imeti na povodcih...

vem kakšne otroške "povodce" imaš v mislih, bi pa take povodce, pa morda še nagobčnike še najbolj potrebovali starši takih "sončkov".
Default avatar

ja takih

pse prepovedat je napisal/a:
Ej, če ne bodo prepovedali to pasje sralno sprehajanje vsepovsod in če ne bodo prepovedali imet pse v mestih, stanovanjih....bodo morali normalni ljudje vzet pravico v svoje roke.
Ta pasja obsedenost, ko že vsak babji šus sabo vleče enega ali še več psov, presega vse razumne meje .
To je treba nekaj ukrent! NUJNOOO!!!!!!
Ja takih k si ti, se je treba losat, pa bo!!
Default avatar

ne ti

[ Pa saj pasjeljubci niso/ste edini na tej zemljici.[/quote]

Ne TI sii....hahahahahahahaha
Default avatar

prejko

O đizus, a maš slab dan ali je to le slaba šala? Otroke bi privezal na povodce?[/quote]

100% prej kot pse!!
Default avatar

Sveta trojica

Jalapena je napisal/a:
Jalapena je napisal/a:

Morda tebe pred leti, ali pa so s tabo ravnali kot s psom v otroštvu, da tako danes meniš o otrocih (pa roko na srce - nekateri otroci imajo resnično nevzgojene starše, ampak zato otrok ni čisto nič kriv!).
Mularijo, ki se pasje obnaša, je treba vzgajat kot pse. Če nimajo pameti, naj imajo vsaj strah pred kaznijo. Ponavadi tak pristop zaleže.
Default avatar

tebezih

povodci so brezveze je napisal/a:
To s temi povodci je brezveze. To nima smisla. Kaj ti koristi povodec, če pa pes cikcaka sem pa tja in hodi meter ali še več stran od lastnika. Kam naj se na kakšni potki umakne nekdo, ki hoče mimo pesjanarice in njenega cikcakajočega psa na špagi.... Špaga še dodatno ovira prehod. A naj ljudje čez špago skačejo?.
Nimaš kej hodit s psom tam kjer hodijo ljudje. Pika. Pes je za v ogrado in za v pesjak.
Pa pezda materna zdaj bo vsak svojo žvau navezal in jo po mestu, parkih ,poteh, gostilnah vlačil sabo. Eni psa, na špagi, drugi prašiča na špagi, tretji konja na špagi, četrti kravo na špagi, opico.....
Pa pejte u tri piz*de materne. Žvau naj bo v naravi in na kmetijah, ne pa v mestu betonu
Tebe zih na 10mm ketno!!
Default avatar

Jalapena

Jalapena je napisal/a:

Mularijo, ki se pasje obnaša, je treba vzgajat kot pse. Če nimajo pameti, naj imajo vsaj strah pred kaznijo. Ponavadi tak pristop zaleže.
Za "pasje obnašanje" pa je kriva izključno vzgoja staršev, se ti ne zdi?
Default avatar

dvigi

-sem lastnica velike kosmatinke
-vsak dan grem z njo na sprehod
-vedno je ob meni pripeta
-spuščena je samo doma
-čez vikend(med tednom ne srečava nikogar) je kar veliko ljudi in otrok.
in kaj doživim:
-se umaknem na drugo stran potke,otroci iiiiii ga lahk pobožam -NE
-me zagledajo rinejo v naju,se ne umaknejo,
grem na drugo stran ceste,pa glej ga zlomka,menjajo tudi oni, grem na drugo stran ceste(komentar) ja pa saj ne grizemo,da se nam umikaš :)..... otroci,starši,ga lahk pobožamo?NEEEEE,
ja zakaj ne?-ker ne dovolim in ni pliš.igrača,če bo slučajno ugriznila pa tožba.
in te gledajo,kot največjega zločinca,ker otrok si to ja tako močno želi- ti,ti grda baburina(sem že dobila takšen komentar)
zato,ne vse lastnike metat v en koš