Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poagajte najti lastnico psa, ki je včeraj na Golovcu ugriznil otroka v glavo

Poagajte najti lastnico psa, ki je včeraj na Golovcu ugriznil otroka v glavo

Citiram:

(nedelja, 9.4.) OKOLI 11h PES NAPADEL IN UGRIZNIL 5-LETNIKA NA VRHU GOLOVCA – Mazovnik. OTROK JE V PONEDELJEK (10.4.) SPREJET V BOLNICO ZARADI ZAPLETOV!

Lastnica ni želela dati nobenega podatka, zato se ne ve, ali je pes cepljen proti steklini. Lastnica je stara med 50 in 60 let, skodranih blond las, spetih v čop, dolžine nekje do ramen, dioptrijska očala, oblečena v športni komplet črno-vijolične barve, visoka cca. 165 cm, srednje postave. Spremljevalec približno istih let, brez las, s kozjo bradico. Pes je bil srednje velik, z gosto dolgo dlako, rumeno oranžne barve. Mogoče, ne zagotovo, mu je ime Kimi. Če bi se komu zdelo, da ve, za katerega psa oziroma lastnico gre, naj to sporoči na ZS ali policijsko postajo Vič, kamor je mama prijavila dogodek. Otroka so morali oskrbeti na urgenci, saj je dobil dva ugriza v glavo. Lastnica psa pa je nesramno odklonila vsakršno pomoč in zapustila kraj dogodka.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10208781065831338&set=a.10200281185299637.1073741829.1453627858&type=3&theater

baraba ženska,Tožaril pa očitno tudi noben ne bo,
ker se noče spustiti na njen nivo.

podatek zakaj je pes ugrizil otroka in če je bil en ali drug na povodcu pa manjka…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.
nova
Uredništvo priporoča

Mislim, ne vem. A ti veš kaj je bilo? Veš, da ni otrok planil na psa ali kaj podobnega? Pa spodaj berem temo, kako z užitkom prebavljate živalske mladičke in ste še ponosni na to, a na svoje mladiče pa gledate povsem drugače? Ne poznam ženske, ne poznam psa, pa tudi če ju bi… briga me za vašega mladiča.


In glih to je bistven podatek…


In glih to je bistven podatek…[/quote]

In glih to je zelo bistven podatek. Kaj ti ni jasno????? Sploh je to glaven podatek. Dokler tega ne vemo, sploh nima smisla razpravljati.

Kaj vam ni jasno? Ne glede na to, kdo je kriv, kdo je bil na povodcu itd., je dogodek treba razčistit pred ustreznimi institucijami. Če lastnik zverine noče dat podatkov, je treba poklicat policijo. Če jo popiha še pred prihodom policije, pa bo mel še dodatne probleme.

Vse pse, ki niso na povodcu postreliti pa bo hitro vse urejeno in nihče več ne bo ogrožen ker visoke predpisane kazni ne koristijo saj ni inšpektorjev, ki bi jih kasirali.

problemov ne bi imel, če otroci ne bi rinili v kužije na vsak način…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

ne vem zakaj psom predpisujete zelo visoko inteligenco višjo od človeka imate jih pa za izmečke tega sveta …………zanimivo logiko se bere večkrat tu gor na monu.


In glih to je bistven podatek…[/quote]

In glih to je zelo bistven podatek. Kaj ti ni jasno????? Sploh je to glaven podatek. Dokler tega ne vemo, sploh nima smisla razpravljati.[/quote]

Seveda velikokrat je pes izvan in zato tudi napade. Ampak v tem primeru, glede na to da je prišlo do zapletov ve bistven podatek ali je pes ceplen ali ne. Od tega podatka je odvisno tudi kako se bo otroka zdravilo.

mislim, kakšni komentarji!
psa je treba imeti na povodcu … in če pes ne mara otrok, takoj povedati!

to je zdaj nova moda, da cucke vlačite po hribih in planinah?

Je kaj novega? Me blazno zanima!! Sem vse pustila in prilepljena na mon.

zakaj se pa otrokom ne pove, naj ne rinejo v pse? pa če že morajo rinit, da ne vprašajo če lahko pobožajo?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Pri vsem skupaj sploh ni pomembno, zakaj je do nečesa prišlo, niti to, da je prišlo do dodatnih zapletov. Pomembno je izvedet ali je pes cepljen ali ne – in to včeraj prav enako kot šele danes.

in pričakujem, da noben pes ne bo rinil vame, še manj v mojega otroka torej da bo pripet kot je treba. Sicer tam do kokr španjela me ne moti če je odvezan za vse, ki ob napadu lahko povzročijo hujše poškodbe bi pa bilo obvezno psa odvzeti trajno če ne bi bil privezan. Pa da vidimo junake.

steklino pes sigurno nima zato brez veze paniko zganjati….ker steklina v sloveniji pri psih jo iščeš z iglo zadnja leta oziroma jo sploh ni….še posebno pes ki ima lastnika …….

če bi policaji/inšpektorji/redarji hodili na Trikotno jaso, bi lahko kasirali za vsakim ovinkom … male kužije imajo na povodcih, dočim tavelika teleta prosto letajo … saj ni čudno, da ni več srnic

zakaj se pa otrokom ne pove, naj ne rinejo v pse? pa če že morajo rinit, da ne vprašajo če lahko pobožajo?[/quote]

če pa jih tako radi božajo, a nimajo svojih 🙂

kaj da ni srn še preveč jih je

Ja itak da je bil. Saj te danes vodijo že v vseh registrih in jim ne uide. Ponavadi pa te pri ugrizu tako ali tako cepijo proti steklini.
Kaj je bilo ne bom komentirala ker me ni bilo zraven, venfar otroci si tudi veliko dovolijo. Dvomim pa da se je kej zakompliciralo mama bi rada mal pokasirala ker so ji tako svetovalu frndi.


kazni so dovolj visoke, da rabi samo 3 napisat pa ima že pokrito plačo. Začasno bi morali zaposliti 50 inšpektorjev pa garantiram, da bi vsak dan našli vsaj enega kretena, ki ima psa odvezanega. Pa ne mislim samo Rožnik, Golovec ampak tudi Tivoli in predvsem stanovanjska naselja!!

Zakaj niso starši otroka ukrepali takoj in zadržali lastnika? Ni želela dati podatkov, starši rekli ok in adijo ali kako? Je bil moški (oče otroka) zraven?

ne vem zakaj psom predpisujete zelo visoko inteligenco višjo od človeka imate jih pa za izmečke tega sveta …………zanimivo logiko se bere večkrat tu gor na monu.[/quote]

pes neinteligentnega lastnika ne more biti inteligenten, ker nima ne zgleda, ne šole….
Na javnih krajih in lokacijah, sploh tam , kjer je velika frekvenca ljudi in drugih psov, mora biti pes pod kontrolo, na povodcu, nespuščen. Pika.

Pa sem lastnik psa.

A je bil pes “Zlatko ” ( zlati prinašalec) ?

Ja itak da je bil. Saj te danes vodijo že v vseh registrih in jim ne uide. Ponavadi pa te pri ugrizu tako ali tako cepijo proti steklini.
Kaj je bilo ne bom komentirala ker me ni bilo zraven, venfar otroci si tudi veliko dovolijo. Dvomim pa da se je kej zakompliciralo mama bi rada mal pokasirala ker so ji tako svetovalu frndi.[/quote]

V registru so psi, ki so cepljeni in čipirani, ostali pač ne.
In jaz ne bi tako zelo dala stekline na stranski tir glede na to, koliko psov se vozi sem iz bivše Juge.

New Report

Close