Najdi forum

Re: Vaši predlogi/izkušnje…

Kaj pa če se vpišeš v kakšno društvo, planinsko npr., ali pa v potapljaški tečaj, nekje, kjer je mešana družba ljudi, tudi samskih med njimi je verjetno nekaj..
Ali drugače povedano, preusmeri cilj iskanja nekoga, v cilj nekaj novega doživeti, se naučiti (npr.potapljaški tečaj), se preprosto imeti fajn.
Veliko sreče, predvsem pri spoznavanju sebe, ostalo/i res potem nekako kar samo od sebe pride mimo.
Poanta pa je, da se ne obremenjuješ, se imaš fajn, se naučiš uživat sama s sabo, tudi, če nič pametnega (nekaj časa) ne pride..

Mislim, da je to dobra ideja.
Zagotovo pa moraš v iskanje “nekega fajn deca” vložiti še malo več. Normalen dec, ki ne išče posteljne popestritve, ne bo zainteresiran za neko žensko, ki bo tam in od nje ne bo nič… V odnose je treba malo investirat, predvsem volje in časa.


Načeloma se s tem strinjam, vendar ne povsem, saj je odvisno od načina življenja in tudi stopnje zrelosti, kolk si tega sposoben in kaj si želiš.
Če je človek preobremenjen s tem, da mora imeti partnerja oziroma ga želi imeti, bo težko storil zgornje in se ne brigral (obremenjeval) z iskanjem.
Ti sicer lahko greš v gozd na sprehod in si zraven žvižgaš ter uživaš v naravi, vendar to še ne pomeni, da boš ven prinesel kaj gob. Odvisno od tega, kam gledaš in kolk opaziš med sprehodom. Nekdo jih lahko prinese poln cekar, tudi če sploh ni šel s namenom v gozd, nekdo drug pa ne bo našel nobene, ker gleda po zraku (ptiče recimo). Lahko jih pa tudi gre iskati, vendar je preobremenjen s kakimi mislimi, težavami in jih vse spregleda. :))
Kakorkoli, če sam ne bi partnerke tudi iskal, bi zelo verjetno še danes bil sam, ker pa sem jo iskal in ob tem skušal kar se da uživati, sem 5 let srečno poročen. Fokus sem skušal preusmerit na spoznavanje ljudi, takih ob katerih se dobro počutim, čeprav je na začetku (po končanju dolgoletne zveze) to bilo težje storiti, kot reči.
Če pa ti živiš v okolju, kjer redno spoznavaš nove ljudi, se pravi, da nekako sami pridejo k tebi, se pa seveda ne rabiš ubadati z iskanjem, samo pravega moraš izbrati, ko pride. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close