Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam se hodite spolno olajšat samci, ki pravite, da za seks ni problem dobiti žensko?

Kam se hodite spolno olajšat samci, ki pravite, da za seks ni problem dobiti žensko?

Imam dva samska soseda, s katerima kdaj kakšno rečem. Eden je sredi tridesetih, zaposlen, živi sam v stanovanju pokojne babice, katerega lastnica je mati, ki mu ga je dala v uporabo. Drugi jih ima petdeset ali kako leto čez, živi z materjo v dvosobnem stanovanju in je brezposeln. Kakšne družbe nimata; mlajši gre v službo, popoldan domov in razen v trgovino v glavnem nikamor več, starejši pa večkrat dnevno hodi s psom na sprehod, verjetno zaradi tega, ker ne more stare kar naprej gledat. Nekoč sem vrgel debato, enkrat z enim, drugič z drugim, okoli žensk. Oba sta podobnega nazora, da za življenje v dvoje nista, čeprav ga stari fura že celo življenje s svojo mat. Ampak eden in drugi zatrjujeta, da za seks se pa vseeno najde, da na suhem pa nista. Potem začnem vrtat:
“Kaj hodiš h kakšni na ribanje? kaj stalnega?”
“Ma, ne … Sem pa tja se kaj najde …”
“Kje jih pa to najdeš?”
“Pa se dobi sem in tja …”
“Kako, a hodiš na kurbe?”
“Ma, kaki. jaz še nikol nisem plaču.”
“Kam pa potem hodiš?”
“Mah, nima veze …”

Potem pa trdovraten molk. Ko sem še hodil v službo, je bilo podobno s samskimi sodelavci. Nobeden kakor iz principa ni imel stalne ženske, za kavsat se jim je pa zmeraj kaj našlo. Tudi tistim, ki jim je na čelu pisalo, da so devičniki. Nikoli pa nikogar od njih nisem videl v prostem času z žensko, tako kot tudi moja dva soseda ne. Tudi tukaj na monu sem opazil nekaj takih solistov, ki pravijo, da za sproti ni problem najti kakšno za na ror. Ko kakšen mulo tukaj sprašuje, kje spoznati kako punco, so ponavadi tiho, namesto da bi pomagali z nasveti. Zakaj je to taka skrivnost?


In kaj to tebe muči ali samski sosedje kavsajo? Mogoče si se sam našel v tej zgodbi?

Ful zanimiva tema. Drugače pa mislim, da samo blefirajo, ker jim je nerodno povedat, da je tam doli vse zaspalo. Tako je, če dolgo ni spolnosti, sčasoma to več ne pogrešaš in prav lepo živiš.
Vem iz lastnih izkušenj.
Kaj hočeš, pač hočejo v očeh drugih izpasti mačoti, hehee.


In kaj to tebe muči ali samski sosedje kavsajo? Mogoče si se sam našel v tej zgodbi?[/quote]

Se prepoznaš v zgodbi?

Tebi pa je dolgčas da o tem še pišeš tu na MON. Drugače pa imam tudi jaz soseda z družino, ki morata tekmovat v vsem z sosedi. Drugi sosed kupi nov avto, pa še ta sosed kmalu zatem si omisli nekaj močnejšega itd…
No jaz sem večino časa samski (največ zaradi službe, pa tudi ker mi paše tako), tudi za kavsat je kdaj problem dobit priznam ker je treba vložit nekaj časa v to.

Najbolj smešno je bilo prvič ko sem se preselil, sem bil par mesecev samski. No in verjetno ti sosedi so si mislili, uf ta je pa še eden luzer osamljen. Nikoli niso kaj dosti klepetali z mano, sam par besed. Meni je itak bilo vseeno za njih. No in potem pa iz službenega potovanja pripeljem domov Belorusinjo (res takšna da dol padeš). In glej ga zlomka, še isti dan sta se začela oba soseda prilizovat k meni, kot da smo najboljši prijatelji. Prav videl sem na njunem ksihtu, kako sta ljubosumna, ker sta vedla da bo bota morla nabijat njuni debeli ženi še celo življenje. Neprecenljivo..

Res, ljudje, brigajte se zase. Kaj drugi počnejo ni vaša stvar in vsi bi lepše živeli.


In kaj to tebe muči ali samski sosedje kavsajo? Mogoče si se sam našel v tej zgodbi?[/quote]

Se prepoznaš v zgodbi?[/quote]
Več kot očitno je, da sam sebe opisuješ.



No, ti si torej moral vse do Belorusije, da si pripeljal na kosilo žensko, s katero si se postavil pred sosedi. Moja soseda ne gresta nikamor.

saj pravim, takrat se je slučajno tako zgodilo s tem prilizovanjem. jaz nikoli nisem imel namena se postavljat pred sosedi, ker mi je dobesedno vseeno za njih in res ne vidim nobenega smisla v tem. tudi avto imam star že 10 let, onadva pa mogoče 1-2 leti starega, pa verjetno jaz zaslužim več od njiju.

je pa sigurno res to da če si večino časa samski si tud več časa na suhem kot če si recimo poročen in imaš ženo voljno za seks.
nemogoče si je dobit toliko ljubic razen če imaš goro denarja in izgledaš kot brad pitt

Zensk pa res ni problem najt. Se zdej, ko sem porocen, mi pisejo, da komaj cakajo, da bi me zajahale. Ce ne zgledas lih slabo, mas kej v glavi in pod palcem, je robe vec kot prevec.

Enemu kolegu očitno ni problem dobit. Gre s sodelavci po službi na kofe, ogovori eno tam, se malo z njo pogovarja, una mu da cifro, zvečer že po njej skače. Simpl ko pasulj. Jih ima na lagerju kar nekaj. Če ne zgledaš preveč slabo, si zgovoren, znaš pihat na dušo…bo marsikatera padla.



in ti mu vse verjameš na besedo?



In kje jih pobiraš?

Se ne bi mogel glih strinjat z avtorjem. Imam kolega ki je na “papirju” samski a zamenja na mesec vsaj 1-2 muci. Kdor zna pač zna, pa mu ne zavidam ampak samo čestitam na uživanju.

Resnica tako boli, da je tvoja dva samska soseda noceta priznati in ti lazeta. Ti to ves.
Po internetu si morda dopisujeta in sanjata o tem, pa tudi na netu ni vec varno. Danes je svet tako odtujen, ljudje tako osamljeni in pac lazejo da prikrijejo bolecino in obcutek manjvrednosti, ki izvira iz tega zal, ker smo vajeni druzbenih pricakovanj izpred 20 let, k je vsaka metla nasla svoj štil, danes pa ni vec tako in je samskih vec kot pa vezanih. No, ko pa bo enkrat splosno znano tako kot v celotni zgodovini, da se poroci samo 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, pa bodo tudi taksni samski sosedje priznali drugim resnico,
ki ne bo vec bolela njihovega ega : smo trajno samski, osamljeni, devicniki, drugi zapusceni, nimamo srece v partnerstvu. Ampak avtor, kako lahko pri osamljenih moskih drezas v to bolece in sibko podrocje, raje jim ne omenjaj.



in ti mu vse verjameš na besedo?[/quote]

Jst mu nič ne verjamem kar tako. Se je enkrat hvalil kako je prejšnji dan skakal po taki pa taki, jst mu rečem da mu ne verjamem, pol mi pa slike pokaže. Pa sporočila mi je dal že parkrat za prebrat ter pogledat. Kakšne mu nekatere pišejo…ajej. Pa en kup nagih fotk, ki mu jih same pošiljajo.

čisto prav imaš, sam sem že 4 leta na suhem. sigurno ti lažeta, tako kot 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} osamljenih ki pravijo da dobijo fukat. pač tako je, jebiga.

ti si pa polniš ego s tem ko drezaš vanje in se šopiriš z svojimi ALFA geni. raje nehaj, ker to zelo boli, vem iz lastnih izkušenj.

sigurno se ti tudi dvigne, ko izvajaš bullying nad njima in potem greš domov natepavat svojo ženo

Da bi danes ob vsej tehnologiji bilo težko najt nekoga za sex?

Imaš FB,Twoo,Tinder,zmenkarske portale,… kar češ.Še najbolj pa ženske vzpostvaijo stik preko FBja ker te vidijo,te spoznajo in pol pride do dogovarjanja o avanturi.

čisto prav imaš, sam sem že 4 leta na suhem. sigurno ti lažeta, tako kot 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} osamljenih ki pravijo da dobijo fukat. pač tako je, jebiga.

ti si pa polniš ego s tem ko drezaš vanje in se šopiriš z svojimi ALFA geni. raje nehaj, ker to zelo boli, vem iz lastnih izkušenj.

sigurno se ti tudi dvigne, ko izvajaš bullying nad njima in potem greš domov natepavat svojo ženo[/quote]
A si siguren, da avtor ni samski? Meni se zdi, da je on samski drkač, ki živi od socialne podpore. Zato pa odpira tako temo, kje najdejo samski, kakšno babo za ponucat. Jebači ne sprašujejo samske sosede, ali kaj kavsajo in kje dobijo ženske za kavs. To počnejo drkadzije, kar on definitivno je.

Pa saj si že sam ugotovil, da nakladata. Nerodno jima je priznat resnico, itak so pa tipi nagnjeni k temu, da lažejo. Tudi poročeni. Baje imajo poleg žene še 5 fuk frendic in vsak teden kakšno avanturo, sprobali so trojčke, četverčke, fetiše, blablabla…. V resnici pa z ženo enkrat na mesec pr ugasnjeni luči hahahaha. Razen tisti, ki hodijo na prostitutke, to pa verjamem, da je res, pač plačajo.

No avtor, pojasni nam, si jebach ali si drkach?

Žalostna resnica je ta, da pravi jebači so edino ženske, moški redkokateri zamenja 10 žensk v svojem lajfu, če govori drugače, laže. Medtem ko ženske, specializirane za avanture lahko krepko presežejo cifro 100 moških v lajfu.

evo to je resnica



In kje jih pobiraš?[/quote]

Ja, kot da zivim v izolaciji in hibernaciji. V sluzbi, na druzabnih dogodkih, rekreaciji …

Pisete lih tko, kot da so vse zenske matere Tereze. Ze vse odraslo zivljenje se moram otepat spolnih ponudb. Sploh na faksu in obdobju za tem, tud pri kolegih, ki pac nismo bli bukovi luleki kot nekteri.



In kje jih pobiraš?[/quote]

Ja, kot da zivim v izolaciji in hibernaciji. V sluzbi, na druzabnih dogodkih, rekreaciji …

Pisete lih tko, kot da so vse zenske matere Tereze. Ze vse odraslo zivljenje se moram otepat spolnih ponudb. Sploh na faksu in obdobju za tem, tud pri kolegih, ki pac nismo bli bukovi luleki kot nekteri.[/quote]

In kje se to giblješ, da te kar naprej naskakujejo, nadlegujejo in se ti ponujajo? Kje se ti to dogaja? Na monu?


A pol pravš, da rabiš nasvet:-)))?

Nehi si pumpat ego in vtikat v druge avtor. pa sex je itak overrejted.

New Report

Close