Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Od kje učiteljem pravica, da učencu vzamejo telefon?

Od kje učiteljem pravica, da učencu vzamejo telefon?

To je kraja in poseg v lastnino, kar pa bi bilo potrebno ustrezno sankcionirati!!

Od kod jim pravica? Po šolskem pravilniku je prepovedano uporabljati telefon med poukom in tam je tudi navedeno, da sme učitelj ob neupoštevanju te prepovedi telefon zaseči in ga vrniti staršem.
Ti še kaj ni jasno?

Zakaj pa učenci med poukom potrebujejo telefon?

Kaj ko bi ti svojemu sončecu vtepla v glavo njegove dolžnosti in se šele potem ukvarjala z njegovimi pravicami?

Naj poklice policijo!

Aja, ne more. Jeba.

Ze tako ste “starsi sonckov” popolnoma zjebalu avtoriteto uciteljev, zdaj pa se take neumnosti 🙂

Jaz sem hčerki rekla – če ti ga vzamejo, ne bom šla ponj. In ga ne nosi v šolo. Da bom klečeplazila pred učiteljico? Ga ni denarja.

OK, ne pretiravaj 🙂 Kaj se pa imas za kleceplazit? 🙂
“Telefon prosim. Hvala, adijo.”


Od KJE? Hišni red, pa to.

Kakšna kraja? Saj ga potem dobiš nazaj, kajne?
Eh, trolček, itak.

Hehe, to sm pa jaz profesorci rekla, pa me ni šmirglala, ga je obdržala in dobila sm ga nazaj šele drug dan 🙂

Tako je! Podpis

Zraven s pridigo. Jaz je sigurno ne mislim poslušat.

Jaz sem razredničarko pooblastila, da če bodo kakšni problemi, lahko ta malo še na rit nabije, če bo treba, brez bojazni, da bi jo jaz tožila.
Odgovorni in normalni starši z odvzemi telefonom in podobni oslarijami, ki delajo vaši nevzgojeni froci nimamo nobenih problemov. Probleme imate starši, ki se že v osnovni bili vzgojeni kot večvredni, vzvišeni osebki, s polno ritjo vsega in ki mislite, da lahko z denarjem kupite vse, kar je možno na tem planetu. Pa tudi vaši starši so bili točno taki kot ste, ker ste pač vi kopije svojih staršev. Ne more biti drugače. Z denarjem pač ne moreš kupiti bontona, karakterja in še česa. Ampak glede na to, da imaš v glavi slamo, tega pač ne boš nikoli dojela.

Pravilno, razen tepeža v šoli se z vsem strinjam, narcisoidnost v strmem porastu, kot kuga se širi iz roda v rod.

Vse bi bilo treba prepovedat tem razvajenim SONCNIM KRALJEM-MULCEM.
Najprej pa prepovedat RAZVAJANJE s strani enih vas, GROZNIH RAZVAJENIH STARSEV.
Tudi moj SONCEK seveda nosi v šolo DUDKO, ki se ji reče mobilec, tablica…vse v enem.
In to zato, ker ga nosijo pač tudi drugi VASI SONCKI. In ko eden bebec od tastarca, kot je tale avtor, začne popuščati in jamrat, je vse kot domina efekt.
Ok., super je, da mulca pokličeš,če ga pravočasno ni domov ali tja, kjer bi moral biti. Ampak je to larifari, če mulc ni vzgojen in se ti sploh ne oglasi. Takrat bi vsaka sončna mama ali foter moral ukrepat in vzet telefon vsaj za 14 dni. Kaj u p.M. pa rabiš telefon, če ne zato, da komuniciraš z njim, oziroma z mano.
No mojemu sončecu se na srečo se ni zgodilo, da bi mu telefon kdo vzel. Je pač treba paziti, kdaj in za kaj se uporablja, saj potem lahko v šolo prinesejo tudi televizijo…itd.
In kako bi se vi počutili naprimer pri zdravniku, ko bi mu opisovali svojo bolezen in težave,on pa bi vmes buljil in komuniciral po facebooku. Ali pa, da to doživiš v kaki pisarni na CSD, UE in drugod?
Tako se verjetno počuti tudi učiteljica, ko nekomu podaja informacije in znanje,doticni pa vse to ignorira. Verjetno bi tudi ti, teslo od avtorja neki uradni osebi vzel telefon, če zaradi njega ne bi bil deležen ustrezne obravnave.

kot so že drugi napisali obstajajo pravilniki, šolski hišni red….telefon enostavno ne sodi k pouku

____________________________________________________________________________________________________ [i]“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.” [/i] ― Albert Einstein

V moji hiši tudi velja red, da s čevlji ne smeš hoditi po hiši. Ampak zato še nimam pravice gostom vzeti čevljev.

Se bolj strogo bi moralo biti, tako da bi se otrocin zamislili in ga nikoli vec uporabljali med poukom. To, da ga lahk gre stars iskat naslednji dan in je pol vse po starem, ni nic.

saj bo bolje .. ko bo froca kdo sesul na cesti, med tapkanjem po ekranu.


Avtorica, absolutno prav imaš. Takim gostom ne bi vzela čevljev, ampak če bi kljub tvoji izrecni zahtevi, naj ne hodijo v čevljih po tvoji hiši, to vseeno počeli in bi se gladko požvižgali na tvoje zahteve, bi najbrž ne smeli več priti. Torej: če tvoj mulc kljub prepovedi uporablja telefon v šoli, ne sme več v šolo. Naj bo doma in ostane neizobraženo teslo. Kot mama (ki če morda ni neizobražena, je pa vsekakor teslo).


Avtorica, absolutno prav imaš. Takim gostom ne bi vzela čevljev, ampak če bi kljub tvoji izrecni zahtevi, naj ne hodijo v čevljih po tvoji hiši, to vseeno počeli in bi se gladko požvižgali na tvoje zahteve, bi najbrž ne smeli več priti. Torej: če tvoj mulc kljub prepovedi uporablja telefon v šoli, ne sme več v šolo. Naj bo doma in ostane neizobraženo teslo. Kot mama (ki če morda ni neizobražena, je pa vsekakor teslo).[/quote]
Žebljico na glavico!

in prav je da vzamejo mobitele

To je red, ki ste si ga vi izmislili in nimajo nobene pravne veljave. Pravila šolskega reda sprejme svet zavoda, torej morajo soglašati predstavniki sveta staršev in učiteljskega zbora. Ko je pravilnik enkrat sprejet je pravno zavezujoči podzakonski akt. Vaše pravilo, da se ne sme hoditi v čevljih to pač ni.


No jaz sem tudi učitelico od našega 9. letnika pooblastila da ga takoj kaznuje samo ne s tepežem, ker vem da to ne sme, pač pa sem ji povedala naj ga zaposli pa zaradi mene če mu da metlo v roke pa puca.
Ko je pa pred mesecem trmaru pa na vsak način hotel vzeti v šolo neko piskajočo zadevo, k sem itak vedla da če bi jo imel nebi bila tiho in tudi v torbi nebi ostala, sem mu povedala da ko jo bo učitelica vzela ji bom samo rekla pravilno in pridem iskat konec šolskega leta. Ker je vedel da se ne hecam jo je raje pustil doma.
Mislim da ni težava če otroci nekaj imajo s seboj v šoli težava je v tem da potem to uporabljajo, se hvalijo pred ostalimi pouk pa naj počaka. Pač ne morejo pričakovati da se bo učitelica in ostalih 27 sošolcev prilagodilo njemo.

To je kraja in poseg v lastnino, kar pa bi bilo potrebno ustrezno sankcionirati!![
—————————–

Ti lubo, kdorkoli si že, napiši si to nekam na veliko, kar si nam tu gor! Čez nekaj let, ko bo s mulcem problem na problem, si nalepi na steno v višini glave in butkaj z blentavo bučo v besedo PRAVICA, PRAVICA, PRAVICA, PRAVICA…..

New Report

Close