Potovanja.Over.Net

Izleti po Sloveniji

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Zanimiva mesta, pohodniške poti, terme, turistične kmetije. Odgovorite ali zastavite vprašanje. Skupaj raziskujmo prelepo Slovenijo.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

res dobra (domača) gostilna na Dolenjskem

Default avatar

gost999

Jutri bi rad starša peljal v eno "domačo" gostilno, kjer bosta lahko dobro jedla domače jedi, seveda ne govorim o "slow food" hrani s šestimi hodi, temveč nekaj domačega, ampak zares dobrega, pa tudi ugodnega.

Kaj imajo v Novem mestu in širši okolici?

Malo sem bral o turistični kmetiji Šeruga malo izven NM, pa tudi do Bizeljskega bi se morda zapeljali do gostilne Šekoranja.
Ampak za te dve gostilni sem samo bral malo na internetu, ne poznam iz lastnih izkušenj.

Lahko prosim kaj priporočate? Hvala.
Default avatar

Lucita

Vovko ratež
Default avatar

šeruga

Lucita je napisal/a:
Vovko ratež
Zna biti za tvoja starša prepotentno. Pri Šerugi pa definitivno ne bosta razočarana.
Default avatar

vrhunska

Definitivno gostilna Repovž - Šentjanž
Default avatar

gost999

ok, res bi rad poudaril, da govorim o gostilnah srednjega cenovnega razreda, torej ne poštrikano in drago.

Nekatere tu, ki jih omenjate imajo obroke takoj po 25eur na osebo + pijača, kar je zame drago. Žal.
Default avatar

Mirna Peč

Gostilna Novljan. Vedno se tam ustavimo, ko gremo na dolenjsko.

Imajo najboljše kremšnite v Sloveniji, čeprav sem slišala, da so se lastniki zamenjali. Od takrat pa še nismo bili.
Default avatar

NBK

Šekoranja
Default avatar

spet+spet

gost999 je napisal/a:
Jutri bi rad starša peljal v eno "domačo" gostilno, kjer bosta lahko dobro jedla domače jedi, seveda ne govorim o "slow food" hrani s šestimi hodi, temveč nekaj domačega, ampak zares dobrega, pa tudi ugodnega.

Kaj imajo v Novem mestu in širši okolici?

Malo sem bral o turistični kmetiji Šeruga malo izven NM, pa tudi do Bizeljskega bi se morda zapeljali do gostilne Šekoranja.
Ampak za te dve gostilni sem samo bral malo na internetu, ne poznam iz lastnih izkušenj.

Lahko prosim kaj priporočate? Hvala.
Planinski dom- Gospodična
Default avatar

gost999

Super.

Še kakšna ideja, osebna izkušnja? Še vedno me najbolj mika Šeruga
Default avatar

sošolka

Pri Kuklju, Velike Lašče

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net