Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mirela Parovi extra lepotica

Mirela Parovi extra lepotica

Kok se je pa ta bejba polepšala, slovenci smo lahko ponosni na tako lepo žensko.

KAJ ji koristi izgled ( ki je zanič), doma ima dva otroka in se g….naokoli, no!

zdaj v Parovima, naj da kdo sliko gor da vrmo komentirat, hvala.

sramota.

Cankar, Prešeren, Melanija, Mirela….
Res smo lahko ponosni na gnilo deželo pijancev in ku’rb…

tako je!!

Ne vem, kdo je to!

Zgleda, kot milijon evrov.

kaj nekomu koristi izgled, če je cipa brez pameti, doma ima še otroke, ki so brez matere, ker se mati goni naokoli?!

Transvestit, pa še oni so lepši.

qiqqe

ne gre se za narodnost, so tud slovenske ženske ki so lahke.

vsi pouarjate zunanji izgled, to, da je pa mati, da ima doma dva majhna otroka, pa pozabljate. Zavladala je popolna odsotnost moralnih vrednot. Ljudje so vse bolj nenormalni. Družine razpadajo, spolne bolezni naraščajo, človeštvo gre v napačno smer.

Ja, saj vemo,da je 1. april. Temu naslovu sem se zelo nasmejala. Verjetno to piše njen Andrej …

… jo imejmo vsaj MI in ne pogrevajmo tega ‘trača’ … že zaradi njenih dveh mladoletnih otrok, ki verjetno neizmerno trpita, ko gledata in poslušata SRAMOTO, ki ju njuna (neodgovorna in nezrela) mati dela po TV in raznih medijih.
Meni se resnično njena otroka smilita, kaj vse morata prenašati zaradi take matere, ki meni, da je rojena za reality in je podobna raci …

Sramota !

Ne, ni lepa, kreatura je, ki si je uničila naravno lepoto. Gledam jo in vidim, da ne pride do izraza, nimajo jo za mar in čakam, s kakšno neumnostjo se bo hotela dvigniti v ospredje. Morda sex, a tam ni to nič, ker vsi delajo kar hočejo in so bolj nago kot oblečeni. Mati je in morala bi biti pri otrocih, tisti njen ubogi, odvisni od sexa Andrej pa se mi smili, še bolj pa se mi smilijo njegovi domači, ki gledajo njegovo neumno odvisnost od Mirele.

Podpis.
Ja, Andrej je očitno odvisen od Mirele.
Njegovi starši pa vse to morajo gledati in prenašati.
Verjetno jim ni lahko, ko gledajo sina, ki se mu posmehuje celotna Slovenija in bodočo ‘snaho’, ki dela sramoto otrokom in domačim.
Se pa sprašujem … kako to, da Andrej vse to prenaša?

Andrej ne misli s svojo glavo, vse gleda skozi sex a trpi, hudo mu je, sramuje se jo a ne more brez nje. Pravzaprav misli, da brez nje ni življenja. Koliko moških je takih, le izpostavljeni niso tako.

A še vedno spada med lahke, če je težka za prenašat?

Če seksa tako, kot je pokazala v BB, potem tudi od tega ubogi Andrej nima kaj dosti 🙂 Več bi imel od tega, če bi imel 24 ur na dan prižgan TV na španskih limonadah. Tam bi se med enim in drugim zaigranim vzdihom vsaj naučil špansko 🙂

Andrej lahko svojo ljubo Mirelco redno spremlja preko TV (BB, Tv Happy) in ga to ‘rajca’.
Pač poživitev veze oz zakona. Sto ljudi, sto čudi.


Bog pomagaj……… A ne veste, da Andrej to žensko podpira 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}?
Kdo gre v nek sov brez določenih “dovoljenj”?


Bog pomagaj……… A ne veste, da Andrej to žensko podpira 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}?
Kdo gre v nek sov brez določenih “dovoljenj”?[/quote]

Moških, ki so copate ni potrebno vprašati za dovoljenje. Oni so veseli, če se ženksa sploh vrne nazaj…

In kaj vas na Mireli moti? Ims nežne poteze obraza, pa angelski nasmeh.

Pravkar je razlagala kako je sexala v slovenskem šovu z dvajset let mlajšim najlepšim moškim v Sloveniji, Andreja niti ne omenja, se pa prepira ker ji je ena povedala da bi morala misliti na otroke.

New Report

Close