Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Huda nesreča na Zaloški :(

Huda nesreča na Zaloški :(

Nekaj pred 14. uro se je na Toplarniški cesti v Ljubljani zgodila huda prometna nesreča. “Po zdaj znanih podatkih je v nesreči udeleženo reševalno vozilo in motorno kolo. Dve osebi sta na kraju nesreče umrli,” je sporočila predstavnica PU Ljubljana Maja Ciperle Adlešič.

Zaradi ogleda kraja nesreče, ki bo predvidoma trajal dlje časa, je zaprt promet med križiščem Zaloške – Poti na Fužine in Kajuhove ulice. Policija zaradi prometne konice pričakuje zastoje, voznikom zato priporoča, naj se izognejo temu delu in uporabijo vzporedne ceste oziroma, naj upoštevajo navodila in usmeritve policistov.

Tile zdravstveniki tudi norijo, kar se da ….

Oni so na nujni vožnji, gre za vprašanje življenja in smrti, če vozijo tvojega življenjsko ogroženega otroka pričakuješ, da bodo noreli. Ja, seveda, ne pričakuješ, da bodo povzročili nesrečo, se pa tudi zgodi. Zakaj točno je pa potrebno noreti z motorji? Ne vem za ta dva, ki sta umrla, jih pa vidim vsakodnevno noreti, motoriste, mislim.

nova
Uredništvo priporoča

Po slikah, ki se jih da videti na neto, motor ni pripeljal dovoljenih 50km/h. Prej 50 na osebo!

Oni so na nujni vožnji, gre za vprašanje življenja in smrti, če vozijo tvojega življenjsko ogroženega otroka pričakuješ, da bodo noreli. Ja, seveda, ne pričakuješ, da bodo povzročili nesrečo, se pa tudi zgodi. Zakaj točno je pa potrebno noreti z motorji? Ne vem za ta dva, ki sta umrla, jih pa vidim vsakodnevno noreti, motoriste, mislim.[/quote]

Medicinci norijo, ker so tako vzvišeni nad vsemi. Vozila nujne pomoči so že prave male bolnice, z njimi se pelje tudi zdravnik, dotično križišče pa je na dosegu UKC-ja. Nič ni bilo tako nujno, voznik je potegnil, ker je vajen tako.
Ubiti človeka, ker si na nujni vožnji? Ne, ni opravičila.

Oni so na nujni vožnji, gre za vprašanje življenja in smrti, če vozijo tvojega življenjsko ogroženega otroka pričakuješ, da bodo noreli. Ja, seveda, ne pričakuješ, da bodo povzročili nesrečo, se pa tudi zgodi. Zakaj točno je pa potrebno noreti z motorji? Ne vem za ta dva, ki sta umrla, jih pa vidim vsakodnevno noreti, motoriste, mislim.[/quote]

Medicinci norijo, ker so tako vzvišeni nad vsemi. Vozila nujne pomoči so že prave male bolnice, z njimi se pelje tudi zdravnik, dotično križišče pa je na dosegu UKC-ja. Nič ni bilo tako nujno, voznik je potegnil, ker je vajen tako.
Ubiti človeka, ker si na nujni vožnji? Ne, ni opravičila.[/quote]

Me zanima če bi tako razmišljala če bi bila v resilcu ti, tvoja mama, otrok…
Kakšne bolnice v malem, lepo te prosim. Že če kdo rabi transfuzijo krvi, so mrzli.

Oni so na nujni vožnji, gre za vprašanje življenja in smrti, če vozijo tvojega življenjsko ogroženega otroka pričakuješ, da bodo noreli. Ja, seveda, ne pričakuješ, da bodo povzročili nesrečo, se pa tudi zgodi. Zakaj točno je pa potrebno noreti z motorji? Ne vem za ta dva, ki sta umrla, jih pa vidim vsakodnevno noreti, motoriste, mislim.[/quote]

Medicinci norijo, ker so tako vzvišeni nad vsemi. Vozila nujne pomoči so že prave male bolnice, z njimi se pelje tudi zdravnik, dotično križišče pa je na dosegu UKC-ja. Nič ni bilo tako nujno, voznik je potegnil, ker je vajen tako.
Ubiti človeka, ker si na nujni vožnji? Ne, ni opravičila.[/quote]

Motorist je vozil po predpisih?

Oni so na nujni vožnji, gre za vprašanje življenja in smrti, če vozijo tvojega življenjsko ogroženega otroka pričakuješ, da bodo noreli. Ja, seveda, ne pričakuješ, da bodo povzročili nesrečo, se pa tudi zgodi. Zakaj točno je pa potrebno noreti z motorji? Ne vem za ta dva, ki sta umrla, jih pa vidim vsakodnevno noreti, motoriste, mislim.[/quote]

Medicinci norijo, ker so tako vzvišeni nad vsemi. Vozila nujne pomoči so že prave male bolnice, z njimi se pelje tudi zdravnik, dotično križišče pa je na dosegu UKC-ja. Nič ni bilo tako nujno, voznik je potegnil, ker je vajen tako.
Ubiti človeka, ker si na nujni vožnji? Ne, ni opravičila.[/quote]

Kakšne neumnosti pa klatiš….. Res ne vem, ali res tako zabit/a, ali provociraš?!

Malo si poglej model motorja in poveži s tem, da sta na njem sedela dva smrkavca, fant in dekle, pa potem natolcuj o voznikih rešilcev….

Zadnjič je en tak, prepotenten mulc ubil kolesarko, danes sebe in sopotnico…. NIČ se jih ne prime, čisto nič!

je pri poročilih rekel, da je reševalno vozilo motoristu zaprlo pot.

Priča je povedala, da je motorist norel in prehiteval. Takemu vsak, ki spelje pri zavijanju v levo, zapre pot.

Priča je povedala, da je motorist norel in prehiteval. Takemu vsak, ki spelje pri zavijanju v levo, zapre pot.[/quote]

Motorista sta umrla? Kako se je končalo z bolnikom v rešilcu? Če je vozil s sireno in lučjo, je bil pacient sigurno v hudi nevarnosti?

Žalostno…
Ja seveda norijo reševalci…. ko te rešujejo je vsaka minuta pomembna… Ni šlo….kaj da rečem…. reševalci so fantastični… Pa sem motorist….ki se je razsul…. Sožalje vsem domačim. Ljudje, ne obsojat človeka ki je hitel reševat…. Tudi ne motorista…. Splet okoliščin…res sožalje… me presune vedno ko je smrt motorista… nista reševalca za nalašč…res ne…sem doživel te ljudi…krasni so…tud motoristi smo krasni…

Rešilec ni bil na nujni vožnji je zavijal proti portalu na malico/kosilo… Motor je presegel omejitev vsaj za 100…umrla sta pa fant in punca….

Očividka nam je povedala, da se je peljala po Zaloški, ko jo je z veliko hitrostjo prehitel motorist. Kmalu zatem sta dva avtomobil pred njo začela zavirati. “Na tleh je bilo vse razbito. Dekle in fant sta negibno ležala na tleh,” je pretresena povedala. Reševalca sta v tem že začela oživljati fanta, za dekle pa je očitno bilo prepozno. “Tri, štiri sekunde in sta bila mrtva. Ko vidiš, kako hitro se lahko življenje konča …”

Dve mladi življenji ! Grozno res. Zakaj ti otroci (predvidevam, da sta bila mlada) ne upoštevajo omejitev?! Se jim res zdi, da se bo vse izšlo dobro? Sožalje njihovim bližnjim.

Vem, da ne date nič na pohvale, ker ste poseben človek….malo takšnih.
Zadnjič ste ponudili obisk povzročitelju nesreče, ki je prav tako zbil motorista…krasno dejanje. Jaz osebno, sem zaradi vaše zgodbe, se bolj pazljiva. Lp

poglejte kako predrzno se motoristi vedejo naokoli po cestah!!!!

Meni je že dolgo jasno, da so motoristi na cesti precej nevarnejši od pijancev za volanom.

Hvala za ta komentar! Mi daje upanje v ljudi.

Motorist je norel. Skoda ke dveh zivljenj.
Skoda je tudi vsega, kar se prihaja za voznikom resilca.

Verjetno nihce ni zelel, da se to zgldi. Posledica nepremisljenosti in zalostnega sklopa okoliscin…

Grozna nesreca 🙁

Od kod mladcu denar za tak motor? To ni kusur, to ni 2 ali 3 jurje, to je konkreten motor s konkretno močjo za konkretno ceno. Kar se mene tiče, bi z motorjem na običajno cesto smeli ljudje po 35. letu ob predpogoju, da ob izpitu oravijo še trening varne vožnje in odslužijo 3 mes vsak vikend v rehabilitacijskem centru. Potem pa kar….. Pa sem sama motoristka, že 30 let, še v enem kosu, brez resnih poškodb, hvala Bogu! Ampak ko se spomnim, kaj sem počela pri 25ih, 26ih, prepričana, da MENI se pa ja nič ne more zgoditi, me včasih zmrazi. Imela sem veliko večjo srečo, kot pamet. Motor obožujem, letno prevozim med 10 in 20.000 km na njem, a moji otroci nimajo absolutno nobene šanse, da sedejo na motor pred 30. letom. Nobene! Niti kot moji sopotniki ne! Jaz imam 56 let in je vseeno, če se jutri skantam, moji otroci imajo življenje pred sabo. Na 2 leti grem na trening varne vožnje – zakaj? Zato, da osvežim znanje! Da preverim reakcije. Moj motor je letos še vedno v garaži – in še bo, lep čas, dokler ne bo ponoči vsaj 10 dni krepko nad nulo! Zakaj? Ker so gume motorja namenjene letni vožnji in ne hladni podlagi, kot je zdaj, zato reagirajo čisto drugače v takih razmerah. To je verjetno eden od dejavnikov, ki je tega mladca odnesel. Poleg seveda blazne brzine, to je jasno!

Vožnja z motorjem je užitek, a pogosto igra na srečo, sploh na naših cestah. Brzina opija in ubija – je prevelik izzvi za mladega človeka. Hudo in žal mi je življenja, ki je ugasnilo veliko prezgodaj, a morda bo ka starš več premislil, preden bo mladincu kupil preveč konjev za njegovo pamet.

Hvala za ta komentar! Mi daje upanje v ljudi.

Motorist je norel. Skoda ke dveh zivljenj.
Skoda je tudi vsega, kar se prihaja za voznikom resilca.

Verjetno nihce ni zelel, da se to zgldi. Posledica nepremisljenosti in zalostnega sklopa okoliscin…

Grozna nesreca :([/quote]

Baje je reševalec, ki ni bil na nujni vožnji, izsilili motorista (tako Dnevnik).

Hvala za ta komentar! Mi daje upanje v ljudi.

Motorist je norel. Skoda ke dveh zivljenj.
Skoda je tudi vsega, kar se prihaja za voznikom resilca.

Verjetno nihce ni zelel, da se to zgldi. Posledica nepremisljenosti in zalostnega sklopa okoliscin…

Grozna nesreca :([/quote]

Baje je reševalec, ki ni bil na nujni vožnji, izsilili motorista (tako Dnevnik).[/quote]

Mogoce. Ne bom trdila. Same nesrece nisem videla, sem bila pa kmalu za tem ravno tam, na poti…sem pa slisala (lahko, da je to rekla kazala ampak eden mojih prijateljev pozna pokojnega), da je motorist vozil vsaj 100 do 150 km/h in je vozil objestno. Baje je bil trk tak, da je zensko obglavilo (naj spet povdarim, da to niso tisoc procentno preverjene info.) In da je bil resilec za tem nevozen (kar spet nakazuje na silovit trk, kar naj bi pomenilo, da je motorist divjal)…
Glede na poskodbe bi rekla, da nekaj je na tem, da je bila posredi prevelika hitrost.

Hvala za ta komentar! Mi daje upanje v ljudi.

Motorist je norel. Skoda ke dveh zivljenj.
Skoda je tudi vsega, kar se prihaja za voznikom resilca.

Verjetno nihce ni zelel, da se to zgldi. Posledica nepremisljenosti in zalostnega sklopa okoliscin…

Grozna nesreca :([/quote]

Baje je reševalec, ki ni bil na nujni vožnji, izsilili motorista (tako Dnevnik).[/quote]

Mimogrede izsilis motorista, ki pripelje krepko prek omejitev … jaz sem ga skoraj (res opazila v zadnjem trenutku, ko sem ze speljala na cesto, zavijala na sreco v desno in sem bila ze z nosom avta na cesti), pripeljal je krepko prek 120, omejitev pa 50 (je ravno tam tabla z javljalnikom hitrosti).

v Ljubljani se najbolj bojim kolesarjev, vozijo hitro in si včasih vzamejo prednost. Motoriste vsaj prej opazim.

New Report

Close