Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški ki sponzorirate nas dekleta

Moški ki sponzorirate nas dekleta

Kakšne moramo bit, kaj od nas pričakujete, da vas pripravimo do tega oziroma, da se tako odločite in tako ravnate?

Ne vem koga pripravite? Pač pokažete, da ste samo predmet, ki se lahko kupuje in zavrže, ko ni več zanimiv, kajti denar je samo denar in nima nekih drugih vrednosti.

Mislim, da bo takšnih vprašanj kot ga je postavila avtorica, čedalje več. Časi socializma so mimo, vsak bo moral preživet s tistim, kar bo keširal v svoj žep, z delom takšnim al drugačnim, tako ženska kot moški..
Dobri aduti, mladih deklet so poleg izobrazbe, ki jim na koncu pomaga samo toliko, da si lahko služijo keš kot trgovke, njihova privlačnost in verjamm, da marsikatera razmišlja v tej smeri kot avorica.
Pa, kaj reč, drugega kot totalna prilagodljivost, pa spet ne toliko, da čist blond izpade v vseh pogledih in ženska milina, saj je dosti prostitutk izjavilo, da tipi niti niso hoteli sexat za tist keš, ki so ga keširal ampak so se hotli samo pogovarjat z njimi, kar pomeni, da more ženska bit tud razgeldana in obvladat psihologijo. Mi je govoril znanec, ki je bil pri kešu doma, da je ženski dajal keš, mesečno, čist tako na lepe oči, ko je videl, da težko živi s tem kar ima, ne pa zaradi tega, da se bi dol dajal z njo… niso vsi tipi manjaki, ki žensko gledajo kot objekt za svoje užitke.
Avtorica, če že o tem razmišljaš si že v jedru prilagodljiva.


Čakaj popay samo to je drugo. Meni se tudi katera tako zasmili, ko vidim kako živi in sem že pomagal na razne načine. In taki , ki se ti zasmilijo so vedno bili. To o psihologiji je bolj tako tako, nekateri dedci seveda rabijo zgolj družbo, ampak to še ni psihologija.

Koliko razumem avtorico, je odprla temo z namenom, češ kako so moški neumni. In sam sem ji dal tudi realen odgovor, ko pomislim na vrednost teh , ki jih kupujejo kot predmete in pono z njimi kar si zahočejo. Najbolj iamv mislih te, ki bi se šle življenja na visoki nogi, ne za preživetje in ne vem s čim se lahko ponaša taka afna, tsaj tudi denarja ne zna pametno zapravljat, takoj ko usahne vir, nima več nič.

Kar pa ti pišeš je pa zaskrbljujoče in upam, da do tega ne bo prišlo. Glede izobrazb so si pač same krive, če ne bi bilo povpraševnaj, tudi ponudbe ne bi bilo, ki ga daje sistem. To pa vidiš, da ne glede, da je v naprej videno, da izmišljene izobrazbe za ženske ne prinesejo ne znanja in ne koristi, fiktivna delovna mestra so zapolnjena, pa nikakor ne odnehajo z vpisi na te programe, je pa čista neumnost ljudi, oziroma deklet in njihovih staršev, enaka nasedanju na neko vedeževanje. Ja pač potem morajo delat običlajna dela, kaj bi pa drugega delale s temi diplomami, ki ne prinesejo nobenega znanja in sposobnosti za karkoli?

Nikol si ne bi sploh dovolila da me tip sponzorira.

Prilagodljive in z dobrim želodcem, ostale karakteristike so individualne od sponzorjev.
Lahko pa rdečelaska, 170cm, 52 kg, košarica 85D, visokošolska izobrazba, do 30 let, depilirana, brazilska, …. Seveda moraš pa kamasutro obvladat, globoko grlo, anala, ni da ni, pripravljena tudi na trojčke in podobno.


Pa kaj še?! Kaj ponujaš ti? Lepotica ne bo na razpolago zamaščenemu smrdljivemu starčku četudi ima veliko pod palcem.

postavna, da se zna nesti
razgledana (ne nujno z veliko šol in ne smo trač literatura)
da zna biti pravočasno tiho
da ji ni nerodno povedati, da bi ga rada fasala


Pa kaj še?! Kaj ponujaš ti? Lepotica ne bo na razpolago zamaščenemu smrdljivemu starčku četudi ima veliko pod palcem.[/quote]
Boš rekla, da ne drži? Čim globja je denarnica, več so nekatere pripravljene požreti. Sicer pa nekatere žene vse to počno zastonj.

V življenju imam kar srečo, denarja mi ne manjka, imam partnerko, ki je zame prava lepotica v vseh pogledih. Od mene ima vse avto, denar za cote, kozmetiko … punca ima sicer visoki izobrazbo vendar smolo pri zaposlitvi, kamor koli prideva se lahko pogovarja o vsem in z vsemi. Znano hodi na poslovne sestanke, govori angleško in italiansko, je vedno spedenana v nulo nasmejana in je del mojega imidža. Marsikatera žena poslovnega partnerja ji zavida najbolj pa zdaj že bivše kolegice, pravijo da je postala visoka in nedostopna. No mogoče so ji res malce zrastla krilca ali pa je to samo posledica gibanja v drugačnih krogih ljudi.

Skratka, ti odgovorim na vprašanje… kot prvo moraš biti privlačna simpatična in izžarevat moraš energijo, mrtvakinje odpadejo.
kot drugo moraš biti razgledana komunikativna in nezatežena, prilagodljiva.
kot tretje neposesivna sploh ne ljubosumna in znat kdaj jih tudi sama doma.
kot četrto moraš znat pokazat spoštovanje do ‘ sponzorja ‘ in moraš cenit to kar imaš, ker vse to kar si in kar imaš je iz tebe naredil tvoj ‘ sponzor.

Če se tukaj najdeš in ti navedbe niso tuje boš morda srečala pravega.
Zaponi si, vsi ki to počnemo bi radi iz vas natedili pomebno osebo z nekaj upliva na okolici, pa čeprav morda le navidez.

Nekateri moški želijo, da je ženska doma. Celo zahtevajo.
Tako imajo vso kontrolo. Tega ni malo.

Vsekakor, vse kar jim je za čestitat, da morajo imet dober želodec na kaj vse pristanejo in s kom pristanejo za denar, mnoge bi se toliko gnusile same sebi, da tega ne bi prenesle.

Nikoli? Jaz bi se pa pustil kaki mladi pa luštni? 🙂 Ma, še zastonj bi bil taki pripravljen dat kako uslugo. 🙂

Res si dober človek 😉
No ja, ona pač če prav razumem ni zaposlena in razen tvojga sponziriranja ne dobi nič, ampak jaz vseen tako ne bi hotla nikol živet, ker ona je odvisna od tebe, jaz pa odvisna od enga ne bi hotla bit, bi si čimprej poiskala svoj vir prihodkov. Mi je pa lepo, ko moški razvaja žensko, to cenim, ampak mora tud ženska razvajat moškega.
Zame je razlika enga razvajat ali pa enga sponzorirat. Razvajanje je njegova dobra volja in v zameno ne pričakuje nič, tak je npr moj tip 🙂 pač ena oblika donacije, kjer so darila PODARJENA brez povratne ugodnosti, sponzoriranje pa je, da se sponzoriranec OBVEŽE v zameno za prejeta darila OPRAVITI določene naloge.

Imela sem eno kolegico sponzorušo.
Rekla bom samo to, eni tipi so tako naivni ko so zaljubljeni, da jih ena takšna materialistična mrha lahko vse naheca. Ona ni imela neke izobrazbe samo sš, je pa bolj znajdena, kot katera koli z akademsko izobrazbo. To ni pomembno, imaš sponzoruše samo s sš ali akademsko izobražene.
Vsem je skupno, da skrbijo samo za svoj videz, zato so izredno površinske ženske brez čustev, ki so pripravljene za svoj cilj iti preko trupel. Njen bivši ji je recimo v trgovini vse kupil, ji plačeval kosila, večerje- ona ga je klicala ati, volkec pa take bedne vzdevke. Zmanipulirala ga je s seksom in potem glumila neko prijaznost. Jaz se nisem hotela z njo družiti, pač ni bila prava prijateljica tudi do mene pa slab vpliv. 😉

Za kakovosten odgovor na to vprasanje pa pricakujem 420,00 EUR placila. Vnaprej. 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

da je dobra mama in žena. To je dolgoročna zaveza. Da me spoštuje, je prijazna, ljubeča, zna poskrbeti za otroke (nakupi, obleči, zdraviti, igrati se in vzgajati), vzpostavlja in ohranja prijetno vzdušje v domu in družini in nek red. Da je zvesta, neopravljiva, nekonfliktna, nezanemarjena.
Če ne bi iskal žene (jo že imam :)) bi bili kriteriji drugi ampak vsak človek enkrat dozori. No eni ne.

Bogati dedeki se s takimi starletami nocejo ozenit in se lepo izognejo poroki oz zavezi da ona ni dedic…je to potem ljubezen? eni se ozenijo in se locijo ce zeli ona otroka v zakonu ker nocejo dedica..

Res si dober človek 😉
No ja, ona pač če prav razumem ni zaposlena in razen tvojga sponziriranja ne dobi nič, ampak jaz vseen tako ne bi hotla nikol živet, ker ona je odvisna od tebe, jaz pa odvisna od enga ne bi hotla bit, bi si čimprej poiskala svoj vir prihodkov. Mi je pa lepo, ko moški razvaja žensko, to cenim, ampak mora tud ženska razvajat moškega.
Zame je razlika enga razvajat ali pa enga sponzorirat. Razvajanje je njegova dobra volja in v zameno ne pričakuje nič, tak je npr moj tip 🙂 pač ena oblika donacije, kjer so darila PODARJENA brez povratne ugodnosti, sponzoriranje pa je, da se sponzoriranec OBVEŽE v zameno za prejeta darila OPRAVITI določene naloge.[/quote]

Pri nama je pač tihi dogovor ona ima vse kar potrebuje živi na relativno visoki nogi, jaz pa imam lepotico, ki mi nudi vse kar potrebujem jaz. Zadeva laufa brez zapletov in kakšnih večjih prepirov, ona spoštuje mene jaz njo in to je to.

Res si dober človek 😉
No ja, ona pač če prav razumem ni zaposlena in razen tvojga sponziriranja ne dobi nič, ampak jaz vseen tako ne bi hotla nikol živet, ker ona je odvisna od tebe, jaz pa odvisna od enga ne bi hotla bit, bi si čimprej poiskala svoj vir prihodkov. Mi je pa lepo, ko moški razvaja žensko, to cenim, ampak mora tud ženska razvajat moškega.
Zame je razlika enga razvajat ali pa enga sponzorirat. Razvajanje je njegova dobra volja in v zameno ne pričakuje nič, tak je npr moj tip 🙂 pač ena oblika donacije, kjer so darila PODARJENA brez povratne ugodnosti, sponzoriranje pa je, da se sponzoriranec OBVEŽE v zameno za prejeta darila OPRAVITI določene naloge.[/quote]

Pri nama je pač tihi dogovor ona ima vse kar potrebuje živi na relativno visoki nogi, jaz pa imam lepotico, ki mi nudi vse kar potrebujem jaz. Zadeva laufa brez zapletov in kakšnih večjih prepirov, ona spoštuje mene jaz njo in to je to.[/quote]
Ona je skoraj pri tebi v službi, le, da na črno, niti penzija ji ne teče, niti zboleti ne sme.
Nobenih obvez nima, spoštuje le denar, ki prihaja.
Vajino spoštovanje se bo sesulo tisti hip, ko se ti karkoli zgodi.
V nesreči spoznaš prijatelja.

Ampak, saj ti ga niti ne rabiš.
Le živo lutko, ki ti je na voljo, ko v režo za kovance namečeš dovolj cvenka, na katere deluje.
Takrat pa boš najel lepo negovalko, ki ti bo brisala nos in rit, zopet plačano delavko.

Spoštovanje?

Res si dober človek 😉
No ja, ona pač če prav razumem ni zaposlena in razen tvojga sponziriranja ne dobi nič, ampak jaz vseen tako ne bi hotla nikol živet, ker ona je odvisna od tebe, jaz pa odvisna od enga ne bi hotla bit, bi si čimprej poiskala svoj vir prihodkov. Mi je pa lepo, ko moški razvaja žensko, to cenim, ampak mora tud ženska razvajat moškega.
Zame je razlika enga razvajat ali pa enga sponzorirat. Razvajanje je njegova dobra volja in v zameno ne pričakuje nič, tak je npr moj tip 🙂 pač ena oblika donacije, kjer so darila PODARJENA brez povratne ugodnosti, sponzoriranje pa je, da se sponzoriranec OBVEŽE v zameno za prejeta darila OPRAVITI določene naloge.[/quote]

Pri nama je pač tihi dogovor ona ima vse kar potrebuje živi na relativno visoki nogi, jaz pa imam lepotico, ki mi nudi vse kar potrebujem jaz. Zadeva laufa brez zapletov in kakšnih večjih prepirov, ona spoštuje mene jaz njo in to je to.[/quote]

Super, saj pravim da si dobr človek 🙂
Men je itak v ljubezni najbolj pomembno spoštovanje en drugega, da centa en drugega, medsebojno razvajanje, pa seveda tud denar, ga itak vsi rabimo, nism pa tist da bi prav izbirala in iskala bogatune, pač da ima vsaj približn tolk kot jaz, če pa ima še dost več se pa tud ne branim 😉 ni mi pa všeč izkoriščanje ali pa da bi me tip financiral potem pa v zameno za to imel kakšne posebne želje.

52kg in 85D modrc. A si že kdaj videl žensko v živo?

Pri nama je pač tihi dogovor ona ima vse kar potrebuje živi na relativno visoki nogi, jaz pa imam lepotico, ki mi nudi vse kar potrebujem jaz. Zadeva laufa brez zapletov in kakšnih večjih prepirov, ona spoštuje mene jaz njo in to je to.[/quote]
Ona je skoraj pri tebi v službi, le, da na črno, niti penzija ji ne teče, niti zboleti ne sme.
Nobenih obvez nima, spoštuje le denar, ki prihaja.
Vajino spoštovanje se bo sesulo tisti hip, ko se ti karkoli zgodi.
V nesreči spoznaš prijatelja.

Ampak, saj ti ga niti ne rabiš.
Le živo lutko, ki ti je na voljo, ko v režo za kovance namečeš dovolj cvenka, na katere deluje.
Takrat pa boš najel lepo negovalko, ki ti bo brisala nos in rit, zopet plačano delavko.

Spoštovanje?[/quote]

Tukaj se motiš ! K življenju kjer je vse pošljihtano sodi tudi aktivna zdravstvena kartica in zagotovitev nadstandardne oskrbe! Če za žensko skrbiš moraš to počet v vseh pogledih, ravno tako kot v poslu vse mora bit po predalčkih in nič nesme bit prepuščeno naključju.


Ona je skoraj pri tebi v službi, le, da na črno, niti penzija ji ne teče, niti zboleti ne sme.
Nobenih obvez nima, spoštuje le denar, ki prihaja.
Vajino spoštovanje se bo sesulo tisti hip, ko se ti karkoli zgodi.
V nesreči spoznaš prijatelja.

Ampak, saj ti ga niti ne rabiš.
Le živo lutko, ki ti je na voljo, ko v režo za kovance namečeš dovolj cvenka, na katere deluje.
Takrat pa boš najel lepo negovalko, ki ti bo brisala nos in rit, zopet plačano delavko.

Spoštovanje?[/quote]

Tukaj se motiš ! K življenju kjer je vse pošljihtano sodi tudi aktivna zdravstvena kartica in zagotovitev nadstandardne oskrbe! Če za žensko skrbiš moraš to počet v vseh pogledih, ravno tako kot v poslu vse mora bit po predalčkih in nič nesme bit prepuščeno naključju.[/quote]

Zanimiv pogled.
Koliko sta pa stara, imata kaj otrok in ali je že kdo od vaju bil poročen?

Tukaj se motiš ! K življenju kjer je vse pošljihtano sodi tudi aktivna zdravstvena kartica in zagotovitev nadstandardne oskrbe! Če za žensko skrbiš moraš to počet v vseh pogledih, ravno tako kot v poslu vse mora bit po predalčkih in nič nesme bit prepuščeno naključju.[/quote]

Zanimiv pogled.
Koliko sta pa stara, imata kaj otrok in ali je že kdo od vaju bil poročen?[/quote]

Jaz sem ločen in imam dva sina. Jaz jih imam 43 one 26 funkcionirava pa že skoraj štiri leta.

New Report

Close