Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek on bi športal, jaz bi seksala

on bi športal, jaz bi seksala

S fantom sva skupaj približno pol leta, jaz 27 letna on 30 let. No, ko sem z njim mi je vedno sanjsko, tako se nisem ujela še z nobenim do sedaj. Ena stvar me pa moti, in to, da je fant obseden s športom. Ukvarja se z več različnimi športi od smučanja, hoje v hribe, kolesarstva, fitness, nogomet …
Ves ta šport mu vzame veliko časa in tudi mene ves čas prepričuje da naj grem z njim na tek, v hribe itd. No meni je to super kdaj pa kdaj it mal športat, čeprav sem bolj lena 😀
Ampak v čem je keč tok športat tega ne bom nikol razumela ? Raje bi se še večkrat posexala haha:D
No saj seksava kar redno, vsaj mislim da (večkrat na teden), ampak včasih ko greva športat dobim tak občutek da zakaj se matrava tukaj, če bi lahko sexala doma ? 😀
Ko ga vprašam, če se mu zdi da malo pretirava s športom mi odgovori da tega ni nikol preveč in on uživa v tem in še zdravo je:D:D

No, zanima me kako bi ga malo umirila s tem športom in naredila bolj lenega??

Kaj pa če bi vseeno šla z njim in seksala kje v naravi, na kakem nepričakovanem mestu?
Poslušaj ga, stoj mu ob strani. To ti bo poplačal z obrestmi.

Pa sej to tudi kdaj počneva, sam kaj ko je treba pridet na tisti cilj prvo in pol šele seks:D men se pa tega ne da

je pa res da je ena dobra stvar tega da tok športa:D lahko nabija in nabija in nabija in se ne zmatra nikol 😀

Pa sej to tudi kdaj počneva, sam kaj ko je treba pridet na tisti cilj prvo in pol šele seks:D men se pa tega ne da

je pa res da je ena dobra stvar tega da tok športa:D lahko nabija in nabija in nabija in se ne zmatra nikol :D[/quote]

E… saj si našla pozitivno stvar pri tem. Pa še ti malo več športaj, da boš lahko skakala po njem in se ne boš zmatrala nikoli. 😉
Vzajemnost pa to… k’nede?

Pravs da ne razumes zakva tozato ker se sprosca hormon srece in od tega obcutka ratas odvisen

Ta obsedenost te zna motiti vedno bolj.

Njega ne boš spremenila, spremeniš lahko samo sebe. Verjemi, da bo rajši pustil tebe kot pa se odrekel športu. verjemi, da si bo tvoj fant kljub malim otrokom našel čas za svoj šport. Verjemi da te bo to vse bolj motilo. Zdaj ali se mu boš pridružila ali pa boš cele vikende sama doma.
ž
PSS: Tudi seksa bo vse manj

Taka zveza ne more imet prihodnosti, če je že na začetku odvisnež od nečesa. Ker to je odvisnost in obsedenost, pa ne od hormona sreče kot nekdo zgoraj piše in če bo prenehal s to neumnostjo, bo takoj podlegel drugi.

On je odvisen od športa in vsaka odvisnost si je podobna. Misliš da bo nehal, ko bosta imela otroke? Ne, ne bo. Namesto, da bi bil z otrokom in s tabo, bo športal in ločitev je neizogibna.

On je odvisen od športa, ti pa od sexa. Nasprotja se privlačijo.

Oprosti, ampak ti si res malo čukasta.
To je super, pa da te želi vključit. Saj bo potem kaj od tega odpadlo, ampak lahko bi se nalezla od njega.

Kako bi bilo da te pa en drug vlači od MC, do bureka, hot dog-a, vseh food porkarij v enem dnevu. Pa vsak dan.
Saj bi bila kot dva zadeta soda, prehransko, uničena.

Res, ne veš kaj govoriš, oz pišeš…

Uživej avtorica, ker verjam, če boš utrujala in brezveze nabijala z nekim nezadoovljstvom, boš krepko pogrešala to nabijanje, ko te bo imel poln qurac.
O športu in nabijanju bi lahko pisal do nezavesi, samo se mi ne, da, hehe.

Oprosti, ampak ti si res malo čukasta.
To je super, pa da te želi vključit. Saj bo potem kaj od tega odpadlo, ampak lahko bi se nalezla od njega.

Kako bi bilo da te pa en drug vlači od MC, do bureka, hot dog-a, vseh food porkarij v enem dnevu. Pa vsak dan.
Saj bi bila kot dva zadeta soda, prehransko, uničena.

Res, ne veš kaj govoriš, oz pišeš…[/quote]
In seveda obstajata samo ti dve skrajnosti, a ne? Daj, ne bluzi. Tipson je šport junkie. Ne bo še spremenil in zato je slab material za družinskega človeka. Še za partnerja ni ne vem kaj. Mislim, če ti je že sedaj več do športa kot do seksa? Ni se hecat no, tipson bo izbral šport v vsakem primeru. Ona je daleč zadaj. Poleg tega pa še to, da je ona pa v bistvu nešportni tip. Pozabi.

Če ne zmoreš tečt, pojdi ti s kolesom, on pa teče naj. Priključi pa se. Tako izpade da njega ne sprejemaš. Znajdi se!

Zdaj ko športa bi ti seksala. Ce bi se spremenil in se več posvetil tebi, bi te pa kmalu minilo.


A on pa njo sprejema??

Oprosti, ampak ti si res malo čukasta.
To je super, pa da te želi vključit. Saj bo potem kaj od tega odpadlo, ampak lahko bi se nalezla od njega.

Kako bi bilo da te pa en drug vlači od MC, do bureka, hot dog-a, vseh food porkarij v enem dnevu. Pa vsak dan.
Saj bi bila kot dva zadeta soda, prehransko, uničena.

Res, ne veš kaj govoriš, oz pišeš…[/quote]
In seveda obstajata samo ti dve skrajnosti, a ne? Daj, ne bluzi. Tipson je šport junkie. Ne bo še spremenil in zato je slab material za družinskega človeka. Še za partnerja ni ne vem kaj. Mislim, če ti je že sedaj več do športa kot do seksa? Ni se hecat no, tipson bo izbral šport v vsakem primeru. Ona je daleč zadaj. Poleg tega pa še to, da je ona pa v bistvu nešportni tip. Pozabi.[/quote]

Nisem tak pesimist kot ti…hehe.
Če kljub spremembam in popustitivi bo videl samo sebe, potem bo ona razmislila, če je zveza še smiselna.
Ampak ona to ve, ali želi vedet, ne ti, ne jaz. Ok?


In seveda obstajata samo ti dve skrajnosti, a ne? Daj, ne bluzi. Tipson je šport junkie. Ne bo še spremenil in zato je slab material za družinskega človeka. Še za partnerja ni ne vem kaj. Mislim, če ti je že sedaj več do športa kot do seksa? Ni se hecat no, tipson bo izbral šport v vsakem primeru. Ona je daleč zadaj. Poleg tega pa še to, da je ona pa v bistvu nešportni tip. Pozabi.[/quote]

Nisem tak pesimist kot ti…hehe.
Če kljub spremembam in popustitivi bo videl samo sebe, potem bo ona razmislila, če je zveza še smiselna.
Ampak ona to ve, ali želi vedet, ne ti, ne jaz. Ok?[/quote]
? Kaj si hotel povedat?

najdi si še enega občasnika za seks … časa imaš dovolj, ko on športa ☺


A on pa njo sprejema??[/quote]

On jo kot razumem vleče v šport, torej ni egoist. Je mlad in prav da poskrbi zase, kot želi da tudi ona poskrbi in naredi kaj iz sebe. Raje šport, kot da visi cel dan na forumu.

Glej, naj avtorica odgovarja, nisem njen odvetnik :), drugo pa najprej vidim dobro v vsem ali se postavim v to izhodišče, ne takoj črno.

Če se nekdo ukvarja s športom, to ne pomeni da ne bo družinski človek, dober oče, sedaj imaš čas in naj ga na polno izkoristi. Pa menda ne bo dneve preživel v risanju dojenčkov, poslušanju baby song, …da bi vam nejevernim in omejenim dokazal, si izprosil dovoljenje očetovstva.

Pustite ljudi da živijo in jih usmerjajte k dobremu.

Avtorica tebi želim veliko lepih pomladnih dni, preživetih na soncu, zraku, v naravi, s tvojim – tudi na ta način lahko lepo gradita odnos, ali pa še bolje kot doma med 4-mi stenami.
Srečno!

Meja med športom in obsedenostjo se zelo hitro prestopi. Ta pob ni zrel in nikoli ne bo, je obsedenec s športom, tokrat izjemoma on, drugače je bolj značilno za ženske, sicer ne tako mlade kot je avtorica. Še nobeno pretiravanje v nobeno smer ni dalo pozitivnih učinkov, obsedenost s tem pa še manj. In najbrž ne gre za profesionalnega športnika, ki od športa živi, če bi bilo to, bi avtorica to tudi omenila.


A on pa njo sprejema??[/quote]

On jo kot razumem vleče v šport, torej ni egoist. Je mlad in prav da poskrbi zase, kot želi da tudi ona poskrbi in naredi kaj iz sebe. Raje šport, kot da visi cel dan na forumu.

Glej, naj avtorica odgovarja, nisem njen odvetnik :), drugo pa najprej vidim dobro v vsem ali se postavim v to izhodišče, ne takoj črno.

Če se nekdo ukvarja s športom, to ne pomeni da ne bo družinski človek, dober oče, sedaj imaš čas in naj ga na polno izkoristi. Pa menda ne bo dneve preživel v risanju dojenčkov, poslušanju baby song, …da bi vam nejevernim in omejenim dokazal, si izprosil dovoljenje očetovstva.

Pustite ljudi da živijo in jih usmerjajte k dobremu.

Avtorica tebi želim veliko lepih pomladnih dni, preživetih na soncu, zraku, v naravi, s tvojim – tudi na ta način lahko lepo gradita odnos, ali pa še bolje kot doma med 4-mi stenami.
Srečno![/quote]
Si mi stopil na živec, tako da ne bom niti poskusila odgovoriti objektivno.

Zakaj je že šport nekaj dobrega? Jaz nisem športnica in nikoli ne bom v nasprotju z bivšim, ki me je nonstop buzeriral s temile “argumenti”. Naredi nekaj zase, samo dobro ti hočem, raje šport kot (vstavi poljubno), samo čas, ki ga preživiš v naravi, je kvaliteten, hočem, da poskrbiš zase, ne gre zame, ampak zate, nočem, da bi se zredila zaradi tebe, jaz hočem, da si ti zdrava, jaz nočem, da si ti noter v hiši, ampak hočem, da si zunaj na zraku, če bi me imela rada, bi se mi pridružila pri športu, ti nočeš, da sva skupaj, a bi rajši imela takega, ki bi (vstavi poljubno), tudi moji prijatelji zdravniki pravijo, da bi ti morala športat. Mater! Ni egoist, praviš?? Nikoli mi ne bo jasno, zakaj bi se nekdo sploh vezal z nekom, ki ga popolnoma nič ne zanima, kar je njemu tako pomembno, potem ga pa leta in leta buzeriral in poskušal spremeniti. Ker je šport zdrav in dober zate? A bejž. Povej to mojemu bivšemu, ki je nonstop pri zdravnikih, jaz pa nisem bila že leta. Medtem ko bi leta in leta švicala za zdravje (?), sem rajši delala kariero, pletla družabne vezi na kavicah in visela na forumih. Zame je to precej bolj kvalitetno preživet čas kot letanje po hribih, vi si pa svoje ideje o tem, kakšni nadljudje so športniki, nekam vtaknite. Ste klub medsebojne adoracije in nič drugega. Odlični ste pa v nabijanju slabe vesti drugim ljudem.

On hoče, da ona “naredi kaj iz sebe”?! A v športu se dela nekaj iz sebe, drugje pa …? Joj, ste omejeni. Nisem še slišala kolegov znanstvenikov, da bi se takole napihovali, pa imajo dejansko kaj za pokazat, ne samo vid’ mišići.

Eh, bolš, da neham.

On jo kot razumem vleče v šport, torej ni egoist. Je mlad in prav da poskrbi zase, kot želi da tudi ona poskrbi in naredi kaj iz sebe. Raje šport, kot da visi cel dan na forumu.

Glej, naj avtorica odgovarja, nisem njen odvetnik :), drugo pa najprej vidim dobro v vsem ali se postavim v to izhodišče, ne takoj črno.

Če se nekdo ukvarja s športom, to ne pomeni da ne bo družinski človek, dober oče, sedaj imaš čas in naj ga na polno izkoristi. Pa menda ne bo dneve preživel v risanju dojenčkov, poslušanju baby song, …da bi vam nejevernim in omejenim dokazal, si izprosil dovoljenje očetovstva.

Pustite ljudi da živijo in jih usmerjajte k dobremu.

Avtorica tebi želim veliko lepih pomladnih dni, preživetih na soncu, zraku, v naravi, s tvojim – tudi na ta način lahko lepo gradita odnos, ali pa še bolje kot doma med 4-mi stenami.
Srečno![/quote]
Si mi stopil na živec, tako da ne bom niti poskusila odgovoriti objektivno.

Zakaj je že šport nekaj dobrega? Jaz nisem športnica in nikoli ne bom v nasprotju z bivšim, ki me je nonstop buzeriral s temile “argumenti”. Naredi nekaj zase, samo dobro ti hočem, raje šport kot (vstavi poljubno), samo čas, ki ga preživiš v naravi, je kvaliteten, hočem, da poskrbiš zase, ne gre zame, ampak zate, nočem, da bi se zredila zaradi tebe, jaz hočem, da si ti zdrava, jaz nočem, da si ti noter v hiši, ampak hočem, da si zunaj na zraku, če bi me imela rada, bi se mi pridružila pri športu, ti nočeš, da sva skupaj, a bi rajši imela takega, ki bi (vstavi poljubno), tudi moji prijatelji zdravniki pravijo, da bi ti morala športat. Mater! Ni egoist, praviš?? Nikoli mi ne bo jasno, zakaj bi se nekdo sploh vezal z nekom, ki ga popolnoma nič ne zanima, kar je njemu tako pomembno, potem ga pa leta in leta buzeriral in poskušal spremeniti. Ker je šport zdrav in dober zate? A bejž. Povej to mojemu bivšemu, ki je nonstop pri zdravnikih, jaz pa nisem bila že leta. Medtem ko bi leta in leta švicala za zdravje (?), sem rajši delala kariero, pletla družabne vezi na kavicah in visela na forumih. Zame je to precej bolj kvalitetno preživet čas kot letanje po hribih, vi si pa svoje ideje o tem, kakšni nadljudje so športniki, nekam vtaknite. Ste klub medsebojne adoracije in nič drugega. Odlični ste pa v nabijanju slabe vesti drugim ljudem.

On hoče, da ona “naredi kaj iz sebe”?! A v športu se dela nekaj iz sebe, drugje pa …? Joj, ste omejeni. Nisem še slišala kolegov znanstvenikov, da bi se takole napihovali, pa imajo dejansko kaj za pokazat, ne samo vid’ mišići.

Eh, bolš, da neham.[/quote]
Se boš vsaj prijavila v resničnostrni šov “življenje na vago”, da boš naredla kaj zase?:-)


Si mi stopil na živec, tako da ne bom niti poskusila odgovoriti objektivno.

Zakaj je že šport nekaj dobrega? Jaz nisem športnica in nikoli ne bom v nasprotju z bivšim, ki me je nonstop buzeriral s temile “argumenti”. Naredi nekaj zase, samo dobro ti hočem, raje šport kot (vstavi poljubno), samo čas, ki ga preživiš v naravi, je kvaliteten, hočem, da poskrbiš zase, ne gre zame, ampak zate, nočem, da bi se zredila zaradi tebe, jaz hočem, da si ti zdrava, jaz nočem, da si ti noter v hiši, ampak hočem, da si zunaj na zraku, če bi me imela rada, bi se mi pridružila pri športu, ti nočeš, da sva skupaj, a bi rajši imela takega, ki bi (vstavi poljubno), tudi moji prijatelji zdravniki pravijo, da bi ti morala športat. Mater! Ni egoist, praviš?? Nikoli mi ne bo jasno, zakaj bi se nekdo sploh vezal z nekom, ki ga popolnoma nič ne zanima, kar je njemu tako pomembno, potem ga pa leta in leta buzeriral in poskušal spremeniti. Ker je šport zdrav in dober zate? A bejž. Povej to mojemu bivšemu, ki je nonstop pri zdravnikih, jaz pa nisem bila že leta. Medtem ko bi leta in leta švicala za zdravje (?), sem rajši delala kariero, pletla družabne vezi na kavicah in visela na forumih. Zame je to precej bolj kvalitetno preživet čas kot letanje po hribih, vi si pa svoje ideje o tem, kakšni nadljudje so športniki, nekam vtaknite. Ste klub medsebojne adoracije in nič drugega. Odlični ste pa v nabijanju slabe vesti drugim ljudem.

On hoče, da ona “naredi kaj iz sebe”?! A v športu se dela nekaj iz sebe, drugje pa …? Joj, ste omejeni. Nisem še slišala kolegov znanstvenikov, da bi se takole napihovali, pa imajo dejansko kaj za pokazat, ne samo vid’ mišići.

Eh, bolš, da neham.[/quote]
Se boš vsaj prijavila v resničnostrni šov “življenje na vago”, da boš naredla kaj zase?:-)[/quote]
Še ti začni …


A on pa njo sprejema??[/quote]

On jo kot razumem vleče v šport, torej ni egoist. Je mlad in prav da poskrbi zase, kot želi da tudi ona poskrbi in naredi kaj iz sebe. Raje šport, kot da visi cel dan na forumu.

Glej, naj avtorica odgovarja, nisem njen odvetnik :), drugo pa najprej vidim dobro v vsem ali se postavim v to izhodišče, ne takoj črno.

Če se nekdo ukvarja s športom, to ne pomeni da ne bo družinski človek, dober oče, sedaj imaš čas in naj ga na polno izkoristi. Pa menda ne bo dneve preživel v risanju dojenčkov, poslušanju baby song, …da bi vam nejevernim in omejenim dokazal, si izprosil dovoljenje očetovstva.

Pustite ljudi da živijo in jih usmerjajte k dobremu.

Avtorica tebi želim veliko lepih pomladnih dni, preživetih na soncu, zraku, v naravi, s tvojim – tudi na ta način lahko lepo gradita odnos, ali pa še bolje kot doma med 4-mi stenami.
Srečno![/quote]
Poznam ogromno športnikov in izmed vseh tistih, ki so se ukvarjali tako intenzivno s toliko športi, ni po poroki in rojstvu otrok noben tega omejil. Vsaj ne omembe vredno. Žene so doma, občasno pridejo na kakšne tekme skupaj z otroki, to je pa tudi vse. Takšno zasvojenci ostanejo zasvojenci. Ali pa otroci, ki ne zmorejo dojeti, da je treba ob rojstvu otrok dati svoj ego malo na stran. Ga ni takšnega heroja. Žal.
No, seveda, če bi njih vprašal, bi povedali čisto drugo zgodbo, ampak s perspektive zunanjega opazovalca je videti tako – njim se življenje ni bistveno spremenilo (z izjemo teženja babe doma).

New Report

Close