Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski, a včasih tudi osamljeni očka

Samski, a včasih tudi osamljeni očka

Skorajda čez noč sem fasal kup hendikepov: žena si je po 17 letih zelo spodobnega družinskega življenja našla drugega, najini trije otroci (dva šolska, eden predšolski) so dodobra zmedeni, zmenila sva se za deljeno skrbništvo… , zaradi naštetega se počasi sicer pobiram, a vseeno – ker več glav več ve – me zanima, kje in kako najti podobno dušo, seveda ženskega spola, pa da to ni ravno ‘ona-on’ ali kaj podobnega, kamor se najbrž mlade samske mamice, ki za povrh še dobro izgledajo 😉 ne zatekajo prav pogosto.

Odvisno kakšno žensko iščeš.
Ampak povem ti, da na raznih tečajih tujih jezikov, športnih tečajih, vadbah, izletih – smo pretežno ženske. Redkokdaj kak moški.

Poskusi s kakimi interesnimi dejavnostmi, hobiji, ki so zanimivi tudi ženskam.

skorajda čez noč si ostal samski s tremi otroki, pa ti je prva skrb, da si najdeš novo…

kaj pa če bi najprej prebolel razvezo in se zorganiziral z otroki, če praviš, da imata skupno skrbništvo, pa malo prepustil času čas…

kar se pa samskih žensk z otroki tiče, na ona-on jih je ravno toliko, kot kje drugje.
po tečajih, vadbah in izletih pa mogoče samske že hodijo, samo tiste z otroki imajo za kaj takega manj časa.

Na otroških igriščih.

Npr. tečaj orientalskega plesa.

Npr. tečaj orientalskega plesa.[/quote]
E vidiš, še orient se manjka…

Npr. tečaj orientalskega plesa.[/quote]

Po moje bi se oči šel tja učit kako biti primeren gledalec. :)))))))

Kolko bi naj bila stara ta mamica

Vprašanje za avtorja – a ti to iščeš namenoma mlado mamico, ker bi rad imel še kakšnega skupnega otroka na grbi? :)))

….kolk jaz tu berem se veliko nahajajo v fitnesu….nič potit se bo potrebno….:) hihihi


A ti zdaj ne sfolgaš takrat ko si sam, pa iščeš gospodinjo, pa ljubico free, ali kaj?
Mimogrede, koliko časa pa si ločen.Da te ne osiramo po krivici.

Ločen pol leta, dogovor o deljenem skrbništvu pred 3 meseci in zaenkrat kar dobro funkcionira. Je pa res, da še vedno težko živim z mislijo, kaj je bilo tega treba najinim trem angelčkom. Zato mi je hudo vsak večer, ko jih dajem spat. Ker ni mamice in jo pogrešajo, in obratno, bivša jamra, ko so pri njej, mene ful pogrešajo. In ne, pri 41 letih ne iščem kuharce, perice, čistilke… vse to sem od nekdaj počel (seveda cca pol pol) v srečnem zakonu.

Moje sožalje.

Še od ene ženske se nisi spočil, bi že drugo imel?! Daj času čas, samo to bom rekla! Samo oči imej odprte, pa bo še prehitro prišla.

Glih to je bilo narobe… preveč si jo razvajal.
Ne obremenjuj prehitro otrok še z novo osebo v njihovem življenju. Počasi naprej in previdno, da ne se ne opečeš še enkrat. Pa veliko sreče ti želim!


Kot vedno pravim: pa kako hudiča ste lahko tako naivni?

Ni šans, da se postavim na eno stran samo zaradi tega, ker je to stran, ki se je oglasila in nam povedala, da je za ločitev kriva druga stran in da je on pa super. Ni pomemben spol. Možnost, da je res, kar pravi, proti možnosti, da naklada ko hudič je že v izhodišču točno 1 : 1. Bolj ko se hvali, bolj se prva številka manjša in druga viša. Elementary.


Kot vedno pravim: pa kako hudiča ste lahko tako naivni?

Ni šans, da se postavim na eno stran samo zaradi tega, ker je to stran, ki se je oglasila in nam povedala, da je za ločitev kriva druga stran in da je on pa super. Ni pomemben spol. Možnost, da je res, kar pravi, proti možnosti, da naklada ko hudič je že v izhodišču točno 1 : 1. Bolj ko se hvali, bolj se prva številka manjša in druga viša. Elementary.[/quote]

Nisi po župi priplavala. Nisi đabe stara teta, ki izgleda kot mama od angleške kraljice. Če že prideš do župe imaš s seboj vsaj sup in veslo. 😉
Jap… ta razmerja so vedno subjektivno predstavljena, odvisno koga poslušaš.


Kot vedno pravim: pa kako hudiča ste lahko tako naivni?

Ni šans, da se postavim na eno stran samo zaradi tega, ker je to stran, ki se je oglasila in nam povedala, da je za ločitev kriva druga stran in da je on pa super. Ni pomemben spol. Možnost, da je res, kar pravi, proti možnosti, da naklada ko hudič je že v izhodišču točno 1 : 1. Bolj ko se hvali, bolj se prva številka manjša in druga viša. Elementary.[/quote]

Nisi po župi priplavala. Nisi đabe stara teta, ki izgleda kot mama od angleške kraljice. Če že prideš do župe imaš s seboj vsaj sup in veslo. 😉
Jap… ta razmerja so vedno subjektivno predstavljena, odvisno koga poslušaš.[/quote]

Kakšna mati od angleške kraljice, to je naša Hiacinta, wannabe aristokratinja. :))

Nisi po župi priplavala. Nisi đabe stara teta, ki izgleda kot mama od angleške kraljice. Če že prideš do župe imaš s seboj vsaj sup in veslo. 😉
Jap… ta razmerja so vedno subjektivno predstavljena, odvisno koga poslušaš.[/quote]

Kakšna mati od angleške kraljice, to je naša Hiacinta, wannabe aristokratinja. :))[/quote]

Eh… sem še zelen uporabnik MON-a pa ne vem. Ti si očitno že na izvedenskem nivoju.

Nisi po župi priplavala. Nisi đabe stara teta, ki izgleda kot mama od angleške kraljice. Če že prideš do župe imaš s seboj vsaj sup in veslo. 😉
Jap… ta razmerja so vedno subjektivno predstavljena, odvisno koga poslušaš.[/quote]

Kakšna mati od angleške kraljice, to je naša Hiacinta, wannabe aristokratinja. :))[/quote]
Bu-KEJ!

BTDT, to je Hyacinth Bucket:

https://www.youtube.com/watch?v=vsZGHxb4caA

Ena baba ga načevlja, oni si pa že novo išče, da bo kao lažje prebrodil. Eni pa res ne znate biti niti malo samski.

BTDT, to je Hyacinth Bucket:

https://www.youtube.com/watch?v=vsZGHxb4caA%5B/quote%5D
https://www.youtube.com/watch?v=JMLXZySHt54
Ampak bemtiš, vsak dan bolj sem ji podobna.

A ti biseri so pravi sladkovodni ali fake? :))

New Report

Close